PDA

View Full Version : Я кажете..



iwhswgrs
10-12-2008, 09:46
Значи аз съм на 16 и хуя ми е малък -13см и се депресирам затова и не мога да разбера някои неща как може една жена от лизане да стигне до оргазъм а пък като ти е малък то ест - 13 см не може ?Аз се притеснявам че това ще ми е проблем с момичетата то ест проблема ми ще ми е размера...аз попринцип съм готов да доставя удоволствие на момичета като примерно лизане и там ако има други неща и тях и също така да се старая ама нз се пак още съм дествен ... и специално размера ми ме депресира ...иначе не съм някъв задръстен,скучен и грозен......!Тази тема е предимно към момичетата да си кажат мнение..

Предварително Благодаря..!
И моля без обиди и лигави отговори ...

CucuTy
10-12-2008, 09:58
Аз не разбрах въобще какъв ти е въпроса..

iwhswgrs
10-12-2008, 10:05
еми дали мога да имам такива проблеми .. с момичетата..

Nadelina
10-12-2008, 10:05
Iska da mu kajem, che razmera nqma znachenie.

CucuTy
10-12-2008, 10:07
Че.. ти си на 16 бе.. Тепърва ще ти пораства пишката. Не се комплексирай от това.. Размера не е важен, важни са уменията. : ))

splendour
10-12-2008, 10:23
ako si krasiv i ne si smotan ili dodaden kakto kazva6 zna4i tva ne ti e problem...............

LadyDy
10-12-2008, 10:31
Размера няма значение. ;)

jghgh
10-12-2008, 10:35
Я се успокой. Не ти е най-важна пишката в тоя скапан живот.



ako si krasiv i ne si smotan ili dodaden kakto kazva6 zna4i tva ne ti e problem...............

agree \:D/

Oposum
10-12-2008, 10:39
Аподисменти за момчето което не се срамува да си признае размера на кура. :D . Не на момчето му е малък к*ра, на жените са им големи пут***е. :razz:

scoobydors
10-12-2008, 10:44
Размера няма значечение ;) Пък къде къде още има да ти расте пишлето :D

Wrathchild
10-12-2008, 12:09
Че.. ти си на 16 бе.. Тепърва ще ти пораства пишката. Не се комплексирай от това.. Размера не е важен, важни са уменията. : ))Айде, айде, не бил важен... ако ти е наистина малък, язък за уменията.
А ти си на 16. Има тепърва да ти расте.

varnen4e
10-12-2008, 12:14
Няма смисъл да се комплексираш и да се ядосваш за нещо, което не можеш да промениш.В крайна сметка може да досавяш удоволствие и с 13 см. А и размерът не е най- важното.

BurningDesire
10-12-2008, 12:26
Значи аз съм на 16 и хуя ми е малък -13см и се депресирам затова и не мога да разбера някои неща как може една жена от лизане да стигне до оргазъм а пък като ти е малък то ест - 13 см не може ?Аз се притеснявам че това ще ми е проблем с момичетата то ест проблема ми ще ми е размера...аз попринцип съм готов да доставя удоволствие на момичета като примерно лизане и там ако има други неща и тях и също така да се старая ама нз се пак още съм дествен ...

Ами момиче съм и ето, давам мнение:
Първо, научи се да се изразяваш малко хм... по-меко...
Второ, малко не си наясно с нещата в секса, ама то е нормално, ще се научиш, опитвайки, колкото и да ти приказваме какво трябва да се прави, докато не пробваш, няма да стане.
Трето, размера не че няма значение, има, но е по-важна дебелината от дължината. И 13 см не са зле.
Четвърто, хубаво е че имаш желание да доставиш удоволствие на жената, то за начало това е най-важното, всичко друго се научава.
Дано да съм помогнала до някаква степен.

Redneck_Hillbilly
10-12-2008, 12:42
Размерът си няя значение, ако женката е бая широка, никога не забравяй, че си имаш ръчички. ;)

"Хей ръчички, хей ги две...те ще я задоволят по-добре..." ...или к'вот беше там...

Lady_B_
10-12-2008, 12:45
Един приятел викаше " Може да е малък ама е работлив! " :-D Така че няма особено значение, освен ако не попаднеш на госпожица с големиииииииии очаквания :) Не се депресирай ;)

GreenFairy
10-12-2008, 12:53
1во. Винаги можеше и да е по-зле
2ро. Не е чак толкова зле, стига да знаеш какво да правиш
3то. Не мисля, че за всички секса е най-важното нещо, поне за мен не е
4то. Винаги можеш да компенсираш с нещо друго
5то и най-важно: Всичко зависи от теб и от твоята нагласа!

jambo_bs
10-12-2008, 13:01
Значи аз съм на 16 и хуя ми е малък -13см и се депресирам затова и не мога да разбера някои неща как може една жена от лизане да стигне до оргазъм а пък като ти е малък то ест - 13 см не може ?Аз се притеснявам че това ще ми е проблем с момичетата то ест проблема ми ще ми е размера...аз попринцип съм готов да доставя удоволствие на момичета като примерно лизане и там ако има други неща и тях и също така да се старая ама нз се пак още съм дествен ...

Ами момиче съм и ето, давам мнение:
Първо, научи се да се изразяваш малко хм... по-меко...
Второ, малко не си наясно с нещата в секса, ама то е нормално, ще се научиш, опитвайки, колкото и да ти приказваме какво трябва да се прави, докато не пробваш, няма да стане.
Трето, размера не че няма значение, има, но е по-важна дебелината от дължината. И 13 см не са зле.
Четвърто, хубаво е че имаш желание да доставиш удоволствие на жената, то за начало това е най-важното, всичко друго се научава.
Дано да съм помогнала до някаква степен.


Ей това е свястно момиче.Не че те познавам просто по мисленето ти.Повечето шматки ще дадат тъпи мнения че не им стигало а 90 % още са девствени.

BloodyMary
10-12-2008, 14:47
pi4 4i4kovcite seksolozi sa kazali 4e dori samo 4 sm sa dostat14ni da zadovolqt edna jena ostanaloto si e fukane... :? :) :) :)

jghgh
10-12-2008, 19:45
pi4 4i4kovcite seksolozi sa kazali 4e dori samo 4 sm sa dostat14ni da zadovolqt edna jena ostanaloto si e fukane... :? :) :) :)
8-10см, не 4см. (но така или иначе авторът има цели 13см)

Чак пък 4см :? То тогава само с пръсти хората щяха да работят... :D

Il_cavaliere_del_male
10-12-2008, 19:50
аз па съм на 17, хуя ми е 18 санта, и като не мога да го навра наникъде, всяка пищи, че я боляло, замисли се по-добре ли е?



извинявам се за вилгарността, която използвах, и се извинявам, шото видях момичета, които държат на обноските, приятна вечер.

sextazy_baby
10-12-2008, 19:51
Не е толкова важно колко ти е голям,важното е как го използваш...

Il_cavaliere_del_male
10-12-2008, 20:07
Важното е ДА ГО използваш.

scoobydors
10-12-2008, 20:13
аз па съм на 17, хуя ми е 18 санта, и като не мога да го навра наникъде, всяка пищи, че я боляло, замисли се по-добре ли е?



извинявам се за вилгарността, която използвах, и се извинявам, шото видях момичета, които държат на обноските, приятна вечер. :razz: :razz: :lol: :razz: :razz: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

TotallySexy
10-12-2008, 21:22
Значи аз съм на 16 и хуя ми е малък -13см и се депресирам затова и не мога да разбера някои неща как може една жена от лизане да стигне до оргазъм а пък като ти е малък то ест - 13 см не може ?Аз се притеснявам че това ще ми е проблем с момичетата то ест проблема ми ще ми е размера...аз попринцип съм готов да доставя удоволствие на момичета като примерно лизане и там ако има други неща и тях и също така да се старая ама нз се пак още съм дествен ... и специално размера ми ме депресира ...иначе не съм някъв задръстен,скучен и грозен......!Тази тема е предимно към момичетата да си кажат мнение..

Предварително Благодаря..!
И моля без обиди и лигави отговори ...

Гледам се интересуваш как може от лизане да стигне до оргазъм, а с 13 санта не? амии има 2 вида оргазъм - вагинален и клиторен.. с лизане се получава втория, със секс първия... попринцип е научно доказано, че повечето жени достигат само до клиторен, не и до вагинален било о с пръсти или език им го докарват... така, че няма защо да се плашиш, че не можеш да задоволиш една жена просто ще е по друг начин, няма да я накараш да свърши с пишката тва е яно, но проблеми едва ли ще имаш :)

OCINKO
11-22-2008, 12:30
amiiii vi6 sega kakva e shemata :-D
1.razmera e hubavo da e i 14 i 15 i 16 i 17 no i 13 nqma da te sb1rka ako se nau4i6 da go izpolzva6 kato horata a i za kakvo sa ti r1cete ako ne za da ti pomognat 8)
2.otnosno lizaneto vsqko momi4e go predpo4ita po razli4en na4in moq s1vet e kolkoto po b1rzo tolkova po dobre sredoto4i se v1rhu klitora no ne zabravqi bedrata sramnite usni i vop6te vsi4ko e vajno
3.vreme ima6 kolkoto iska6 raotata ti 6te poporasne s16to 6te ponatrupa6 seksualen opit i 6te vidi6 4e si se pritesnqval naprazno
4.ne se sparvai 6toto taka 6te se ob1rka6 i ni6to nqma da stane ako momi4eto e svqsno i ako idvamata ste gotovi i obrazovani za seksa nama prio4ina ne6to da se ob1rka :P
USPEH 8-) :)

OCINKO
11-22-2008, 12:35
Значи аз съм на 16 и хуя ми е малък -13см и се депресирам затова и не мога да разбера някои неща как може една жена от лизане да стигне до оргазъм а пък като ти е малък то ест - 13 см не може ?Аз се притеснявам че това ще ми е проблем с момичетата то ест проблема ми ще ми е размера...аз попринцип съм готов да доставя удоволствие на момичета като примерно лизане и там ако има други неща и тях и също така да се старая ама нз се пак още съм дествен ... и специално размера ми ме депресира ...иначе не съм някъв задръстен,скучен и грозен......!Тази тема е предимно към момичетата да си кажат мнение..

Предварително Благодаря..!
И моля без обиди и лигави отговори ...

Гледам се интересуваш как може от лизане да стигне до оргазъм, а с 13 санта не? амии има 2 вида оргазъм - вагинален и клиторен.. с лизане се получава втория, със секс първия... попринцип е научно доказано, че повечето жени достигат само до клиторен, не и до вагинален било о с пръсти или език им го докарват... така, че няма защо да се плашиш, че не можеш да задоволиш една жена просто ще е по друг начин, няма да я накараш да свърши с пишката тва е яно, но проблеми едва ли ще имаш :)
np1lno 6te si q nakara daje i spi6ka da ti kaja li 6toto pak nau4no e dokazano 4e i 11 santa tigat a drugoto ve4e sa podrobnosti taka 4e aide aide ne go zakopavaite a za klitorniq orgaz1m da taka si e dori i da ne stigne to edniq vinagi ima vtori variqnt taka 4e raotata e sigurna :) 8)

OCINKO
11-22-2008, 12:38
аз па съм на 17, хуя ми е 18 санта, и като не мога да го навра наникъде, всяка пищи, че я боляло, замисли се по-добре ли е?



извинявам се за вилгарността, която използвах, и се извинявам, шото видях момичета, които държат на обноските, приятна вечер. :razz: :razz: :lol: :razz: :razz: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
mai ne si go naviral k1det trqbva 18 santa ne e koi znai kavo ee super si e de ama 4ak p1k da pi6tqt mn se izhv1rli mai :-D

ElinoOor
11-22-2008, 12:54
ясна ти е предполагам "теорията" : колкото по-голям толкова по-добре


тва добре но и с 13 см можеш да направиш много стига да знеш как да го използваш.. упокой се и почвай да трупаш "житейски опит" 8-)

vileto8
11-22-2008, 13:37
Споко бе! Има и с много по-малки пишки от твоята, които не са останали сами цял живот заради това.

jambo_bs
11-22-2008, 18:10
Аподисменти за момчето което не се срамува да си признае размера на кура. :D . Не на момчето му е малък к*ра, на жените са им големи пут***е. :razz:

Точно !!!!

ivana0895
11-22-2008, 18:15
razmerat nqma zna4enie ! vajna e tehnikata :oops: :-) pyk i 13 ne e 4ak tolkova malko ... :o :) :) :) :-)

varnen4e
11-23-2008, 11:32
Че.. ти си на 16 бе.. Тепърва ще ти пораства пишката. Не се комплексирай от това.. Размера не е важен, важни са уменията. : ))

Така си е.. +1.