PDA

View Full Version : Да не те боли с епилатора???



vilin4eto_21
10-11-2008, 14:04
amiii podariha mi epilator :grin: :grin: samo 4ee se minah vedn1j i umrqh ot bolka kojata mi e mn 4ustvitelna slu4aino nqkoq po opitna v tova da znae kak da se premahne ili pone namali bolkata mn vi molq ako ima na4in kajete za6toto s samobr1sna4kata za tri dena pak sa parasnali :x :x blagodarq vi predvaritelno :-) :-)



Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

AItOo0
10-11-2008, 14:07
подари го на мен и няма да те боли :D

vilin4eto_21
10-11-2008, 14:13
hahahaha... no vse pak az 4esno govorq :neutral: :neutral: :neutral:

AItOo0
10-11-2008, 14:15
ами да ясно ... ползваш ли лосион за чуствителна кожа след епилация ?

vilin4eto_21
10-11-2008, 14:21
daaaaa mahat se 4ervenite to4ici no bolkata e mn gadna :-# :-# :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

cLaDyRcHe
10-11-2008, 14:23
еми има епилатори с ухлаждащи глави но едва ли ще намалее кой знае колко болката.абе свиква се...

HopeLesss
10-11-2008, 14:32
Трай бабо за хубаст :D

sexa_na_kompleksa
10-11-2008, 14:32
НЕма такова животно. Епилатора маха косъма с корен и за това боли толкова. Виж, ако си вземеш епилатор за 300 лв, може и да не боли толкова...
Боли само отначало, после свикваш..

Gnidi4ka
10-11-2008, 15:01
emi sled brusnene normalno e da te boli s epilatora ama budi sig 4e sled va6tiq put nqma da te boli tolkova i nqkude na 4 5 put izob6to nqma da use6ta6 ni6to az polzvam epilator ot godini i izob6to ne use6tam nikakva bolka nikude :)

MiLeNcHeToO
10-11-2008, 15:15
Най-вероятно толкова те боли защото не си се епилирала преди, след още няколко пъти болката няма да е така силна, свиква се. :wink:

cHooOpiHka___
10-11-2008, 15:19
подари го на мен и няма да те боли :D

+1

LP_GirL
10-11-2008, 16:04
пробвай след баня, когато порите са по разтворени.... малко по-добре е :)

LiO_sL
10-11-2008, 16:09
Ох Много Боли ПърВиЯт Път...Аз съм по-чувствителна и :oops: Само с Деепилатор :razz:

gabi_94
10-11-2008, 16:34
оххх не ми говорете, че само първия път боли, няма да се лъжем сега...ползвам епилатор от година и ме боли жестоко, едвам изтрайвам само до коленете да се епилирам - нягоре със самобръсначка. Незнам как да ти помогна, но ти предлагам да пробваш с кола маска, по малко ме боли мен, макар че пак е гадно...охх побърках се вече, с каквото и да си махна космите или не ми харесва или ме боли... :x :(

LiO_sL
10-11-2008, 16:37
оххх не ми говорете, че само първия път боли, няма да се лъжем сега...ползвам епилатор от година и ме боли жестоко, едвам изтрайвам само до коленете да се епилирам - нягоре със самобръсначка. Незнам как да ти помогна, но ти предлагам да пробваш с кола маска, по малко ме боли мен, макар че пак е гадно...охх побърках се вече, с каквото и да си махна космите или не ми харесва или ме боли... :x :(
С деепилатор пробвала ли си не боли но после ти е неприятно все пак химия 8)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-11-2008, 17:16
Абсурд! Особено на чувствителна кожа! (каквато е и моята..) Не, не се свиква, не болката не отминава с времето.. Ползвай кола маска. Тя е супер яка, малко боли, ама не се усеща и след тва кожата е супер яка. Поне при мен е така.. Епилатора не е за хора с чувствителна кожа :!: Аз минавам с него, ако са останали косъмчета след кола маската и само от нея съм доволна.. Ти си прецени. Независимо, че ти е подарък, няма да се мъчиш заради тва :!: Епилирай се, както, когато не ти е било нищо проблем. ;) Успех (:

vikitu
10-11-2008, 21:38
Опъвай кожата ;)

SpAcE_LaDy
10-11-2008, 21:52
Ами аз ползвам епилатор от около 2 години вече.. и махам навсякъде - включая и триъгълника - значи първо преди епилатора, понеже се бръзнах със самобръсначката - отидох на кола маска в козметичен салон да ми махнат космите навсякъде - да махнат дебелите корени на косъмчетата, които са станали такива заради саможръзначката - махнат ли се веднъж дебелите корени - после боли по-малко с епилатора, а че се свиква с времето също е така - аз умирах от болка в началото - а сега не ме боли толкова. Пак боли - но не толкова.. а долу ако трябва с косми ше си ходя, но със самобръзначак повече НЕ.. защото ако се обръсна примерно н краката и после мина със епилатора - боли доста повече.. корена наедрява - а представям си долу ако се обръсна после сиг няма д се пипна с години хаха, ебавам се де :) ама тва е моя съвет - отиди н кола и тогава с епилатора, пък за след епилация си купи лавандулова вода -като се намажеш непосредствено след епилация с нея доста щипе, но за 1-2 минути, а след това всички точни изчезвам и болка няма никаква :)

tItEufFf
10-12-2008, 09:18
Заради самобърсначката е. Аз един път мноого бързах и си обръснах краката..после чак ми потекоха сълзи от епилатора, а по принцип трая на болка. И после като почнах да си го ползвам пак само него ми мина болката. На някои места е малко дискомфортно, но не е някаква нетърпима болка...

Аз винаги съм смятала, че момичетата, които не използват епилатори, защото много боляло са лигли .. :?

LadyDy
10-12-2008, 10:35
НЕма такова животно. Епилатора маха косъма с корен и за това боли толкова. Виж, ако си вземеш епилатор за 300 лв, може и да не боли толкова...
Боли само отначало, после свикваш..
Да. Въпрос на свикване. :)

LP_GirL
10-12-2008, 11:48
Абсурд! Особено на чувствителна кожа! (каквато е и моята..) Не, не се свиква, не болката не отминава с времето.. Ползвай кола маска. Тя е супер яка, малко боли, ама не се усеща и след тва кожата е супер яка. Поне при мен е така.. Епилатора не е за хора с чувствителна кожа :!: Аз минавам с него, ако са останали косъмчета след кола маската и само от нея съм доволна.. Ти си прецени. Независимо, че ти е подарък, няма да се мъчиш заради тва :!: Епилирай се, както, когато не ти е било нищо проблем. ;) Успех (:

+1 и аз така правя след колата маска, с епилатора , ако някои косъмчета не са излезли с колата ...

sunshine00
10-12-2008, 11:52
НЕма такова животно. Епилатора маха косъма с корен и за това боли толкова. Виж, ако си вземеш епилатор за 300 лв, може и да не боли толкова...
Боли само отначало, после свикваш..


:smt011 ne e to4no taka.Edna moq fr si e imala epilator ot 100-150 lv i ne q e bolqlo,no kato si vze edin nov na Philips i posle mi kre6tq po telefona i mi se oplakva,4e adki q zabolqlo,kato go probvala :D taka 4e tova 4e e skup ne garantira,4e e dobur 8)

Bloodlust
10-12-2008, 16:40
Заради самобърсначката е. Аз един път мноого бързах и си обръснах краката..после чак ми потекоха сълзи от епилатора, а по принцип трая на болка. И после като почнах да си го ползвам пак само него ми мина болката. На някои места е малко дискомфортно, но не е някаква нетърпима болка...

Аз винаги съм смятала, че момичетата, които не използват епилатори, защото много боляло са лигли .. :?

Абсолютно подкрепям. След време отминава болката и не е нещо нетърпимо. Аз дори не очаквах, но след повече от година редовно ползване на епилатор вече не ми растат толкова много косми.

Deliverance
10-12-2008, 18:49
x

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-12-2008, 20:01
Вижте, за секи е различно, щот има някои организми, които не издържат на болка и тва си е сериозен проблем, не става въпрос за лиготия.. не говорете, като не знаете за какво става въпрос.. Просто съществуват мн чувствителни кожи и тва даже е проблем понякога.. Дано сте ме разбрали ко имам предвид.. Пък то си е въпрос и на личен избор.. защо да съдим другите за техния(: А тва за косите е същото, ппнеже на секи организъм му се отразяват различно различните неща.. И аз имам пример с моята коса, косата на моя позната как реагират на боите.. За тва , не бъдете предубедени(:

mimsssssss
10-12-2008, 20:14
еми лигави работи и неимформирани още повече.значи не се заяждам но както казваш че са ти взели епилатор значи не си ползвала досега и мн ясно че ще боли нали го дурпа от корена :-o работата е да го ползващ на 2-3 седмици за да могат да си пробиват равномерно косъмчетата а не на 2-3 дена да има постоянно израснали и тва ще те боли в продължение някъде на половин година.аз съм си ги махала 2г със епилатор болката намаля но пак я имаше затова вече ходя на кола маска.козметичката дърпа аз си врещя и ма боли ама няма спиране.успех

tItEufFf
10-12-2008, 21:45
Аз винаги съм смятала, че момичетата, които не използват епилатори, защото много боляло са лигли .. :?

ми доста си тъпа явно в такъв случай
за някоя от тия "лигли" може ти да си лигла, примерно в случай, че "не смейъ да си буядисъм косатъ, щоту ши почни да капи"
ходи се гръмни :>

Добре тогава..но бях сигурна, че едни крака не може да се по-чувствителни от оная ми работа .. Ддз, на майка ми й тече кръв като си епилира краката, ама си търпи жената. Няма да тръгне да реве я..

