PDA

View Full Version : Момчета/Мъже



iskammm
10-12-2008, 13:37
Здравейте съфорумци :)!Знам,че има много такива теми със въпросът какви мъже харесваме,но ще рискувам да ви попитам нещо:
Харесвате ли дългокоси мъже,със брадичка?Аз ги обожавам!
От доста време насам не се интересувам нито се заглеждам по някое късокосо момче,нагледала съм се на късокоси,дългокосите ми правят адски голямо впечатление..това временно ли е според вас?Като видя някой дългокос,ако ще изобщо да не е красив..моите очи го виждат по друг начин...обожавам дългокосите мъже,не мога да опиша как се чувствам като разговарям със такъв..притеснявам се и то много,не знам как да се държа,какво да кажа,как да го впечатля..ако е някой късокос няма проблем не ме валнуват..може би защото 99% от мъжете са със къса коса..може би ми е писнало,и сега съм адски заинтрегувана смо като чуя- дългокоси мъже със брадичка..някак си са нещо ново и различно за мен...и аз не мога да го обясня..дори ми казват,че съм луда..защото късокосите вече не ми правят никакво впечатление..
А забравих да добавя,че още от 5ти клас ми хареса един дългокос китарист,и още от тогава имам някакво странно отношение съм дългокосите..някак си са по диви за мен, по-готини по-особенни..по- интересни..дори като отивам до някое кафе където мога да видя само късокоси мъже,било то рапари било то фейшъни,фитнес маниаци - изобщо не ми прави никво впечатление даже мивам със вирната глава!Но като мине някой метълист например или рокаджия със дълга коса просто адски започвам да се притеснявам,а да не говоря че ако ве погледне във очите аз някак си отбягвам това..цялата започвам да се изчервявам като домат...защо става така :? вие как мислите :?

aKsI
10-12-2008, 13:44
Пфффф ама изобщо не харесвам момчета с дълги коси... още повече с брадичка... отврат :D:D:D харесвам си тези момчета с късите косички... :oops: много са си готинки те :oops:

sh3_1s_7h3_0n3
10-12-2008, 13:46
Аз съм така с мъжете с поддържана брадичка. апфф... направо губя ума и дума и започвам да пелтеча много глупаво. :oops:
Много обичам мъже с такива брадички, я катинарчета, я нещо малко... побърквам се. :oops:
Естествено не на всички мъже им отива, но на тези, на които им.... апфф..получавам сърцетуп :smt007

iskammm
10-12-2008, 13:49
Да разбира се,въпрос на вкус :)

iskammm
10-12-2008, 13:53
Между другото сега съм на 16 години,и утре ще съм заобиколена от дъгокоси мъже,понеже ще ходя на РД на една приятелка(рокаджийка)не знам как да се държа направо полудявам..не искам да идва утре :-D ..ако погледна някой дългокос във очите направо ще се paтопя..някак си имат във очите нещо като магия,и си все по заинтригуван от тях..
Иначе и аз съм така.. познавам едно момче преди беше със къса коса,изобщо никой не го забелязваше,и на мен не ми правеше впечатление,но като пусна дългата косаа и брадичкa...направо нямам думи,като си го представя какво нищо беше със къса коса,със дълга е направо неповторим толкова е див,страхотен е,и погледът му..какъв страстен поглед само + косата и брадата са направо..прилича на един смел със здрави ръце мъж на място!Мисля,че косата и брадичката разкрасяват мъжете,до огромна степен

MiLeNcHeToO
10-12-2008, 14:46
Малее много мразя момчета с дълги коси или с бради, отвратителни са ми. :D Намирам момчетата с къси коси, без бради за много по-сладки. :-) Въпрос на вкус. :)

AFT
10-12-2008, 14:55
Ми, стегни се, кво друго да ти кажем. Или си хвани някъв с къса коса и го карай да носи перука и да си пуска брада. :-o

BaiToq
10-12-2008, 15:15
Няма да те питам на колко си,
акълът ти е като на 13-годишна.
Какво значение има къса коса ли има,
или дълга,да не си животно???
Те така се избират-по окосмяването и
миризмата....

krisiiiiito
10-12-2008, 15:16
външнят вид не е всичко [-(

DeAd_LooSeR
10-12-2008, 15:17
ем всеки си има предпочитания..и аз харесвам дългокоси ,но е е задължително.Имам приятелка,което също като тебеможе да се каже,че харесва предимно мном4ета с коси,...даже да е някой грозноват,пак! Не мисля,че е кой знае какъв проблем!

soul1199
10-12-2008, 15:26
ti si na takava vulna v momenta,to tvoito e napravo maniq,az har.vsi4ki,za mene ne e 4ak tolkova vajna kosata :)

hole
10-12-2008, 18:40
И аз обожавам.Особено, ако косата е светла... :oops: Наистина дългокосите мъже са ми голяма слабост, но това твоето е прекалено. :D