PDA

View Full Version : Истинска любов?



kifla
10-12-2008, 13:20
Обичам го от година и с всеки изминал ден любовта ми расте все повече и повече ...не съм го виждала от месеци,липсва ми адски много ...незнам вече какво да правя .Опитах всичко ,но просто си го обичам адски много .Обичам го дори сега когато знам ,че е с друга и че няма смисъл от чувства и все пак любовта ми расте ужасно много . :(
Това ли е истинската любов или ???

zvQr_nO_s_ChAr
10-12-2008, 13:22
Това според мен .. е лудост ^^
както искаш си го тълкувай ^^ :lol:

mir4eto93
10-12-2008, 13:40
Дам и аз мисля, че е истинска любов :)

xxXroshawkaXxx
10-12-2008, 13:41
Миличка той знае ли за чувствата ти ?! А иначе на колко си? От кога го обичаш? Каква е причината поради която не сте се виждали толкова време? От кога и от къде го познаваш? Дай малко повече инфо и ще видя да помогна с каквото мога! ;) ;]]

NaNa_SladuRana
10-12-2008, 13:41
а според мен е мазохизъм :(

hahavteen
10-12-2008, 13:43
Самонавиваш се.

HayDeN^^
10-12-2008, 13:43
Мисля , че е истинска зависи как се чустваш като го видиш ! ?

MiLeNcHeToO
10-12-2008, 14:29
Според мен си си решила, че това е момчето за теб, че безкрайно го обичаш и т.н и отказваш да се огледаш за други момчета, да го забравиш и продължиш напред.Опитай се да го забравиш и да намериш истинската любов някъде другаде, където ще е споделена.Мисля, че си внушаваш. :)

sunshine00
10-12-2008, 14:30
Това според мен .. е лудост ^^
както искаш си го тълкувай ^^ :lol:



:razz:

LyingMyWayFromU
10-12-2008, 14:39
според мен си е чиста,ама чиста мания,че той е най-перфектния и тр да го имаш....пропускаш адски,ама адски много-повярвай!
Човек има ли воля да забрави някой-просто го прави!Ти не искаш!И определено не мисля,че е ИсТиНсКа ЛЮБОВ!
Мания е....

All_alone
10-12-2008, 15:02
Факта,че задаваш този въпрос на някакви хора,които изобщо не познаваш,ме навежда на мисълта,че това не е нещо сериозно,възвишено.....
За истинската любов не се говори,тя само се чувства и се споделя единствено с Човека,с никой друг.. :)

soul1199
10-12-2008, 15:18
според мен си е чиста,ама чиста мания,че той е най-перфектния и тр да го имаш....пропускаш адски,ама адски много-повярвай!
Човек има ли воля да забрави някой-просто го прави!Ти не искаш!И определено не мисля,че е ИсТиНсКа ЛЮБОВ!
Мания е....i az taka mislq

nicolepcd
10-12-2008, 15:20
Еми не знам... може би ако беше сигурна, че е истинска, нямаше да ни питаш :-o

krisiiiiito
10-12-2008, 15:37
както се казва никой не е префектен докато не се влюбиш в него ...
сега той ти се струва най-добрия...най-чаровния...най-милия и изобщо най-най.. да ама не
с времето всичко минава да ти кажа Аз :booooomb:
това не е истинска любов това е вманиачаване :-o
трудно ти е да не мислиш за него но след време просто ще го забравиш .. повярвай ми .. казвам ти го с добри чувства :wink:

аа всъщност има ли истинска любов защото май остана само болката :booooomb:

acdcfenka
10-12-2008, 17:49
Да истинска любов е. Леле ще ревна. Защото съм в нещо като твойто положение. :smt089

eclipseee
10-12-2008, 17:58
А аз казвам, че е истинска любов, лудост, и мазохизъм в едно :D Минала съм през това и точно така го определих преди...

AnGel_fReE
10-12-2008, 18:09
spored men 4ovek sam trqbva da znae dali obi4a istinski no istinska lubov moje da ima samo kogato 4uvstvata sa bili vzaimni nezavisimo dali sled tova ostavat vzaimni..

BaiToq
10-12-2008, 19:46
Обичам го от година и с всеки изминал ден любовта ми расте все повече и повече ...не съм го виждала от месеци,липсва ми адски много ...незнам вече какво да правя .Опитах всичко ,но просто си го обичам адски много .Обичам го дори сега когато знам ,че е с друга и че няма смисъл от чувства и все пак любовта ми расте ужасно много . :(
Това ли е истинската любов или ???
Не.

samoubiika
10-12-2008, 21:06
а според мен е мазохизъм :(

е,не! ;д;д това е превъзходно ;д;д
сега сериозно!момичето е влюбено...знаеш ли...и аз така обичах един...просто не виждах смисъл...когато го видех изтръпвах...свиваше ми се стомаха,сърцето ми биеше по-бързо...всичко обаче е въпрос на психика...просто го забрави!няма смисъл да се мъчиш...ма и аз пък как го казах 'просто го забрави'...не е лесно!знам!но трябва да си силна...прекарах 3 години в мисли за него...нима толкова много заслужава това...та той дори не споделя чувствата ми!за да няма наранени,да го забравиш е най-добре!

kifla
10-14-2008, 21:22
Mersi na vsi4ki za izkazanite mneniq i za tova 4e otdelihte vreme za poredniq mi post.Blagodarna sym vi :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-15-2008, 06:59
Това е сляпо увлечение по образ, който си си създала в главата и който си превъплътила в онова момче, з акоето става дума.

Blab
10-15-2008, 07:11
бляяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя яяяяяяяяяя
Кой ще каже какво е любов,
кой ще каже каквоооо еееее...
Дали дъх на море
или дъх на планинско усое...
Или среща случайна край някоя градска пиаца,
или нежна прегръдка сред бавния ритъм на танца.
Ти не питай, мълчи, както аз ще мълча в полуздрача,
ще те милвам насън и в съня си за тебе ще плача.
Може сам да остана - отритнат, забравен, бездомен,
но за мене ти няма, не ще се превърнеш на спомен.

angellove
10-15-2008, 07:36
Това е сляпо увлечение по образ, който си си създала в главата и който си превъплътила в онова момче, зa което става дума.

Напълно съм съгласна. Особено щом не си го виждала толкова време... Попадала съм в подобна ситуация, но просто в един момент осъзнаваш, че си свикнала да го обичаш, да сравняваш всички останали с него, да го мислиш за перектен... Превръща се в нещо като мания... Просто е време да осъзнаеш, какво реално е положението. Както казаха и преди мен - ако беше истинска любов, щеше ли да питаш във форум? Или просто желанието да обичаш някого надделява пред разума, да преминеш към следващата нова любов?

Mr_Crowley
10-15-2008, 08:18
Лелеееее, това пуберите са страшна работа...рев, сълзи, сополи...мани мани. Просто си ви представям как седите пред чалга каналите и ревете и се вживявате....нямам думи...романтика и мъка, и :smt021 :smt021

black_and_whate
10-15-2008, 08:42
Самонавиваш се.
и аз така мисля,спри да си втълпяваш и ще разбереш какво е.. :P

Miss_Pitt
10-15-2008, 12:54
Уф, и аз имах такъв момент, но не, това не е истинска любов, не си внушавай, не се измъчвай, няма да те съветвам да се опитваш да спреш да мислиш за него, защото знам, че е трудно, и че с говорене не става - ще спреш в определен момент, когато сама го усетиш ...
И другият вариант е, ако мислиш, че имаш шанс с него се пробвай, ако не .. спокойно, ше има още много

pussycat_dolls15
10-15-2008, 14:21
Според мен това е истинска любов! :lol: Защото тя се подчинява на чувствата.Ти как мислиш?

Abbie_Broken
10-15-2008, 14:28
Самонавиваш се.

+1 !

Abbie_Broken
10-15-2008, 14:29
Самонавиваш се.

+1 !

Priceless
10-15-2008, 14:49
Абе не знам какво е , ама ако беше сигурна , че е истинска едва ли щеше да питаш ;) Откъде могат другите хора да знаят какво изпитваш ти ?!

mickelangelo
10-15-2008, 15:29
Това според мен .. е лудост ^^
както искаш си го тълкувай ^^ :lol:

Любовта е лудост ... кифличке :)

ImmortalForever
10-15-2008, 18:38
Same here.Не е истинска любов.Просто период.

.. DeViL mAy CrY ..
10-15-2008, 18:54
Според мен е истинска любов,а това е много лошо ако няма бъдеще с него.А май и аз съм в същото положение

just_booy
10-15-2008, 19:11
НАМИРАМ СЕ В АБСОЛюТНО СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ. РАЗДЕЛИХМЕ СЕ НЕ ЗАЩОТОТ ЗАМИНА ДА УЧИ В СОФИЯ. И МИ КАЗА ДА СИ НАМЕРЯ ТУК ЩАСТИЕ ДА НЕ ЧАКАМ ДА СЕ ВАРНЕ И ЧЕ НЯМА КАК ДА СМЕ ЗАЕДНО. НО АЗ ЧАКАМ МИСЛЯ ЧЕ СЯ Е С ДРУГ НЕ ЗНАМ. ЧУВАМЕ СА ПО ТЕЛА ПО СКАЙПА. НЯМА СУТРИН И МИНУТКА В КОЯТО ДА НЕ МИСЛЯ ЗА ТВА САЩЕСТВО..АДСКИ АДСКИ АДСКИ МНОГО СИ ГО ОБИЧКААМ....И ЗНАМ ЧЕ НЯМА СМИСАЛ...НО САС ВСЕКИ ИЗМИНАЛ ДЕН....И МИСАЛТА ЧЕ МОЖЕ ДА Е С ДРУГ МЕ ИЗГАРЯ...БОЛКАТА НАПИРА И НАПРАВО НЕ ЗНАМ ИСКАМ ДА СЕ САМОУБИЯ ТОЛКОЗ МН СИЛНО ОБИЧАМ НЯМА ДРУГИ ЗА МЕН.....НЯМА САМО 1 Е