PDA

View Full Version : Как да спечелим ?



vanity94
10-11-2008, 19:12
Такам ... ще започна отначало ....

Преди няколко дни учителят по рисуване в нашето училище каза , че има конкурс за най-хубава рисунка ... наградата била 200 лв. , а конкурса – на свободна тема. С една моя приятелка решихме да нарисуваме двете нещо мега яко и ако спечелим ( което е почти невъзможно) , да делим парите – на всяка по 100 ... Та проблема ми е – не можем да измислим какво да нарисуваме , с какви цветове да го нарисуваме,за да се набие на очи , на каква хартия да го нарисуваме...но най-важно е това,какво да е изобразено на рисунката .. на свободна тема не се рисува лесно 8-) .

Така че ако имате някакви идеи , споделете ги... все пак е на свободна тема .... приемаме всякакви предложения ...

Благодаря предварително !

Pliok0019
10-11-2008, 19:15
ХАхАХхАха. "Искаме да спечелим, но не знаем как"

Ако имате идея - реализирайте я, ако стане - стане. Ако не - здраве да е. С гонене на печалбата нищо няма да се получи, гарантирам ви!

SuNsEt
10-11-2008, 19:15
а ако ти кажем ще делиш ли и с нас? ;) Е тва е... 8-) :D То за тях няма да останат пари,ако реши да ги дели с половината(щот не вярвам чак с целия) форум. :-D

AutumnTears
10-11-2008, 19:20
narisuvaite tova koeto mojete da risuvate nai-dobre (ako znaete ko e de) :lol:

Chefinkaaa
10-11-2008, 19:37
Аз лично бих нарисувала нещо нетипично.. нещо не банално.. като плодове..природа или нещо такова.. и бих потърсила някви нетипични картинки в нета например.. и бих използвала някжи ярки и тъмни цветове ии да бих сложила.. няакви цветове като сребристо.. златисто.. да... надявам се да помогнах тва ми изниква в главата в момента... нещо подобно.. 8-)

Chefinkaaa
10-11-2008, 20:03
Ти па от къде знайш.. голям ясновидец са извъди.. пък и ако по няква случайност земат парите.. нека.. пф тая завист.. :x [/i]

LiveFlower
10-11-2008, 20:05
Na konkurs,ama neznaeli kak,a we ei tva risuvaneto ne e ei taka rabota,a kato gledam daje i obshti ponqtiq nqmash ot cvetove,ot boi,ot su4etaniq mejdu cvetovete..... ot vsi4ko.No ako si mislish 4e imash nqkakva darba,davai.nopurvo malko se ogramoti na taq tema :)

IdiOtKa
10-11-2008, 20:07
хаха
не можете да рисувате ама за парите ще рисувате, а, мамицата ви проста!
напълно съм съгласна ...
няма да спечелите щото сте алчни и щото неможе заради едни кинти да станете пикасо ... както и да е

WILD__BOY
10-11-2008, 20:09
Ти па от къде знайш.. голям ясновидец са извъди.. пък и ако по няква случайност земат парите.. нека.. пф тая завист.. :x [/i]

мацко, що реши, че им завиждам за тея кирливи 200лв дето няма и да ги помиришат?

Chefinkaaa
10-11-2008, 20:13
Ти па от къде знайш.. голям ясновидец са извъди.. пък и ако по няква случайност земат парите.. нека.. пф тая завист.. :x [/i]

мацко, що реши, че им завиждам за тея кирливи 200лв дето няма и да ги помиришат?

Ми чисто и просто щото тука искат идеи.. пък тва дали могат да рисуват или за кво ще рисуват си е тяхна работа.. :)

Chefinkaaa
10-11-2008, 20:31
Аз лично бих нарисувала нещо нетипично.. нещо не банално.. като плодове..природа или нещо такова.. и бих потърсила някви нетипични картинки в нета например.. и бих използвала някжи ярки и тъмни цветове ии да бих сложила.. няакви цветове като сребристо.. златисто.. да... надявам се да помогнах тва ми изниква в главата в момента... нещо подобно.. 8-)

Ти си тоооооооооооооооооооооооо оооолкова нетипична... :shock: :shock:

направо нещо вътре в мен ме кара, да те заведа в някоя квартална кръчма и да поръъъъъъъъъъъчвам... :lol:

За кво спамиш като не разбираш за кво говоря.. казах, че плодовете и природата са банални.... както и да е..

Chefinkaaa
10-11-2008, 20:36
:-o :lol:

vanity94
10-12-2008, 07:30
На всички останали мн. блгодаря за съветите....ще се опитам да нарисувам кактус ... в саксията няколко зелени лайна...а самата саксия ще е в сребристо и златисто 8-) LINKNOT .. тва и аз го мисля ...

Chefinkaaa..сардечни благодарности,за това , че помогна на WILD_BOY да открие "ясновидските" си способности :lol: .. апък Idiotka....мн филми си гледала мойто момиче :P ...смятай докъде е стигнал света да се сравняваме с разни ... "пикасо" и други подобни :-D

Кръчмонавт...искренни благодарности за забавлението .. ама покрай тас ракия дет я прайш ... дай и некой друго саветче :-P :)

SWASTICA
10-12-2008, 07:36
Такам ... ще започна отначало ....

Преди няколко дни учителят по рисуване в нашето училище каза , че има конкурс за най-хубава рисунка ... наградата била 200 лв. , а конкурса – на свободна тема. С една моя приятелка решихме да нарисуваме двете нещо мега яко и ако спечелим ( което е почти невъзможно) , да делим парите – на всяка по 100 ... Та проблема ми е – не можем да измислим какво да нарисуваме , с какви цветове да го нарисуваме,за да се набие на очи , на каква хартия да го нарисуваме...но най-важно е това,какво да е изобразено на рисунката .. на свободна тема не се рисува лесно 8-) .

Така че ако имате някакви идеи , споделете ги... все пак е на свободна тема .... приемаме всякакви предложения ...

Благодаря предварително !
Що не си кажеш адреса да ти пратя 500 лв да се почерпиш?

vanity94
10-12-2008, 08:02
ohh...ti za kfa ma imash be ... ti ko ....mislish che tes 500 lv. nemoa si obarsha gaza s tqh li ... mn gi mrazq takia kat tebe....vijte ma as imam pari ... i kf0o?? zadaljitelno li e da go pokazvash tolkos mn

pak i shto mislite che uchastvame zaradi nagradata e ... da va eba f materialistite...nemoje li prosto da sme reshili da uchastvame...ne na vsqka cena da spechelim...nema da spechelim 100 % .. za mene e vajno uchastieto...vii k0 si mislite ... che kat ne spechelim she vi izdem huiovete ot qd li ? haha .. ne poznahte...na nas vikate alchni...ama q pomislete vii kfi raoti ste praili za pari (i oshte neshto 8-) ) i togava spamete :):) ade moiti hora ... skriiti sa .. smeshni ste :-P

SWASTICA
10-12-2008, 08:06
Е, ходи си бърши гъза с рисунката, която ще нарисуваш тогава.
И странно как си правиш предварителна сметка за парите, ако не ти трябват?

vanity94
10-12-2008, 09:19
interesno,bezinteresno ... tfa e poljenieto ... apbk smetkata si q praq s kef :P kakto ti si praish smetkata s tes 500 lv. det she mi gi dadesh kfo she napraq ... pbk gaza as she si go obarsha...ne mi prechi...samo che she go napraq kogato as iskam ne kogato ti mi kaish ...smeshen si pich ne razbra li :? :)

TheCookie
10-12-2008, 18:29
Spongebob квадратни гащии... :P :P :P най-големия...и целия е шарен..другото което е ...има един сайт дето е за рисуванее...нали..показва ти кое как се рисува..и там е и спонджбоб drawingnow.com :) :) :) кат видя някъде някой да рисува спонджбоб..и ма радва... :D :D

perkele1914
10-12-2008, 18:38
нарисувай футболна топка в профил ;)

Bianca
10-12-2008, 18:41
Ванче, зле си, маминка. :-)
Не била за парите, а пита какво по-точно да нарисува, за да спечели наградата, понеже НЕ ЗНАЕЛА и НЕ МОЖЕЛА.
Ах.

vanity94
10-12-2008, 19:26
pbrvo trqq ma poznaash che togaa da mi vikash che sam zle ma ... "maminka"..af bojee dokade q dokarahme...ae moje li da ima takaa selqndurshtina e hora...obqsnete mi kak razbirate izraza "hodi si barshi gaza" ... as moga da hodq {ne s tebe} ... i da si barsha gaza kogaato si poiskam moito momche...pbk na tebe Hit 2 fit moa ti kaja .. fuck you... :)

LINKNOT
10-12-2008, 21:31
LINKNOT .. тва и аз го мисля ...
Омфг,ама ти си си помислил,че ти давам предложение? :lol: С "Правете любов,а не война" се обърнах към спорещите .. 8-) 8-) Е,пък нищо .. нарисувай хипита,определено ще е оригинално .. http://www.pic4ever.com/images/29dz8zk.gif

vanity94
10-13-2008, 08:17
ae ti ne ma razbra ko iskah da ti kaja ama kakto i da e (ne ne sam si pomislila che daash predlojenie) ama...da ... moje i hipita da narisuame :D

zloto
10-13-2008, 08:28
Няма да спечелите, ако не можете да рисувате :-o

Bianca
10-13-2008, 10:49
Лелее, тая Мардж как се грижи за три деца?! :shock: