PDA

View Full Version : Списания с подаръци



Pooky
10-12-2008, 11:38
Здравейте .. Онзи ден си купих GRAZIA и имаше подарък една много хубава чанта,много ми хареса и мисля че цената беше много устройваща..Та направих темата ако може някой да ми каже още такива списания в които има такива подаръци , защото аз не съм запозната..

LP_GirL
10-12-2008, 11:43
и аз за грацията знам само ..... сега не се сещам за друго ....

varnen4e
10-12-2008, 11:49
И аз знам само за Грация. Честно казано не си купувам често списания и не съм запозната.

n0va_s1m_tYk
10-12-2008, 11:57
Хай клуб от време на време пускат подарък - превръзки :D

MostHated
10-12-2008, 12:18
списанието без подарък е 2 лв. с подарък 20 лв. :D иначе е подарък!

ElisaDay
10-12-2008, 12:37
Я дай снимчица на чантата, ако може. :)

nejnaDROGA
10-12-2008, 13:39
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7398681
Това е чантата в новия брой,но честно казано ми се струва прекалено грозна (да не кажа циганска) :? :x

Bee*
10-12-2008, 13:44
И на мен не ми харесва.

YourFavoriteDrug
10-12-2008, 13:45
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7398681
Това е чантата в новия брой,но честно казано ми се струва прекалено грозна (да не кажа циганска) :? :x
аз пък си взех точно тая,верно прилича на пазарска чанта :D ама е удобна за даскало 8-)

marzilia
10-12-2008, 14:12
МЕРИ,,имам много хубаво потниче оттам. :)

Vincitore
10-12-2008, 14:22
Barbie Чаровница е с подарък :-D :D :D :D :D :D :D :D :D малката ми сестра е луда по него :-D

LipSoFAnAnGel
10-12-2008, 15:07
И на мен не ми харесва чантата, но щом си я е харесало момичето да си я носи :) Иначе наистина ние си плащаме чантата въобще не е подарък , а иначе други списания с подарък знам само детски :)

nejnaDROGA
10-12-2008, 15:16
Сега видях в нета това списание "Мери"
За тези,които (като мен до преди 5 мин. :D ) не са чували за него ...
Общо взето е някакво подобие на "Грация" що се отнася до подаръците,но тук не се предлагат само еднотипни подаръци като чанти :) Изглежда интересно и утре (ако не забравя и ако го намеря) ще си го купя :) Цената май не е една и съща всеки път (поне като гледах в сайта на списанието на няколко корици има различни цени между 4 и 7 лв.)
Ако още някой си е купувал това списание нека изкаже мнението си за него :):):)

Bianca
10-12-2008, 15:21
Ха-ха-ха, от оня ден я имам новата чанта на Грация. По принцип не си давам парите за такива боклуци, ама една приятелка си беше купила списанието и ми подари чантата. Честно казано, харесва ми и май ще ходя с нея на даскало. 8-)

veselomomi4e
10-12-2008, 16:33
И на мен не ми харесва тази чанта.Миналата беше много яка едно спортно сакче,но докато се наканя да си купя и този брой свърши.Между другото колко струва списанието,по-точно чантата защото в това списание нищо не пише,само картинки :( :D

mokka
10-12-2008, 16:43
7 лв :) Аз от ГРАЦИЯ имам една мн яка с две лица черно и сиво и цялата е в букви. Също така имаше преди една лачена черна мн беше хубава :)

nejnaDROGA
10-14-2008, 04:01
И аз от Грация имам много хубави неща :):):)
-Плажна чанта (жълта) - още не мога да повярвам,че не се скъса докато бях на морето :shock: ... Много си я харесвам :-)
-Плажна кърпа (жълта) - страхотна!!!Не е дебела и съхне много бързо :) Освен това отлично ми пасна на пъстрия бански :P
-Черна блузка с къс ръкав - Ноу Комент просто :) :-)
-Едно много хубаво герданче,което съчетано с банския ми също стоеше отлично :-)
-Козметичен несесер - просто уникален,а и събира много неща :-)
-Едно по-малко несесерче с огледало,пинсета и четки за грим+малко джобче - и него много си го обичкам :-D :-)



+още няколко чанти,които често използвам за път :)


П.П.А и за разлика от повечето момичета тук ... Аз си купувам списанието за да го чета,а не заради самия подарък ;)
П.П.2:Ако има и други доволни от Грация или от някое друго подобно списание нека пишат :) А може да качат и някоя снимка на "подаръците",които най-много си харесват :P

crazygirl13
10-18-2008, 20:22
Graciq i Blqsak ot vreme na vreme puskat podaraci :D

the_best_f
10-19-2008, 06:30
Веднъж си купих списание "Joy" просто ей така, за да видя за какво става дума, и вътре имаше 3 опаковчици (това нещо не мога да го нарека опаковка) с някакъв крем за равномерен тен (или нещо от сорта), превръзки (каквито видях и в "Хай клуб" и "Cosmopolitan") и книжка на "Taft" с идеи за прически. А иначе в "Грация" има хубави "подаръци", но са предимно чанти. За това списание "Мери" въобще и не бях чувала, но влязох в сайта. Подаръците изглеждат разнообразни. И цената варира. Сега се сетих - и в "Журнал" понякога има подаръци, но са предимно шампоанчета.

Iria
10-19-2008, 12:28
Ами има едно списание, в което също има подарък, май Diana беше. :) Аз по принцип не си купувам такива списания, чантите на Grazia не са кой знае какво, а пък списанието не ми е интересно.

fuklu
10-19-2008, 16:42
Хай клуб от време на време пускат подарък - превръзки :D
В космополитана също :-D :-D .Иначе ма и мострички,на които много се радвам.Например на гарниер на лосиона против раздразнения :)

pepita87
10-20-2008, 16:24
Otidi na butkata i popitai!
Az sum si vzimala "Grazia".imam edna teniska,s logoto na spisanieto,koqto nosq ve4e 2 godini i e tolkova ka4estvena,4e ne e mrudnala,a q spukvam ot nosene.Imam i 4anti,no ne gi nosq,za6toto mi se struvat adski sme6ni!Naskoro dadoh edna na baba da hodi s neq za hlqb!