PDA

View Full Version : Герикапс



sohodol
10-12-2008, 11:38
Здравейте!Днес си купих Герикапс за да подсиля косата си.Попитах аптекарката как се приемат витамините и тя ми каза,че се продупчват и се мажат на косата като маска.Сега четох доста неща и исках да се допитам до вас дали се мажат на косата или се пият и дали имате ефект от тях!Благодаря!

Alex_f
10-12-2008, 11:51
Аз лично това за първи път го чувам,но щом аптекарката ти е казала,че трябва да си мажеш косата с тях,много ясно че няма да ги пиеш.Прочети и листовката към витамините.

varnen4e
10-12-2008, 11:59
Аз мисля, че можеш и по 2-та начина да ги приемаш.

sohodol
10-12-2008, 12:28
nqkoi ne se li e probval da gi pribavi kum maska za kosa

i'm so excited!
10-12-2008, 15:30
герикапс са комплекс от витамини за подсилване на организма като цяло, на мен ми ги изписа една лекарка преди 3-4 години и ги пиех някакъв период, но не съм забелязала да има някакви промени външно поне. сигурно трябва повече време да се пият.
след като са витаминки, едва ли ще ти повлияят зле ако си ги сложиш в маска за коса, а още повече че и щом фармацевт ти е препоръчал - що не ?
пробвай. и после кажи какъв е резултата.

meri88
10-12-2008, 17:54
Здравейте!Днес си купих Герикапс за да подсиля косата си.Попитах аптекарката как се приемат витамините и тя ми каза,че се продупчват и се мажат на косата като маска.Сега четох доста неща и исках да се допитам до вас дали се мажат на косата или се пият и дали имате ефект от тях!Благодаря!

ъъъъъ на косата да се мажат!? аз съм много доволна от Герикапса и винаги съм го пила....Имат ефект, поне върху мен имаха :grin:

fasta4e
10-22-2008, 19:52
в момента пия герикапс и след това ще пиша дали има ефект аз приемам и др медикаменти,.

Mirelchetoo14
10-22-2008, 19:57
Здравейте!Днес си купих Герикапс за да подсиля косата си.Попитах аптекарката как се приемат витамините и тя ми каза,че се продупчват и се мажат на косата като маска.Сега четох доста неща и исках да се допитам до вас дали се мажат на косата или се пият и дали имате ефект от тях!Благодаря!

ъъъъъ на косата да се мажат!? аз съм много доволна от Герикапса и винаги съм го пила....Имат ефект, поне върху мен имаха :grin:

Ооо, я бързо споделяй в какво се изрязяват хубавите ефекти да видя дали да начена опаковката долу в шкафа, че я гледам си седи самичка от доста време :grin: