PDA

View Full Version : Безопасен флирт?Спешно



likeiloveu
10-12-2008, 13:56
Харесвам едно момче,но не съм сигурна,че той ме харесва.Искам да разбера дали и той ме харесва ест единственият начин за това е да флиртувам с него,и да очаквам реакцията му.Да но как то ва да стане без да прекалявам...т.е. ако случайно той не ме харесва,а разбере,че аз го харесвам!Не искам някой отново да се възползва от мен.

ПС:Няколко пъти го викам да дойде при мен да си поговорим,а той или ще каже,че няма какво да прави при мен и ли ми прави физиономие демек какво ме занимаваш,когато обаче дойде ми се хвърля на врата и т.н.

Ами сега?!

Mind fReak
10-12-2008, 15:23
izpolzvai kondom

sextazy_baby
10-12-2008, 17:06
izpolzvai kondom
Задължително ;)

twink
10-12-2008, 17:33
искаш на сигурно ама не стааа.. няма начин да го напрайш ако не е идиот.Абе знам ли пускай некой флирт докосвания небрежни ако ти овърне ясна е работата, а и използвай кондом :-P

Presley
10-12-2008, 17:45
ПС:Няколко пъти го викам да дойде при мен да си поговорим,а той или ще каже,че няма какво да прави при мен и ли ми прави физиономие демек какво ме занимаваш,когато обаче дойде ми се хвърля на врата и т.н.


МОДНО КОТЕНЦЕ,това момче не си пада по теб.

eclipseee
10-12-2008, 17:48
Побъркахте момичето с тоя кондом :lol: Мисля, че е човек на настроения, щом ту не иска да дойде при теб, ту ти се хвърля на врата... и е трудно да прецениш. Защо не го оставиш за малко да видиш неговата реакция? Не го викай, ако те харесва сам ще дойде при теб, не вярвам туко така да остави нещата :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-12-2008, 17:50
Харесвам едно момче,но не съм сигурна,че той ме харесва.Искам да разбера дали и той ме харесва ест единственият начин за това е да флиртувам с него,и да очаквам реакцията му.Да но как то ва да стане без да прекалявам...т.е. ако случайно той не ме харесва,а разбере,че аз го харесвам!Не искам някой отново да се възползва от мен.

ПС:Няколко пъти го викам да дойде при мен да си поговорим,а той или ще каже,че няма какво да прави при мен и ли ми прави физиономие демек какво ме занимаваш,когато обаче дойде ми се хвърля на врата и т.н.

Ами сега?!
Отговора се състои във въпроса.. А тва за хвърлянето на врата чак ся го видях.. еми.. не ми се струва сериозен.. не е сигурен ти ко ше напраиш и той се праи на интересен, но си личи, че не е сериозен. Аз те съветвам да изчакаш ако той ти покаже с нещо, че наистина има нещо към теб, ако ли не, му бий шута.

soul1199
10-12-2008, 17:54
spored men ne te har.,no iz4akai da vidi6,kvo 6e stane

BaiToq
10-12-2008, 19:44
Сложи си чорап на главата.

soul1199
10-13-2008, 06:42
Сложи си чорап на главата. :shock: :lol: :lol:

iliq_zgz
10-13-2008, 14:53
Сложи си чорап на главата.



:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: basi flirta :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

samoubiika
10-13-2008, 14:59
Безопасен флирт си представям кондом около 190см нанизан върху мъжа и малко по-малък върху жената и се борят да се прегърнат...имаше една реклама на DUREX такава ;д с огромни кондоми ;д;д ех каква любов ;д
а иначе по темата...мисля,че не те харесва...по принцип е работа на момчето 'флиртовете' картинката ми е смешна,когато момичето флиртува с момчето...той вижда,че 'тя' има интерес към него и се възползва,а не че нещо...когато той флиртува с 'нея' е друго...тя има възможността да мачка после ;д;д не!остави го тоя нещастник!и аз иам мн такива приятели дето като ги викна да дойдат-неискат,но когато са там непременно ше ми се обадят.конкретизирам Мъжкия пол ;д;д

likeiloveu
10-14-2008, 12:37
Сложи си чорап на главата.
И какъв е този пост сега?КАто не можеш да кажеш нищо смислено недеи казва нищо!

mynichka
10-14-2008, 13:08
не те харесва :P