PDA

View Full Version : Какво да правя съвет...?!



_crazy_baby_
10-11-2008, 15:17
Здравеите...С приятеля ми ходим от 7 месеца от на4алото много се оби4ахме проблемат винаги бе6е ревноста и недоверието му към мен без да съм му давала никакъв повод за това...проблемат идва по късно с това 4е тои замина за 4ужбина за 1 месец а аз на море на морето се целъвах с едно мом4е след като се прибрах от морето казах вис4ко на приятеля ми неиках да съм със него а със мом4ето и така ту със единия исках ту със другия постоянно ги менях казвах на единия краи на др ден бях пак със него накрая избрах приятеля си отново но ве4е не е съ6тото боли ме 4е ме обвинява постоянно за постъпката ми аз съжалявам но нужно ли е и тои да ме наказва постоянно като ми припомня постояянно се караме за глупости няма ми доверие изобyо връзката ни се разпадна аз незнам какво да правя......

sextazy_baby
10-11-2008, 15:22
Мисля,че и за двамата ще е по-добре да се разделите,няколко дни да не се виждате и всеки да обмисли нещата както трябва,но след всяка такава "малка изневяра" се случват такива неща и всичко във връзката се променя.Трябва ви малко почивка и много мислене :)

Sweet__Dream
10-11-2008, 15:22
Не си постъпила правилно.Как очакваш да се държи той след твоята постъпка?Явно го е заболяло.Опитай да му докажеш,че още го обичаш и държиш на него.Ако обаче не е същото като преди,просто го пусни и потърси някъде своята нова любов. :)

_crazy_baby_
10-11-2008, 15:30
разбирате ли нещата при нас са много сложни тои непрекъснато ми го натяква много пъти се разделяхме но просто неможем един без друг дори съм го питала защо ходим след като напрекъснато се караме еми защото те оби4ам да оба4е мен ме измъ4ва постоянно това натякване опитвали сме разделя ли сме се говори ли сме толкова много в4ера съвсем слу4ано го попитах щастилив ли си с мен за6тото правихме 7 месеца отговора бе6е щастието отиде подяволите.... е добре как да се справим с този проблем ясно е 4е няма да го забрави никога станалото дори ми е казвал няма да те оставя никога само и само да не отидеш при него затова не те оставям

Sladur_
10-11-2008, 16:15
И според мене не си постъпила правилно :(

Vichko0o
10-11-2008, 16:36
Не се обиждай ! Обаче заслужаваш такова отношение от негова страна ! Просто си постъпила АДСКИ тъпо ..... Как не те е срам да зададеш въпроса " заслужавам ли такова нещо" естествено ! Сгрешила си носи си последствията ! И той трябва да те зареже по най-грубия начин за да ти покаже колко го е боляло .... Деба к*рвите деа .... Как не ви писна не знам !?!?!?!?! !

MiLeNcHeToO
10-11-2008, 16:54
Ти си си виновна! Как можеш да постъпиш така, да му изневериш, да го разиграваш и накрая да очакваш всичко да е като преди. :? Въобще неразбирам как е успял да ти прости, а не те е зарязал.Така ли изразяваш любовта си, като му изневеряваш?! А и накрая се оплакваш,че нещата не вървят :o

MegabytE
10-11-2008, 16:57
Ти си си виновна! Как можеш да постъпиш така, да му изневериш, да го разиграваш и накрая да очакваш всичко да е като преди. :? Въобще неразбирам как е успял да ти прости, а не те е зарязал.Така ли изразяваш любовта си, като му изневеряваш?! А и накрая се оплакваш,че нещата не вървят :o
Тва ли било в дългия пост?!
Таа няква ... бе, ама по- лошото! Тоя е некъв идиот. :grin: :grin: :grin:

GameMaster
10-11-2008, 17:30
Do izvestna stepen si zaslujila tova otnoshenie ot negova strana.Gadno si postupila.Distanciraite se nqkolko dena i pomislete nad vsichko.

soul1199
10-11-2008, 17:34
Ти си си виновна! Как можеш да постъпиш така, да му изневериш, да го разиграваш и накрая да очакваш всичко да е като преди. :? Въобще неразбирам как е успял да ти прости, а не те е зарязал.Така ли изразяваш любовта си, като му изневеряваш?! А и накрая се оплакваш,че нещата не вървят :o +1

sexa_na_kompleksa
10-12-2008, 07:14
Има право да се държи по този начин, все пак си постъпила доста гадно. И аз да бях на негова място, и аз нямаше да ти имам доверие. Защо не опитате да се разделите пак за известно време? Ако не можете наистина един без друг, съберете се пак, НО само при условие, че не отваряте темата за изневярата ти.

snejana67
10-12-2008, 07:21
:? не сте един за друг :?

_crazy_baby_
10-12-2008, 13:06
поставяли сме си това условие за неотварянето на темата за изневярата 3 дена се държим супер и двамата сме щастливи на 4 се здъвкваме и така постоянно