PDA

View Full Version : Страх ме е... ПОМОЩ!



Bellatrix
10-12-2008, 07:15
Край дотук съм. Абсолютно всяка сутрин ме напада 1 глутница бездомни кучета. Точно пред блока са си заплюли да им е територия. Аз нали съм първа смяна и излизам много рано (към 6:15), щото даскалото е далече и транспорта ужасен. И по това време е страхотно мъртвило, жива душа няма. Тия като почнат да се хвърлят и да лаят и да ръмжат по мене, мозъка ми изстива направо. По природа не съм плашлива,ама леле, опитват се да скачат и да ме хапят :shock: И вече не знам какво да правя. Някой има ли съвет или ако знаете номера на някой кучкар или де да знам... Помощ!

Seducti0n
10-12-2008, 07:40
За помощ се объзрни към общината, в която живееш.
Ах тези бездомни кучета... :?
п.-с.то си е ЗА страх!

MostHated
10-12-2008, 07:41
мятай малко салам с отрова и на следващия ден заобикаляй труповете

SWASTICA
10-12-2008, 07:41
Пиратки > Пистлолет > Headshot?
Кучегон Дейзър? Спрей?
Летви > Чупене на кости?
Бухалка > Чупене на много кости?
Бензин > Огън > Интересна гледка?
Камъни > Разбити кучешки глави?
Отрова > Хранене > Много поздрави на кучешкия Христос.

Bellatrix
10-12-2008, 07:47
Пиратки > Пистлолет > Headshot?
Кучегон Дейзър? Спрей?
Летви > Чупене на кости?
Бухалка > Чупене на много кости?
Бензин > Огън > Интересна гледка?
Камъни > Разбити кучешки глави?
Отрова > Хранене > Много поздрави на кучешкия Христос.
Пропусна брадва>headoff
:D :D :D
А колко струва тоя кучегон?

MostHated
10-12-2008, 07:48
много ми е интересно как момичето ще налага кучетата с бухалка.... в 6 сутринта...
си тъп колкото си пожелаеш!

SWASTICA
10-12-2008, 08:00
много ми е интересно как момичето ще налага кучетата с бухалка.... в 6 сутринта...
си тъп колкото си пожелаеш!
Какво значение има колко е часа?
Какво значение има с какво ще ги налага - пръчка/бухалка/вибратор/чанта с буркани/? Изобщо какво те тресе моето мнение? И ще го кажа за... Горе долу 4197 път: ТАКА:
Тъп > Болест > Тъпота > Болест която се характеризира със ЗАБАВЕНИ ФИЗИЧЕСКИ И ПСИХИЧЕСКИ РЕАКЦИИ И ПОДЧЕРТАВАМ А-Г-Р-А-Ф-И-Я (АГРАФИЯ)
АГРАФИЯ!!!
Аз ги налагам във 2, 3, 5, 7 часа... И какво?

hottie
10-12-2008, 08:06
И според мен се оплачи на някой! Само, че не съм сигурна дали точно някой от общината би ти помогнал. Хмм ще се поинтересувам и ще ти кажа.
Иначе кучегона не е лош вариант. Една позната има такъв и кучетата наистина бягат, но и е от Гремнаия..тук дори не знам дали има.
Горката! Сигурно е ужасен стрес. Мен много ме е страх от бездомни кучета защото вече са ме хапали.

LizZz
10-12-2008, 08:14
Потърси кучегон, или лютив спрей, или вземи няколко свои приятели да дойдат да ги поразчистят малко.

Пръскате ги с лютив спрей и гледате сейр. После трепете наред!

Тва за хедоф-а ме разби! :lol:

Em0_BoY
10-12-2008, 08:18
SrEjI iM VeNiTe :-)

mel4ety
10-12-2008, 08:21
SrEjI iM VeNiTe :-)ОМГ... :razz: :razz: :razz:

LizZz
10-12-2008, 09:08
SrEjI iM VeNiTe :-)ОМГ... :razz: :razz: :razz:
Нови звезди изгряват...

Bellatrix
10-12-2008, 09:12
Ем благодаря за бързите отговори, надявам се да измисля все нещо. :) the_hottie ако разбереш нещо ново, пиши ми на лично :) И аз нз дали е баш към общината проблема...

aman
10-12-2008, 09:15
http://shop.oragie.com/index.php?cPath=61&osCsid=a594a3566ff396a3716d79268ca9c2d8

http://shop.oragie.com/index.php?cPath=137

спрея е доста по-евтин, но има опасност, ако пръскаш срещу вятъра, и ти да пострадаш. избора е твой, успех 8)

Bellatrix
10-12-2008, 09:21
http://shop.oragie.com/index.php?cPath=61&osCsid=a594a3566ff396a3716d79268ca9c2d8

http://shop.oragie.com/index.php?cPath=137

спрея е доста по-евтин, но има опасност, ако пръскаш срещу вятъра, и ти да пострадаш. избора е твой, успех 8)
мерси много :) Избрах тва с кучеона, въпроса е да в сигурно, не евтино. Много благодаря.

s3xy
10-12-2008, 09:24
абе верно кучета са, ама според мен не заслужават брадви и отровен салам :-# моля те, поговори с общиината, но не ги трови :-k айде дано им намерят приют

MostHated
10-12-2008, 09:33
абе верно кучета са, ама според мен не заслужават брадви и отровен салам :-# моля те, поговори с общиината, но не ги трови :-k айде дано им намерят приют
в приюта ще ги чистят ще си играят с тях и ще ги хранят със пилешки пържоли! :oops:

tItEufFf
10-12-2008, 09:35
абе верно кучета са, ама според мен не заслужават брадви и отровен салам :-# моля те, поговори с общиината, но не ги трови :-k айде дано им намерят приют

Наистина ли ти е жал за тея гадни, мръсни мастии. Аз по принцип обожавам животните и най-вече кучетата, но това са..изроди . Пък и като каже на общината ще мине сигурно поне една седмица докато дойдат да ги приберат. За тази една седмица могат да откъснат на момичето крак, ръка, да я обрезобразят за винаги .. Пък и защо си мислиш, че в приюта ще им е добре :?

cskar43t0
10-12-2008, 09:40
@Chr!sSie
Ти кой мислиш ги е направил "изроди" тези кучета...точно ние-хората.Постоянно ги бият и ги ритат и какво ли още не...

sherry
10-12-2008, 10:20
Престанете с тия "умни" съвети за отровата! :-x
Затова сме на такова дередже! А какво ще стане, ако домашно куче изяде салама? Или някой бездомник? Ами дете, което играе пред блока? Знаеш ли колко инциденти стават по тоя начин?!

Моя съвет е да си купиш кучегон, не сме аборигени да трепем всичко по пътя си!

B3B0K
10-12-2008, 10:34
@Chr!sSie
Ти кой мислиш ги е направил "изроди" тези кучета...точно ние-хората.Постоянно ги бият и ги ритат и какво ли още не...
aide molqti seeee.. predi 2 meseca se rudiha 6 takiva inadivida,celiq kvartal s 64upi da gi hrani i te pak si laqt .sirkata e 150/200 metra ot blokami i i vs den se nalaga nqkoi da doide da vzmeme ot spirkata 6toto vidi6 li imalo ku4eta...
voob6te ne mi obesnqvai kolko sa mili 6tot ot 10 godini jiveq s pomqri pred bloka mi i nqkolko patri se smeniha i nqma golqma razlika.
a ina4e maika mi zvani nqkade i te idvat da gi pribirat .no to4no do na6iq blok ima platen parking i teq ot parkinga vse kazvat 4e sa tqhni :-o

Swinkenhoffer
10-12-2008, 10:39
абе верно кучета са, ама според мен не заслужават брадви и отровен салам :-# моля те, поговори с общиината, но не ги трови :-k айде дано им намерят приют

Наистина ли ти е жал за тея гадни, мръсни мастии. Аз по принцип обожавам животните и най-вече кучетата, но това са..изроди . Пък и като каже на общината ще мине сигурно поне една седмица докато дойдат да ги приберат. За тази една седмица могат да откъснат на момичето крак, ръка, да я обрезобразят за винаги .. Пък и защо си мислиш, че в приюта ще им е добре :?
Имах далеч по-високо мнение за теб, ама явно съм бъркала. Изроди ще викаш на тези, които са ги пуснали на улицата, тези, които ги бият, както каза cskar43t0, тези, които не си гледат работата. Ако тебе те изхвърлим от вас гладна и боса, не ще хапеш, ами хоро ще играеш. ;)
Обожавала животните... СМЕХ! Дай да изтребим всички, които хапят, да ти е мирна главата. :lol:

B3B0K, от мнението ти излиза, че някви палета, рУдени преди 2 месеца, всяват шок и ужас в цялата махала. :D

Christ
10-12-2008, 10:41
Никакъв толеранс за агресивни бездомни кучета.

Утре като тръгнеш за училище и ако пак са там, вадиш GSMчето, 166 казваш си адреса и идват да ти помогнат.

MakeMeLaugh
10-12-2008, 11:06
Пиратки > Пистлолет > Headshot?
Кучегон Дейзър? Спрей?
Летви > Чупене на кости?
Бухалка > Чупене на много кости?
Бензин > Огън > Интересна гледка?
Камъни > Разбити кучешки глави?
Отрова > Хранене > Много поздрави на кучешкия Христос.

Нали не си мислиш, че всяко момиче изглежда като Рамбо :Д:Д

Идеята с пиратките добра.
С другото няма да се справи лесно пък и зависи от кучетата и колко са.

И се обади до обшината и т.н.

