PDA

View Full Version : Изправяне на коса ?



LP_GirL
10-11-2008, 15:54
Потърсих такива темички, но не открих, съжалявам, ако вече има .....
Въпросът ми е следният, решила съм да си изправя косата чрез химия, не знам точно каква е процедурата и така на татък нито колко време горе долу седи права косата след това, искам да попитам, ако има момичета(или момчета), които са си изправили косатата така, нека споделят дали е дорбе дали не е, как е косатат след това, изтощена или напротив ..... по-хубава ..... всичко, което знаете по темата кажете ? Ще съм благодарна за малко повече достоверно инфо от човек които го е правил ?

LiO_sL
10-11-2008, 16:19
Ами майка ми се беше изправила.....след 1 седмица косата и се изтощи загуби блясъка си и някрая почна да опадва....Но добре че има добри възстановителни продукти и се спаси.Не го правии :(

gabi_94
10-11-2008, 16:29
ооо недей с химия да я изправяш, една приятелка на мама си я изправи така и косата и стана ужасна меко казано

GaBiIi__
10-11-2008, 16:37
traino izpravqne... mm po- dobre ne naistina kosata stava ujasna struva okolo 40 50 lv tazi procedura.. ii nikoga nqma da e idelano prava nai malkoto vrah4etata 6te se na4upvat a sled tova kato zapo4ne da raste ot korenite i te sa6to

AItOo0
10-11-2008, 16:38
нищо похвално не мога да ти кажа ,сорри :?

CenCe
10-11-2008, 17:20
ще направиш огромна грешка.... :?

ValzZi
10-11-2008, 18:58
ще направиш огромна грешка.... :?

cHooOpiHka___
10-11-2008, 19:02
ще направиш огромна грешка.... :?
+1

vilinanova
10-11-2008, 19:28
При всички положения чрез химия е доста вердно за косата!По-добре си се изправяй с преса(въпреки че и тя не е наи-доброто :? )

GabisiTa
10-11-2008, 19:44
Не съм чувала много позитивни отзиви :?

iPurple
10-11-2008, 19:49
Ами майка ми се беше изправила.....след 1 седмица косата и се изтощи загуби блясъка си и някрая почна да опадва....Но добре че има добри възстановителни продукти и се спаси.Не го правии :( даа няма смисъл.. мойта коса е права а пък постоянно искам да се къдря.. всеки иска това което няма.. мисля, че щом косата ти е къдрава така ти отива най - много.. не си разваляй косата за някви глупости.. изправяй се със сешуар или преса. :)

slim__shadygirl
10-11-2008, 20:57
ще направиш огромна грешка.... :?
+1
+328420 :D

lunnoto_momi4e
10-12-2008, 08:55
По добре си карай с пресата..или я изправяй със сешоар (ако можеш де ;) ) аз съм с пресата,защото мойта не се поддава на изправяне със сешоар :(

NoShTnO_iZkUsHeNiE
10-12-2008, 09:04
Ами принципно това е най-вредната процедура за косата,адски много се изтощава и става ужасна,губи се блясъка и здравината на косъма.А и също така,не мисля че в България има салон който може да го направи качествено това химично изправяне.

LP_GirL
10-12-2008, 11:40
Адски много ви благодаря за отговорите, вие направо ме разубедихте ..... значи просто, ще продължа да я изправям с пресата .....

lady94
10-21-2008, 21:15
аз също имам подобен проблем.живея в Белгия където е много влажно,а винаги трябва да си изправям косата,защото е чуплива и просто няма как да стане без да я оформя.Но тя не издържа на влагата и се прецаква,слагам й лак,но аз съм против защото ми прави косата като камък а всъщност тя е много мека и незнам как да задържа прическата си за дълго.Много ще съм благодарна ако някой ми даде съвет :)

mimsiii
10-23-2008, 08:37
Потърсих такива темички, но не открих, съжалявам, ако вече има .....
Въпросът ми е следният, решила съм да си изправя косата чрез химия, не знам точно каква е процедурата и така на татък нито колко време горе долу седи права косата след това, искам да попитам, ако има момичета(или момчета), които са си изправили косатата така, нека споделят дали е дорбе дали не е, как е косатат след това, изтощена или напротив ..... по-хубава ..... всичко, което знаете по темата кажете ? Ще съм благодарна за малко повече достоверно инфо от човек които го е правил ?

.... ако беше добре за косата до сега всеки втори щеше да ходи на фризьор за трайно изправяне и въобще нямаше да се ползват тези преси , сешоари и т.н. ... само като прочета "да си изправя косата чрез химия" иии .... направо не ми се мисли ... не знам на колко години си , ама все пак недей да си правиш косата на нищо ... продължавай си с пресата и така :) може да изгаря ама е 1000000 пъти по-добре според мен ... пък и като прочетох мненията преди мен ... :shock: :shock: :shock: и такааа ... айде и да не си си го помислила пак хихи ...
By mimSi .... :-)

Yancheto
10-23-2008, 09:03
В една тема четох за някакъв шампоан или балсам на Нивеа за изправяне на косата.Някой може ли да ми даде по-подробна информация?

F@$!oN_neli
10-24-2008, 21:25
ve4e vsqko 2 momi4e koeto vidi6 e izpraveno. a kosite im posle izgarqt padat .abe izob6to kosata stava gadna nqma q zdravinata blqsukut i mekotata.