PDA

View Full Version : Коса....



LiO_sL
10-11-2008, 16:05
Значи имам проблем.Косата ми е чуплива дори малко къдрева.На масури е отдолу ,а отгорее права с чупки .Когато се изкапя и после не я суша става цялата къдрева ,но ми отнема твърде много време :oops: Искам да е къдрева ама да е я чакам 1 час да съхне ,а с пяна става твърда.Моля ви помогнете.Имате ли идеи как да я накъдрям естествено за по-малко време 8-)

gabi_94
10-11-2008, 16:31
еми и мойта е такава, ама аз досега не съм открила начин косата ми да стои така както искам, пяна не става, изглежда мазна и твърда, наистина отнема доста време ако не я суша, освен да я къдриш с маша, ролки или парцалчета няма друго решение

LiO_sL
10-11-2008, 16:34
Ами маша нямам апък и не искам да я горя....защото преди година всеки ден я пресирах в продължение на година и половина и после я окълцахаи я оставих...сега като не я сушах цяло лато става цялата къдрева и мекичка и бляскава ама трябва да ставам 1 час по рано за да я чакам :-# а аз обичам да спя :oops: отдолу е идеялна на масури и е лъскава а отгоре се ено е съвсем др коса права със някви странни криви :razz:

Zveezdichka
10-11-2008, 17:01
Emi kat si tolko suetna, she stavash ako trqq dva chasa po-rano. Nqma na4in. :D
Ako ne ti puka, spi si..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-11-2008, 17:10
Не.. няма начин... хората са толкова суетни и полагат толкова грижи и отделят мн време за косата, за да е красива, така че няма начин.. Аз те съветвам да се къпеш вечер (както аз правя) и оставяш косата да съхне през нощта и готово.. А допълнително някои слагат и ролки и така не се изтощава.. може малко сешоар, докат си с ролките, за да изсъхне и тва е.. Др начин.. освен да слагаш балсам без отмивене за къдрици (питай в аптеките или търси в магазините) ,не се сещам..(май последното е най - добре) (:

GbSy
10-11-2008, 17:31
Освен да си я оставиш да ти съхне няма как... Всичко друго вреди...

pinky_shine
10-11-2008, 17:35
Kato q izmie6 si sloji kyrpa na glavata, ako ne go pravi6 de :-D

ValzZi
10-11-2008, 18:56
моята е същтата обаче аз отгоре я навивам с маша а отдолу само пяна и ми става много красива :) но ако се къпя преди училище и имате впредвид че тръгвам в 7ч и ми трябват 15мин за баня(зъби,.,.),обличане и грим еми ставам в 5ч40 няма как иначе вечер не я правя с друго освен с пяна иначе на сутринта съм като кокошка а ако я направя вечер сутрин е сплескана!

cHooOpiHka___
10-11-2008, 19:00
Emi kat si tolko suetna, she stavash ako trqq dva chasa po-rano. Nqma na4in. :D
Ako ne ti puka, spi si..

+1

mokka
10-11-2008, 19:23
Сешоар с дифузер :D Не ти разжаля формата оформя ти къдриците и косата не се сплесква както ако е оставена да съхне сама. Аз съм къдрава и имах същия проблем и вече от година и нещо така я правя. Има и по евтини сешоари струват кум 15 лв. Успех :)