Друго - отрова с храна. Купи една солидна отрова силна и я сложи в малко месо. Аз така бих направил.
Ше ги изтровя до крак мамка им ;р

B3B0K
10-12-2008, 11:16
абе верно кучета са, ама според мен не заслужават брадви и отровен салам :-# моля те, поговори с общиината, но не ги трови :-k айде дано им намерят приют

Наистина ли ти е жал за тея гадни, мръсни мастии. Аз по принцип обожавам животните и най-вече кучетата, но това са..изроди . Пък и като каже на общината ще мине сигурно поне една седмица докато дойдат да ги приберат. За тази една седмица могат да откъснат на момичето крак, ръка, да я обрезобразят за винаги .. Пък и защо си мислиш, че в приюта ще им е добре :?
Имах далеч по-високо мнение за теб, ама явно съм бъркала. Изроди ще викаш на тези, които са ги пуснали на улицата, тези, които ги бият, както каза cskar43t0, тези, които не си гледат работата. Ако тебе те изхвърлим от вас гладна и боса, не ще хапеш, ами хоро ще играеш. ;)
Обожавала животните... СМЕХ! Дай да изтребим всички, които хапят, да ти е мирна главата. :lol:

B3B0K, от мнението ти излиза, че някви палета, рУдени преди 2 месеца, всяват шок и ужас в цялата махала. :D


zaebi nai6 kak rastat .az ne bqh v bg za mesec kat se varnah ve4e si bqha stabilni ku4ence sega ve4e 2 meseca po kasno sa si qki pesove i sa 6-7 bratq i sestri i o6te nekolko :D lubimoto im zanimanie e kam 12 da si praat hor bodra smqna jestokooo ee :grin:

Still1ME1Still1HERE
10-12-2008, 11:43
То кучето трябва да свикне с теб :) Като не си 1 месец там е много ясно,че ще те хапе щот не те познава и пази територията.При нас има 2 бездомни кучета,които целия квартал познава и половината отгледа.Някои ги харесват,други не.Бях на море и само наще седяха с там и те не ме познаваха.Когато отидох при наще и почнаха да ме ръмжат.Наще ги погалиха и ми дадоха и на мен и след седмица свикнаха.Вече много се радват като ме видят.Дори са ме спасявали от друго куче,което не познавам.Веднъж прибирам се и някво куче тръгва да ме ръмжи и тръгва към мене,ама тва куче дето го познавам едното стои пред него и не му дава да се приближи до мен.Тръгва към мен и моето куче почва и то да го ръмжи и накрая онова се отказа,а после Криса(готиното куче) ме изпрати до нас.И друг път ме е спасявала от кучета-веднъж пропъди три,даже.Въобще,ако се сприятелиш с кучета няма да имаш никви проблеми.Излез с две кошници храна,нахрани ги яката и ги погали докато ядат или след това и ще видиш как ще почнат да махат с опашки вече като те видят :)

tItEufFf
10-12-2008, 12:24
Вие за чувство за самосъхранение чували ли сте? Страх ме е от тях .. Когато бях малка едвам не разкъсаха крака на брат ми пред очите ми! Какво мнение мога да имам? Аз никога няма да посегна на животно, никога няма и да погледна с добри очи човек, който ги бие. Обаче ако това момиче бъде нападнато .. трябва да се защити, дори и това да означава да убие животното. Не вярвам някой да се остави да бъде разкъсан "от любов към животните" ..

Mind fReak
10-12-2008, 12:35
кренвирш сварен в антифриз

vanPersieFan11
10-12-2008, 12:40
мятай малко салам с отрова и на следващия ден заобикаляй труповете

nai-dobre 8)

Mind fReak
10-12-2008, 12:42
абе верно кучета са, ама според мен не заслужават брадви и отровен салам :-# моля те, поговори с общиината, но не ги трови :-k айде дано им намерят приют в приюта да не би да не ги убиват.. ?

MissitY
10-12-2008, 18:31
кренвирш сварен в антифриз

:lol:

По темата...вземи си вълк за домашен любимец :D

Можеш да звъннеш в общината и да помолиш да ти дадат координати на някой приют... :o

LizZz
10-12-2008, 18:59
Тва с антифриза е яко..

Приготви си един кучегон за всеки случай и пробвай метода на А_В_С

B3B0K
10-12-2008, 19:09
i kvo stana daite sa da gi hranim ..to4no ...onzi den s priqtelq mi hodihme da gi hranim ama sa i s pretenciozni kam hranata.. az ako jiveeh na ulicata(da 4ukna na darvo)bih qla vsi4ko koeto nqkoi mi dade

shadow4e
10-12-2008, 19:18
Товас отровата е супер тъпо. Ами ако някое друго куче го изяде, а ако това е гальовното кученце на най-добрия ви приятел?
Моето куче така се натрови и е просто ужасно, едвам я спасиха, някой си решил да хвърли отрова. Това е ужасно мъчение, конвулси, пяна от устата. Гледката беше ужасна, за щастие лекарят успя да я спаси.

Ако сте решили да ги убивате /което аз не подкрепям/, то има и много по-човешки начини.

LizZz
10-12-2008, 20:16
Затова - кучегон за всеки случай и тактиката на А_В_С.