PDA

View Full Version : подхранване на косата



OneGirl
10-11-2008, 15:04
Момичета кажете какво използвате за подхранвне на косата , защото от постоянното използване на преси , лакове и пяни косата се изтощава :(

Sweet__Dream
10-11-2008, 15:27
Може да използваш различни маски за коса,ампули.В аптеката и магазините ги има.Може да пробваш и с кисело мляко в корените за подхранване. :)

GaBiIi__
10-11-2008, 16:54
ima mn mn takiva temi !! i vse pak hubav balsam... maska kristali ampuli i po rqdko polzvane na presi ma6i i se6oari ;)

vikit0o0o0o
10-12-2008, 11:53
Може да си земеш тази новата маска на Гарниер тя е много хубава аз я имам и съм много доволна косата наистина става по мека и глдка и не е изтощена след 5-6 използване е то същност зависи колко е изтощена де но попринцип вече след 4-5 измиване почва да си личи че е подхранена

BurningDesire
10-12-2008, 14:22
Може да си земеш тази новата маска на Гарниер тя е много хубава аз я имам и съм много доволна косата наистина става по мека и глдка и не е изтощена след 5-6 използване е то същност зависи колко е изтощена де но попринцип вече след 4-5 измиване почва да си личи че е подхранена
А, тъкмо имах въпрос за маските на Гарниер. За тази, която действа за 1 секунда ли ми говориш? Защото имам същата и веднъж я използвах, ама като че ли не е много гъстичка, а по-скоро е водниста, като шампоан е, въпреки, че косата ми пак си стана мека. Не знам дали е хубава, затова да те питам каква точно е твоята и как ти се отразява на косата? Колко време я държиш? След като я изплакнеш, докато ти е още морка косата, мекичка ли е?

ElisaDay
10-12-2008, 14:26
И аз съм с новата маска на Гарниер :) Държа я 1 минутка горе-долу и косата ми е супер :grin:
Ами използвай маски,кристали,ампули,балс мчета и намали употребата на пяна за коса, лак , сешоар, гел, преса, ролки и всичко, което я изтощава.. подстригвай се на време и така :) Бадемовите маски са хубави, маслиновите също.Има всякакви продуктчета за подхранване на косата, също.Отиди в козметичен магазин и си готова. :)

Sensuality
10-12-2008, 15:01
И аз съм с новата маска на Гарниер :) Държа я 1 минутка горе-долу и косата ми е супер :grin:
Ами използвай маски,кристали,ампули,балс мчета и намали употребата на пяна за коса, лак , сешоар, гел, преса, ролки и всичко, което я изтощава.. подстригвай се на време и така :) Бадемовите маски са хубави, маслиновите също.Има всякакви продуктчета за подхранване на косата, също.Отиди в козметичен магазин и си готова. :)

+1

vikit0o0o0o
10-12-2008, 16:11
Да за нея говоря ами и мойта бие малко на шампоан но е хубава доста добре се отразява на косата ми, дърва я една минута и след това я изплаквам и става много мека дори още докато е мокра е мека СУПЕР Е много съм доволна :) ами моита е Repair & Shine

OneGirl
10-12-2008, 16:14
Тази новата маска на Гарниер как се казва за да мога и аз да си я купя :grin: :-)

vikit0o0o0o
10-12-2008, 16:23
Repair & Shine

LyingMyWayFromU
10-12-2008, 16:25
Ами и моята си е изтощена,обаче е абсурд да спра да ползвам преси, маши,лакове....просто самата прическа си го изисква *като на Рияна, в клипа й Umbrella е/....и е кофти...не мога да ходя със...смачкана коса на даскало....все пак съм момиче и тр да се поддържам малко ;)
иначе в момента ползвам шампоан и балсам на Нивеа и маска на Лореал... абе добре си действат ;)
И един съвет-ако си боядисвате косата, не използвайте шампоани за запазване на цвета,защото ви опадва косата!

vikit0o0o0o
10-12-2008, 16:28
Е то не е необходимо пък всеки ден да си правиш някаква по специална причека която изисква лакове,маши и преси иначе след няколко години ще останеш без коса

LyingMyWayFromU
10-12-2008, 16:33
Е то не е необходимо пък всеки ден да си правиш някаква по специална причека която изисква лакове,маши и преси иначе след няколко години ще останеш без коса

Като спомена...започна да ми опадва малко...затова гледам като я изправям да си изправям само краищата и да слагам кристали преди да ги изправя!...обаче след това трябва да се сложи и малко лак,за да не се развалят и...няма как...аз ако не съм на даскало,събота и неделя пак илизам и...стои ужасно като не е направена,но аз съм си виновна,така че няма за какво да се оплаквам ;)

vikit0o0o0o
10-12-2008, 16:42
Не е задължително да слагаш лак като я изправяш защото тя си стои като е изправена или поне при всички които познавам седи а те не са малко.А какво си направила с косата ти че се чувстваш виновна?

LyingMyWayFromU
10-12-2008, 18:01
Ами косата ми беше много дълга и гъста и чуплива-мноооого хубави къдрици,но исках малко промяна,затова я подстригах и я боядисах *в черно....голяма грешка* и сега ..да кажем,че това горене на косата я направи гадна :lol: и цвета е...никакъв...а ако я боядисам пак ще е равно на гола глава...

Leopardess
10-12-2008, 18:20
Аз използвам кристали :)

draki4ka
10-12-2008, 18:39
хахх всичките ползвате купени маски аз не съм пробвала :lol: но на мене ми помагат домашните маски тея с яйце малко лимон и др продукти който се инт да пише ше му кажа рецептата мн е ефикасна :grin: :grin: