PDA

View Full Version : Какво ми става??



m3ch3ncee
10-11-2008, 19:05
Става нещо доста странно с мен..От лятото насам започнах да се заглеждам по момичета..Постоянно обсъждах с моите приятелки как се облича еди коя си,колко е красива тази,какво яко тяло има онази, докато един ден една моя приятелка ми каза уж на шега"Aбe ти говориш повече за момичета отколкото за момчета-да не да си обърнала резбата?" И това тотално ме разтърси :( Сякяш изведнъж се събудих от някякъв сън и всъщност осъзнах че наистина си падам по момичета..Затворих се в себе си и с никой не исках да говоря..Никой нищо не подозираше само аз си знаех през какво минавам..Не съм споделила на никого за това защото мисля че ще ме изолират..Иии до сега си го знам само аз..Всъщност мисля че съм бисексуална защото понякога си падам и по момчета даже наскоро ходих с едно момче но..това че ме привличат и момичета си е факт :o Просто се чувствам много гадно че не мога да кажа на никого..Не е честно :( Просто исках да споделя :( :o

vilinanova
10-11-2008, 19:12
:shock: :shock: :shock: Малееее, не бях отгожаряла тук от доста време, просто си чеях темити и гледах как всеки се оплаква за едно и също!Това твоето ме шокира :-o Ти на колко години си?Защото това наистина не се случва на всеки

m3ch3ncee
10-11-2008, 19:14
Да така е :o Изобщо не ми беше лесно в началото и още не ми е,стах ме е но.. това е което чувствам :( btw на 15 съм

fc
10-11-2008, 19:16
3ка 2 момичета + 1 момче и си готова ^^

Chefinkaaa
10-11-2008, 19:24
На 15 си хормони тва онва според мен тоя период ще мине... и след време ще се ориентираш или към мъжете или към жените... 8-) все някога ще се разбереш// аз лично ако бях на твое място не бих споделяла.. дори и с най-добрата си фр.. незнам що.. просто бих напрайла така и след време като се почувствам сигурна в сексуалната си ориентация... казвам пък квото щат да мислят :) :) :)

GabisiTa
10-11-2008, 19:33
Може би е само период и ще отмине след време... Момичетата повече ли те привличат от момчетата? :-o

angel4ee
10-11-2008, 19:33
на 15 още не можеш да го знаеш със сигурност такаче споко...продължавай напред с времето ше разбереш, но според мен това е от побертета :-P

m3ch3ncee
10-11-2008, 19:35
Не мисля :? Според мен съм си убедена че си падам по момичета..дори май повече от момчетата..

marmalad4e
10-11-2008, 19:38
на 15 още не можеш да го знаеш със сигурност такаче споко...продължавай напред с времето ше разбереш, но според мен това е от побертета :-P

+1
и според мен е от пубертета...малко или много всички минават през тези мигове, тези мисли.при някои даже става незабелязано...но с времето според мен ще ти мине това.на твое място бих изчакала да осъзная какво се случва и чак тогава бих споделила с някой

MiLeNcHeToO
10-11-2008, 19:45
на 15 още не можеш да го знаеш със сигурност такаче споко...продължавай напред с времето ше разбереш, но според мен това е от побертета :-P

+1
и според мен е от пубертета...малко или много всички минават през тези мигове, тези мисли.при някои даже става незабелязано...но с времето според мен ще ти мине това.на твое място бих изчакала да осъзная какво се случва и чак тогава бих споделила с някой

+1 ;-)

Jumbie483
10-11-2008, 19:54
Почти на всички момичета по време на пубертета им минават такива мисли през главата. През моята преди доста години също мина такава мисъл :shock: Но накрая се оказа, че си въобразявам. Чак след година/две ще разбереш каква е сексуалната ти ориентация. И все пак не всички са еднакви ;)

Chefinkaaa
10-11-2008, 20:01
Почти на всички момичета по време на пубертета им минават такива мисли през главата. През моята преди доста години също мина такава мисъл :shock: Но накрая се оказа, че си въобразявам. Чак след година/две ще разбереш каква е сексуалната ти ориентация. И все пак не всички са еднакви ;)

+ именно 8)

Abbie_Broken
10-11-2008, 20:45
Може това да е от възрастта и да отмине.. А ако не.. Свикваш и няма от кфо да се прит.. тфа е..

258
10-11-2008, 20:47
Много момичета минават през този период.И аз заглеждам много момичета,и кво от тва? :-| Споко нормално е. ;)

ValzZi
10-11-2008, 21:06
на 15 още не можеш да го знаеш със сигурност такаче споко...продължавай напред с времето ше разбереш, но според мен това е от побертета :-P


другия вариант е гореспоменатата тройка :-D

BaiToq
10-12-2008, 06:33
Честито!

snejana67
10-12-2008, 07:29
:) и аз така мисля с времето ще разбереш :)

varnen4e
10-12-2008, 07:32
Спокойно това е от възрастта. На тази възраст хората имат различни периоди, които са малко по- трудни за преодоляване. Не се притеснявай, ще ти мине. А и да не ти мине няма нищо лошо.

DevilWish
10-12-2008, 07:35
Според мен тя е сигурна в себе си и не се колебае.Така че може би не е от пубертета ,но това изобщо не значи ,че има нещо лошо ;) Ти си човек като всички останали и е крайно време да споделиш с някой.С 1 човек може би ,но все пк с някой ;) Успех!

m3ch3ncee
10-12-2008, 15:24
Мерси

krisiiiiito
10-12-2008, 15:29
не знам дали е от пубертета или не .. това може да покаже само времето
не се притеснявай... дори ако и остане така! ти си нормален човек и няма от какво да се притесняваш :) в тази фаза на твое място не бих казала нищо на приятели и познати .. трябва да усъзнаеш наистина с каква ориентация си и тогава да говориш за това
ее може и да е другия вариянт - пубер си .. за какво ли не мислим ние :D може би така ти се струва :-o
живей си живота и не се притеснявай 8) с времето наистина ще осъзнаеш коя си

soul1199
10-12-2008, 15:39
не знам дали е от пубертета или не .. това може да покаже само времето
не се притеснявай... дори ако и остане така! ти си нормален човек и няма от какво да се притесняваш :) в тази фаза на твое място не бих казала нищо на приятели и познати .. трябва да усъзнаеш наистина с каква ориентация си и тогава да говориш за това
ее може и да е другия вариянт - пубер си .. за какво ли не мислим ние :D може би така ти се струва :-o
живей си живота и не се притеснявай 8) с времето наистина ще осъзнаеш коя си+1

sextazy_baby
10-12-2008, 16:03
Не виждам нищо лошо в това да си падаш по момичета... :)

eclipseee
10-12-2008, 18:04
С времето ще видиш какво що ама не се панирай толкова, няма нищо лошо :wink: