PDA

View Full Version : Опити!



Mariolcheto
10-11-2008, 20:34
Здравейте!Приятелят ми ме отвори с пръсти,но неможахме да продължим нататък,защото ужасно мното ме болеше!На следващия ден започна МНОГО силно кървене просто УЖАСНО силно течеше кръв в продължение на 10 дена не смеех да изляза защото дори и най-големите превръзки пропускаха.След като това мина правихме опити да го направим ... приятеля ми почваше с пръсти за да свикна уж поне малко с тази болка но аз просто не издържах...опитахме се накрая да пробваме с "члена" му ,но просто се оказа че съм много тясна и неможе да влезе а той е доста дебел...разкрачвам се на макс но не става ... съвети?

Mariolcheto
10-11-2008, 20:44
съвети в раздел Секс...

направо ме е гнус от това, което прочетох...!!!

И да, може да пробвате да те разположи с любовна игра, а не директно да бърка в контакта с пръсти... :lol:
Извинявам се за раздела!А колкото до любовната игра-има я! :)

aciko
10-11-2008, 20:49
Да ти бие два токата,припадаш,разчеква те ... всичко е ОК 8-)

Mariolcheto
10-11-2008, 20:51
Да ти бие два токата,припадаш,разчеква те ... всичко е ОК 8-)
Исках сериозни отговори!

aciko
10-11-2008, 20:53
Е моето не е ли сериозно,обиждаш ме! :-D

Biskfitka
10-11-2008, 21:00
на колко години си :)

Mariolcheto
10-11-2008, 21:01
на колко години си :)
16 :)

nice_bunny
10-11-2008, 21:19
Ами извинявай за отговора ми,ама съм сериозен/на.Аз ти предлагам да преди да започнете да пиеш малко алкохол ... знам че звучи глупаво.. но пък може да ти помогне.Е не се напивай ся.. ама щом е така.Какво като е първи път.. дай сега да умираш от болка и 10дена кръвотечене.. :?

hottie
10-11-2008, 21:19
Лубрикант :)

AwwwSugar
10-11-2008, 21:40
Лубрикант :)

+ :)

Lady_B_
10-11-2008, 21:46
Първо се консултирай с гинеколог после се опитвайте каквото и да било ...

CenCe
10-11-2008, 21:52
наистина няма да е зле преди това да се консултираш с гениколог... 10 дена кръвотечение след разкъсване на химена не ми звучи мн нормално ... :-o
за опитите.. лубрикант !все някога ще се получи ...

Il_cavaliere_del_male
10-11-2008, 21:54
Бати якото, след време и 11-годишни ще почнат да пишат "мчного съм тясна, разширете ме, 13-годишният ми приятел с много опит не успява..." :grin: :grin:

DeCuTo0
10-11-2008, 22:03
Бати якото, след време и 11-годишни ще почнат да пишат "мчного съм тясна, разширете ме, 13-годишният ми приятел с много опит не успява..." :grin: :grin:
:razz: :razz: :razz:

SpeeD_FreaK
10-12-2008, 06:28
Q ne gi slushai teq fashtaite pnevmatichnata bormashina i deistvaite, a ako mn teche kruv suberete q v edin legen i posle mojesh suvsem spokoino da si q izpiesh i da si q vuzvurnesh.
Ako tfa ne te kefi otivash i si kopuvash "Aulin" na prahche.Toi deistva kato obezbolqvashto taka che ne bi trqbvalo da te boli :p (mnogo :))
Abe kfo she se zanimavash fashtai se na pazar nameri si edin morkov i deistvai-poburzai da ne se stesnish oshte poveche :lol: :lol: :lol:

pisentseto
10-12-2008, 06:38
Със сигорност трябва да отидеш на гинеколог.
А приятеляти може да не те отворил,а само разранил и от там да е това кървене.
Гинекологът ще установи наи-добре какво точно ти има,ако не е успял приятелят ти да те отвори.
Може да попиташ гинеколога,за отваряне.
Защото съм чувала ,че може да те отворят,чрез операция или нещо подобно там,нз точно какво е.
Той ще ти каже по-точно, какво е.

DevilWish
10-12-2008, 07:12
наистина няма да е зле преди това да се консултираш с гениколог... 10 дена кръвотечение след разкъсване на химена не ми звучи мн нормално ... :-o
за опитите.. лубрикант !все някога ще се получи ...
И на мен определено не ми се вижда нормално :# :shock:

mi6unka
10-12-2008, 08:47
Има момичета при които химена се разкъсва по трудно отколкото при други и може да се разкъса само от гинеколог при специални условия...може и твоят случай да е такъв, аможе би не си достатъчно овлажнена, пробвайте с лубрикант :)

MakeMeLaugh
10-12-2008, 11:14
Да те отворят с пръсти е по-болезнено и неприятно, отколкто с член..
За мен това е голяма глупост, ама за жалост е честа практика.

Пример. Много по неприятно е приятеля ви да ви вкарва да речем 2-3 пръста, отколкото члена си нали..

Oposum
10-12-2008, 12:31
Отиди на гинеколог. Ако приятеля ти не е успял, гинеколога ще успее. Той е професионалист.

jambo_bs
10-12-2008, 12:36
Бати якото, след време и 11-годишни ще почнат да пишат "мчного съм тясна, разширете ме, 13-годишният ми приятел с много опит не успява..." :grin: :grin:


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

brusa
10-12-2008, 20:02
otgovorut e tuhla 4etvorka v glavata i te otvarq dokato si o6te topla (pone nqma da use6ta6 bolkata) :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

jghgh
10-12-2008, 20:06
Отиди на гинеколог. Ако приятеля ти не е успял, гинеколога ще успее. Той е професионалист.

ОТКОГА СЕ ХОДИ НА ГИНЕКОЛОЗИ ЗА РАЗШИРЯВАНЕ?!
Не го бях чувала.. :razz:


Лубриканти, деца, лубриканти ^^

ShadowzZz
10-12-2008, 21:29
И моя първи път стана много трудно и то всъщност по тая логика бяха два първи пъти,понеже първият не беше много успешен/като твоя/ :D Само дето при мен нямаше кръвотечение.. следващия път,когато решихме да пробваме преди това пихме вино и на мен ми стана весело и след това всичко ми беше или смешно, или приятно и болката почти не се усещаше,така че както някой предложи - пробвай с алкохол,ама си вземете и лубрикант! :)