Deliverance
10-13-2008, 06:49
x

mynichka
10-13-2008, 07:34
само в началото боли :)

stealthyGirl
10-13-2008, 08:02
amiii podariha mi epilator :grin: :grin: Ха-ха-ха, решили са, че вече бая си космясала, а? :lol: :lol: Сори, ама така звучи... Иии ние к'во да нпра'им, че те боли... То и нас ни боли, ама постепенно болката става по-малко и се свиква. :)

Pliok0019
10-13-2008, 11:22
оххх не ми говорете, че само първия път боли, няма да се лъжем сега...ползвам епилатор от година и ме боли жестоко, едвам изтрайвам само до коленете да се епилирам - нягоре със самобръсначка. Незнам как да ти помогна, но ти предлагам да пробваш с кола маска, по малко ме боли мен, макар че пак е гадно...охх побърках се вече, с каквото и да си махна космите или не ми харесва или ме боли... :x :(
С деепилатор пробвала ли си не боли но после ти е неприятно все пак химия 8)
Депилатора е най-великото средство за премахване на косми. Спор няма.

Относно епилатора - всеки има различен праг на болката и това не означава дали си "лигла" или не...

WaterLilly
10-13-2008, 12:23
оххх не ми говорете, че само първия път боли, няма да се лъжем сега...ползвам епилатор от година и ме боли жестоко, едвам изтрайвам само до коленете да се епилирам - нягоре със самобръсначка. Незнам как да ти помогна, но ти предлагам да пробваш с кола маска, по малко ме боли мен, макар че пак е гадно...охх побърках се вече, с каквото и да си махна космите или не ми харесва или ме боли... :x :(
С деепилатор пробвала ли си не боли но после ти е неприятно все пак химия 8)
Депилатора е най-великото средство за премахване на косми. Спор няма.

Относно епилатора - всеки има различен праг на болката и това не означава дали си "лигла" или не...
В това за депилатора не съм много убедена, защото после космите много бързо растат. С епилатора намаляват все повече и повече.

Bianca
10-13-2008, 15:28
Казва се "депилатоар". :) Иначе, аз отвреме навреме минавам с пинцетата, и ме боли, така че си представям какво е с цели 40 пинцети. :o
Chrissie, лиглата си ти. :-)

tItEufFf
10-13-2008, 15:39
Chrissie, лиглата си ти. :-)

Ооо, колко си мила :smt007

Iria
10-13-2008, 15:46
Chrissie, лиглата си ти. :-)
веднъж да се съглася с теб

Bianca
10-13-2008, 15:53
Chrissie, лиглата си ти. :-)

Ооо, колко си мила :smt007
Към милите хора съм мила и аз, да. :-)

BrokenInnocence
10-13-2008, 20:17
Зависи колко искаш нещо... ако действително искаш да го използаш и искаш траен ефект без да ходиш при козметик, ще търпиш. Аз използвам моя вече от почти 2 години и вече няма никаква болка.

BigFakeSmile
10-14-2008, 06:47
Еми нема начин 8-) свиквай... :)

WaterLilly
10-14-2008, 10:09
Казва се "депилатоар". :) Иначе, аз отвреме навреме минавам с пинцетата, и ме боли, така че си представям какво е с цели 40 пинцети. :o
Chrissie, лиглата си ти. :-)
Казва се депилатоар, но и депилатор се казва. И не ми обяснявай, че не е така, защото и двете съм ги срещала по опаковки.

vilin4eto_21
10-15-2008, 14:20
StEaLtHy_girl az poiskah s1veti za da ne boli tolkova tova 4e ti si re6ila da se zaqjda6 si e tvoi problem tebe specialno ne s1m te molila da pravi6 ni6to tei 4e po dobre ml1kni!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: iskam s1veti i ako ne ste si vzeli hap4etata ne pi6eteee!!!

SwEeT_PriNceSsS
10-15-2008, 14:54
оххх не ми говорете, че само първия път боли, няма да се лъжем сега...ползвам епилатор от година и ме боли жестоко, едвам изтрайвам само до коленете да се епилирам - нягоре със самобръсначка. Незнам как да ти помогна, но ти предлагам да пробваш с кола маска, по малко ме боли мен, макар че пак е гадно...охх побърках се вече, с каквото и да си махна космите или не ми харесва или ме боли... :x :(


тва са лигави истории... къв е смисъла само до коляното да се епилираш а на горе със самобръсначка примерно... не се вкарвай във филма не боли толкова много, колкото си мислиш ти.. просто си го внушаваш и за това става така.. свиква се не е болка за умиране...
P.S. не се заяждам просто ти казвам..

А по темата... мацко няма как да намалиш болката.. може би след баня да се епилираш, наистина може и да боли по малко... въпреки че при мен е една и съща болката макар и да си ги махам и на краката, и на ръцете с епилатор.. свиква се просто... :)

slim__shadygirl
10-15-2008, 15:24
пробвай след баня, когато порите са по разтворени.... малко по-добре е :)
+1:wink: