PDA

View Full Version : Не знам какво да правя вече.. моля за помощ.. ОТНОВО..



SpAcE_LaDy
10-12-2008, 11:49
Здравейте, преди не много време пуснах тема за приятреля ми, моля който има малко време да я прочета
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=201988&highlight=
сегашната ми тема пак е свързана с него, но искам да ви попитам какво да правя, защото адски мн се измъчвам - бях написала, че търпя неговото леко дръпнато отношение, защото може да е хлътнал, но да не си го признава.. обаче не знам какво става.. виждаме се веднъж на 3-4 дена, да-като се видим ме целува, държи се добре с мен, обръща ми внимание, но после пак така - пак не се виждаме по 3-4 дена, пак ако не се сетя да му се обадя, той може и д не звънне.. боли ме.. много ме боли.. не знам какво да правя.. като го питам защо не се виждаме по-често, той почва да се ядосва, защото му било писнало през дне да му опявам за това - бил изморен и като не му се излизало просто не излиза.. да, като каже, че не излиза наистина не излиза - пишем си вечер по скайп, изчезва само за да яде и като иска да гледа ТВ, през другото време не вечерта е н компа и си пишем.. но ме боли,з ащото аз се опитвам и правя каквото мога за тая връзка, а имам чувството, че на него не му пука особено.. за последно се видяхме в петък срещо събота - бяхме на дискотека, като отидохме пред дискотеката /замо да отбележа, че МРАЗЯ чалга, но те като ходят по такива заведения, кво да направя.. освен да се напия др не виждам../ и там имаше разни /с извинение/ курвички с къси поли до под г*за, а аз бях с дънки и кецове.. само като видя оная с полата каза "Мило, аз теб не те виждам" и като видя изражението на лицето ми - че бях готова да го зашлевя пред всички, почна да се умилква.. после нали влезнахме, говорихме си, пихме и т.н. и той не се отлепи от мен, като изключим няколко опита да ме издразни като си говореше с някви момичета - познати и после ми го опяваше все 1 ме интересува - не че не ме, но се прайх че не ми пука.. та на дискотеката като цяло добре се държа - умилква се, гушка ме, ходи след мен и после кво? вчера не искаше да излезе, че бил на работа и после спал, неска дори не се сеща да се обади, не знам какво да правя..
една приятелка, която е била същата като мен в началото на връзката й със настоящия си приятел - а той е бил същия като моето гадже - груб на моменти и адския непукист и темерут - тя е ходила след г*за му, както правя сега аз, обаче те решила да се държи гадно с него, да не го турси и да му покаже, че не е само той и че не й пука мн за него, той е помисли, че я губи и сега са с разменени роли - той ходи след нейния г*з, а не тя след неговия.. и не знам - единственото, което мога д направя.. за което се сещам е и аз да приложа този номер, пък ако не се получи вече да му мисля.. да не го търся първа аз, да не му споменавам нищо за излизане, а д излизам с приятели.. вие как мислите? какво мога да направя.. искам да съм с него, не искам да го загубя, но искам и да го променя.. плс дайте идеи.. каквито и да било.. само не и да го зарязвам.. плс

sexa_na_kompleksa
10-12-2008, 11:56
Давай му свобода. Не може да сте постоянно заедно. А и какъв е проблема при положение, че като не излизате знаеш къде е - пред компютъра и си пише с теб! Не мисля, че е редно да прибягваш до метода на твоята приятелка.

SpAcE_LaDy
10-12-2008, 12:02
Аз не му ли давам свобода? Питам го дали иска да се видим, като каже не ОК, не настоявм, но просто искам да се виждаме по-често.. преди беше голям женкар - може би затова вътрешно съм притесненя - ама той работи при баща си във фирма, в кояо няма жени, баща му няма да го пусне ей така без повод да не работи, така че в това отношение съм спокойна, но просто искам да го виждам по-често, защото по цял дне мисля за него и това негово държание -цял ден дори веднъж да не ми се обади.. не мислите ли, че не е редно.. поне да се обади и няма проблем.. иначе ме търпи като почна да му се карам.. и вместо да ми отвръща на виковете, той просто си замълчава/спира да пише и чака да ми мине.. "за да не се вбесява още повече и да не направи нещо, което не трябва"... така поне казва той...

varnen4e
10-12-2008, 12:11
Мисля, че просто трябва да му дадеш малко време сам за себе си да осъзнае какво иска и как го иска. Не му се натрапвай много, но не го и забравяй.. ако ме разбираш. Опитай се първо да го разбереш преди да го критикуваш.

