PDA

View Full Version : Bulgaria-Italia 0:0



RhytmiX
10-11-2008, 20:15
Kofti mach. bez mnogo polojeniq. mn falove. s nishto ne mi fana okoto predpolagam i na vas. inache dobre se pak 1 tochka ot svetovniq shampion vupreki che italiq ne e koi znae kuv supernik. 8-)

DJ_Mrav4o
10-11-2008, 20:21
Важното е,че удържахме. Аз очаквах тотален разгром... :grin:

aresmurt
10-11-2008, 21:30
Баси утрепаният мач. Наще бяха гола вода. А Бербатов кога ще вкара във важем мач за националния отбор ?!???

cskar43t0
10-11-2008, 21:45
Като цяло много слаб мач и не виждам момчетата ни за какво се бореха..в тях нито имаше пламък в очите нито нищо...да не говорим че не знаят химна(без Лусио Вагнер де :D )

perkele1914
10-11-2008, 21:47
Е вие к'во толкова искате?
равен с жабарите е екстра :D

пс- кур за жабарите :D

CenCe
10-11-2008, 21:48
Важното е,че удържахме. Аз очаквах тотален разгром... :grin: 8)

hottie
10-11-2008, 22:06
Баси утрепаният мач. Наще бяха гола вода. А Бербатов кога ще вкара във важем мач за националния отбор ?!???

А де ! И аз това се питам !! :-x

gsh
10-11-2008, 22:08
я некой да ми обясни това "италия, фафа кура" или какво беше, дет го пяхме непрекъснато какво означава :D

gsh
10-11-2008, 22:15
дам

lo0s3r
10-12-2008, 06:59
vaffanculo

1. (vulgar, slang) Fuck off! Get lost!
8-)

MegabytE
10-12-2008, 07:04
Ние ги убихме, съдята ги спаси, иначе ги смачкахме, евала за положението ни в 92 минута, което се оказа единсвено, но това не значи, че не ги смазахме. :razz:

BulgariaZaBulgarite
10-12-2008, 07:51
Баси утрепаният мач. Наще бяха гола вода. А Бербатов кога ще вкара във важем мач за националния отбор ?!???

А де ! И аз това се питам !! :-x

Е да, но до Бербатов ги няма Гигс, Руни...

OtherDimension
10-12-2008, 08:03
абе вие добре ли сте?
италианците бяха цял отбор туристи, а онова недоразумение иванков ще ми бави играта на наш стадион при X
бахти п*тките сме

п.с. кур за полицията
кой сега е педераст? сашо товом педераст!

uBu4k0
10-12-2008, 08:26
мда ...туристи са ...кат играят с резервите...

BlueAvalanche
10-12-2008, 08:37
Важното е,че удържахме. Аз очаквах тотален разгром... :grin:

Значи не разбираш грам от футбол.

Липсваше ни центъра. Никаква идея в играта.
Имаше само един, който беше над всички и това беше Живко Миланоч 8)

aresmurt
10-12-2008, 09:36
италианците бяха цял отбор туристи, а онова недоразумение иванков ще ми бави играта на наш стадион при X
бахти п*тките сме!

Ами след като недоразумението треньор на националния отбор, наречено Пламен Марков, му е наредило така, ти какво искаш да прави ?!?

jorkata80
10-12-2008, 09:41
Kofti mach. bez mnogo polojeniq. mn falove. s nishto ne mi fana okoto predpolagam i na vas. inache dobre se pak 1 tochka ot svetovniq shampion vupreki che italiq ne e koi znae kuv supernik. 8-)
Леле как световния шампион да не е кой знае какъв съперник :shock: :( ...Все пак и едната точка с/у тях е нещо , но на фона на футболистите пропускащи срещата от тяхния лагер мисля , че трябваше да играем по атакуващо , а не само с Берба изолиран напреде..Но като цяло наистина скучен мач!Сега да се надяваме на победа на Грузия :grin: :grin: :grin:

BlueGirl
10-12-2008, 09:43
Равносметка на мача:Италия-слаби,ние-още повече.Всичко друго си е чиста заблуда....

Rowdy
10-12-2008, 11:49
strashen mach

OtherDimension
10-12-2008, 13:05
Важното е,че удържахме. Аз очаквах тотален разгром... :grin:

Значи не разбираш грам от футбол.

Липсваше ни центъра. Никаква идея в играта.
Имаше само един, който беше над всички и това беше Живко Миланоч 8)
липсва ни един краси балъков, поне за мен е така...
аз не виждам как ще вкараме голове, след като играем 4-5-1, а бербатката се връща назад за да сваля топки с глава
за кой?
- за защитниците на другия отбор...

колкото до вчера, за мен имаше три дупки, ясно открояващи се - велизар, миланов и иванков
марков цял мач с една смяна и то принудителна
ивелин влезна само да намачка тревата

BlueAvalanche
10-12-2008, 14:10
Само не разбрах защо Живко е дупка, като нито 1 атака не мина през него. Айде кажи някое положение, което създадоха Италия след грешка на Живко 8)

OtherDimension
10-12-2008, 14:52
абе вие добре ли сте?
италианците бяха цял отбор туристи, а онова недоразумение иванков ще ми бави играта на наш стадион при X
бахти п*тките сме

п.с. кур за полицията
кой сега е педераст? сашо товом педераст!

айде Иванков ти е виновен?!

а звездата Бербатофф какво направи пак? пак 1 голямо нищо...
да не би да казваш, че съм пристрастен?
по-горе съм написал, че велизар беше най-голямата дупка с още 2ма
бербатов много си е повярвал, това ми беше ясно
нямало да разменя фланелки с който и да е

OtherDimension
10-12-2008, 14:53
Само не разбрах защо Живко е дупка, като нито 1 атака не мина през него. Айде кажи някое положение, което създадоха Италия след грешка на Живко 8)
моля ?
ей, приятел, мача ли си гледал или трибуните, не знам
при всяка една атака живко увисваше
3ката и 11ката му оставаха всеки път зад гърба на него

BlueAvalanche
10-12-2008, 15:01
Аз не бях на мача ( за пръв път от 2 години )

Гледах мача с баща ми и един приятел, които са от вашите, и двамата казаха, че Живко се представи много добре. Отнемаше топки, даваше пасове. Не го казвам, защото съм от Левски, а защото просто си беше така.
Една атака нямаха през неговата зона, всъщност имаха една и тя беше засада 8)

OtherDimension
10-12-2008, 15:08
какво значи вашите?
на мач на националите не ги деля на левскари и цска-ри
гошо петков може и да е в левски и да е селянин, с ония изцепки с ръцете, ама е най-добрия български вратар и той трябва да пази
иванков беше безумно слаб - факт
велизар беше дупка - факт

атака, защо се правиш на луд ... иванков обра и няколко освирквания, да не говорим за ироничните ръкопляскания при всяко чистене на топката, което не беше в тъч

BlueAvalanche
10-12-2008, 15:17
Имах впредвид, че баща ми и другия човек, с който гледахме мача са от вашите - тоест от ЦСКА, даже пича е с червени очила и мрази всичко синьо, ама просто си призна, че Живко беше един от най-добрите.

Иванков пък какво му беше толкова слабото ? :shock: Велизар си е дупка попринцип като играе дясно крило, един пробив не може да направи и не задържа топката повече от 5 секунди веднага се хвърля да пада даже вчера дадоха повторение как се мята преди да го е закачил италианеца 8)

OtherDimension
10-12-2008, 15:24
аа нищо, сам си правеше мача труден и караше всички да настръхват
ако аз съм с червени очила, то явно е така и с другите хора в секторите, освен б

BlueAvalanche
10-12-2008, 15:41
Къде пише, че Живко е играл слабо ? А в Спорт1 нищо чудно, там може да пише, че Барселона иска Велизар..

gsh
10-12-2008, 16:01
аз от самия мач много не помня, но помня на живко едно страхотно отнемане със шпагат, на което чорбарите му ръкопляскахме :D :) имаше и неколко грешки де

BlueAvalanche
10-12-2008, 20:04
Е какво да и коментираш толкова си можем. Сега беше момента да ги ударим тия жабари. Добре, че оня 7ми номер Симоне Пепе беше абсолютно неориентиран, смешен. И добре, че Але Дел Пиеро го нямаше.

Само се чудя тоя Чак за какво го викат, като цяла година не игра заради контузия и в Хановер не помирисва терен. Велизар по дясното крило е абсолютно неефективен, той просто не може да задържа топката, трябва ни един от дясно като Мартин как е от ляво. Да може да дриблира и да търчи, а Велизар пробив не може да направи, той държи 5 секунди топката и пада.
А Лусио що го викат един Господ знае :x
Трябва си плеймейкър, ама няма.

RhytmiX
10-12-2008, 20:51
na men mi haresa igrata na chavdar qnkov i na velizar dimitrov

Jebemtisve
10-13-2008, 08:28
http://i237.photobucket.com/albums/ff128/monzy79/Warner_Bros.pngВАЖНОТ Е ДА ИМА ФИЛМИ!! ПА ДАЛИ ЩЕ СА С ЩАСТЛИВ КРАЙ-ЗАЕБИ :)