SpAcE_LaDy
10-12-2008, 12:26
Точно за това пуснах темата - да ми дадете съвети какво да направя и как да го направя, защото аз самата нямам и грам идея.. как да му дам свобода, но без да го забравя? аз не го държа вързан, не му държа сметка като ми каже излзиамс приятели и не ме вземе, напротив - веднъж го попитах дали иска да отида с него на дискотека/т.е. на бар, не на дискотека/ , той каза Ела, като отидох на маската имаше 2 момичета , той и още 3 момчета, момичетата набързо си тръгнаха след като аз се появих, а той ми каза "Ее, виж сега как ни развали мъжката компания - бяхме само момчета, а сега не може да се базикаме както ние си знаем - защото има женско присъствие" ..... после като го питах защо тогава ми каза да отида, той отговори "Е ако ти бях казал да не идваш щеше да ми опяваш 100 години".. супер тъпо се изказа.. може ли тва собственото ти гадже да ти го каже.. как да проявя разбиране, като се държи толкова ужасно на моменти.. и то нарочно - защото знае, че се връзвам и нарочно го прай.. и др, което ми каза веднъж след поредното задаване на въпроса Защо не се виждаме по-често, от моя страна - той каза "Връзката ни не е на такова ниво" -нашата връзка била повече като за кафета и дискотеки, защото нашите не ме били пускали, но иначе имал приятелка, с която били живеели заедно по седмици в неговия си апартамент - е за кво ми го казва тва? а с мен не можело - и сме се били разбрали, че или приема, че нашите не ме пускат особено мн през нощта навън или късаме - той се бил примирил.. не знам кво прай и за кво го прай..
плс кажете ми какво точно да направя АЗ, за да го променя поне малко.. да започне той да показва чувствата си към мен, ако има такива, поне малко повече.. а не смао като се видим..

varnen4e
10-14-2008, 21:39
Аз имам същия проблем с моя приятел. И той не можеше много много да се примири с това, че не мога да излизам когато си пожелая и да спя в тях и така нататък. Просто спрях да му обръщам внимание като ми опява и се правя, че не го слушам и той започна малко по малко да се съобразява. И сме се разбрали, че има време за всичко.

PolLy_BaBy
10-14-2008, 22:10
имам същия проблем :-# отговорите и на 2те ще са ни мн полезни :-k така, че хора ХЕЛП :smt022

GabisiTa
10-15-2008, 15:27
Ами бях в такава ситуация. Е, не същата, но подобна и то със сегашния ми приятел. В началото връзката ни беше супер, а после той започна да се държи ужасно, не се виждахме много и т.н., докато една вечер търпението ми се изчерпа и скъсахме.. След 3 дена той ме потърси, сдобрихме се и от тогава поведението му е съвсем различно. Вече повече от година и половина сме заедно и много се обичаме..
Разказах ти това, защото може би и твоето момче се нуждае от малко време, за да премисли какво иска. Просто говори с него.. А и ако той сам не иска, ти НЯМА как да го промениш... :?

snejana67
10-15-2008, 16:15
:) трябва да разговаряш с него по въпроса :-o

ImmortalForever
10-15-2008, 18:02
Искам да ти дам съвет, защото бившата ми връзка беше такава...Абсолютно същия..Чужд гъз му дай и езика като на куче, до колената...Непукист.. "Като имам време з атеб-имам, като не-спасявай се!"..като му дойде музата-един мил амааааа..чак сладни...какво направих аз? Седнах срещу него очи в очи и казах следното: Виж сега, пич...Всичко 6... ама отношението ти не ме устройва..решенията са няколко: Или сега хващаш пътя и не се връщаш повече, или ти давам време да обмислиш какво чувстваш към мен и ако решиш, че ИЗОБЩО имаш нещо към мен, ше те чакам с товорени обятия..Иначе мила същата работа...Гледаш го...Вървиш му по хуя...Прайш кфото каже,ама като искаш елементарно отношение..той дава ПАС... Искам да знаеш че прекрасно те разбирам...Надявам се да нямате фатален край....въпреки че с това поведение натам отиват нещата...ИСкрено се надявам да помогна..но ако отношението му продължава така..вземи мерки!Поговорете...Покажи му твърдост и непоколебимост в решението си и ще видиш как ще се върне при теб..При мен се върна..Имаше промяна...Но не след дълго той прецака нещата отново и всичко over.. Успех, миличка

Mr_Crowley
10-16-2008, 06:43
Според мен се чуди как да те разкара. Сериозно. В смисъл и на мен ми се е случвало да се държа така, когато някоя женска почне да ме дразни, което не е никак трудно. И изведнъж охладнявам, а тази реплика с " да не направя нещо което не трябва...." не се ли сещаш за какво иде реч? Човека просто си търси повод, ама ние мъжете понеже си държим на редовния секс и понякога ни трябва як повод за да се разделим, дори и да не можем да ви гледаме....Кофти е, но е така