PDA

View Full Version : Истинския мъж е ....?



Oposum
10-12-2008, 14:26
Доста сме обсъждали това с приятели. Докато някой от тях си махат космите са гладки като коприна, други сме вълнясали :D . Давайте мнения какво мислите. Дамите да кажат на външен вид кое им грабва окото и в леглото кое им прави впечатление. А мъжете да кажат как се чувстват по-добре.

Аз лично си махам космите само покрай к*ра и под мишниците от хигиенична гледна точка.

8)

BluE_s
10-12-2008, 14:52
Мисля че всеки си има предпочитания и че въпроса "Космати или обезкосмени харесвате?" никога няма да бъде изяснен. Това е индивидуално. ;) Окосмяването не е критерий за това, дали един мъж е истински или не.

Oposum
10-12-2008, 15:13
Точно защото всеки си има индивидуални критерий е хубаво да се разбере какво мисли мнозинството по въпроса :)

hahavteen
10-12-2008, 15:30
С косми

i'm so excited!
10-12-2008, 15:30
с косми е секси.

hottie
10-12-2008, 15:31
С косми и то само с косми ! Не смя с голи охлюви. Даже бих казала, че ме отблъсква.

ValzZi
10-12-2008, 15:33
истонския мъж е с косми но не да прилича и на орангутан :lol:

Bellatrix
10-12-2008, 15:34
Аз ще си поръчам гладки :oops:

Voodo_doll
10-12-2008, 15:36
+1 за космите :D Стига да не са напълно навсякъде и да се заплиташ в тях

Jumbie483
10-12-2008, 15:50
Не обичам нито космясали маймуни, нито гладки бебета...нещо по средата е най-добре :D

haterkata
10-12-2008, 16:02
както си е,без косми са ми като педали

Nadelina
10-12-2008, 16:06
Kosmite pod mishnicite, po intimnite chasti i po gyrdite ne moga da gi priema. No pyk kosmi po krakata i rycete ne mi prechat, dori smqtam, che kloni kam geisko, ako sa mahnati i tam.

blackfate
10-12-2008, 16:07
зависи къде... около оная работа и подмишниците да маха, другаде да не пипа!

jghgh
10-12-2008, 16:14
както си е,без косми са ми като педали
Пълни.

(само подмишниците и *уя позволявам да се бръснат!)

sextazy_baby
10-12-2008, 16:19
По ръцете и краката - няма проблем,но оттам нататък има такъв...

krisiiiiito
10-12-2008, 16:21
не напълно без косми но не и като горила все пак не сме в джунгла :lol: нещо средно :oops: 8-)

TotallySexy
10-12-2008, 16:22
Емиии ръцете и краката са въпрос на личен избор да ви кажа, смисъл ако не са отчайващо много ако иска да ги маха... НО мишниците, около атрибута, гърба, гърдите, задника.... МАХАЙ....

jghgh
10-12-2008, 16:31
Емиии ръцете и краката са въпрос на личен избор да ви кажа, смисъл ако не са отчайващо много ако иска да ги маха... НО мишниците, около атрибута, гърба, гърдите, задника.... МАХАЙ....

за 'уя и мишниците съм съгласна, и бих се съгласила и за гърба... ама на гърдите?!
why!?
мен ме кефи да има косъмчета там.. а на задника не ми пречат че да изисквам да си ги маха... о.О

TotallySexy
10-12-2008, 16:34
Емиии ръцете и краката са въпрос на личен избор да ви кажа, смисъл ако не са отчайващо много ако иска да ги маха... НО мишниците, около атрибута, гърба, гърдите, задника.... МАХАЙ....

за 'уя и мишниците съм съгласна, и бих се съгласила и за гърба... ама на гърдите?!
why!?
мен ме кефи да има косъмчета там.. а на задника не ми пречат че да изисквам да си ги маха... о.О

явно не си попадала на момче, на което окосмяването на гърба, кръста гърдите и корема е 1 цяло..... като горилка беше.... то просто е строго индивидуално... моя приятел примерно на краката ми са редки къси и русоляви на ръцете и те по гърба гърдите и ала бала няма ака, че на малко места маха... ама има такива случаи ;)

mi6unka
10-12-2008, 16:47
само косми по ръцете приемам...по краката също може, но не чак като на горила :lol: Иначе на др места без косми :x

sunshine00
10-12-2008, 16:47
Leko kosmati,za da ne se 4uvstvam nelovko :D :D

mysterious93
10-12-2008, 18:28
http://prikachi.com/files/398428L.jpg

ако не е поне толкова космат не е мъж за мене :?

Oposum
10-12-2008, 19:22
Очаквах повечето отговори от жените да са "Космите са старомодни по добре е без" :shock:

pisentseto
10-12-2008, 19:30
Kosmite pod mishnicite, po intimnite chasti i po gyrdite ne moga da gi priema. No pyk kosmi po krakata i rycete ne mi prechat, dori smqtam, che kloni kam geisko, ako sa mahnati i tam.



+1 :P :P :P

LovelyGirl
10-12-2008, 20:27
Предочитам подмишниците да се махат,а на другите места не ми пречи.

Мн са ми противни мъжки бръснати крака или пък да няма косми по ръцете.

Абе натуралното си е най-добре,а пък аз моя мъж най си го харесвам :P

Weakness
10-12-2008, 20:28
Косми....не искам приятеля ми да е по-гладък от мен :D

i_hate_you_but_i_love_you
10-12-2008, 20:32
Не обичам нито космясали маймуни, нито гладки бебета...нещо по средата е най-добре :D
+1 :-D

shokoto91
10-12-2008, 20:46
лицето и не е задължително редовно и подмишниците! Мъжете не са чак такива орангутани та да се заплиташ в тях, ако са по окосмени.. пък дори и по оная му работа какъв е проблема да не си ги маах - да не би да стане по-красив? По време на секс космите са последното нещо, за което да мисли човек! При момичетата се махат, защото иначе някакси е некомфортно ама при момчетата никакви проблеми няма..

нз като сте момчета как така изведнъж решихте да си причинявате тая болка с епилатора и да се правите на момичета.. уж сте силния пол! Как момче с по-гладка кожа от моята иска да бъде мъжествен и да всява респект? Само гейски глупости!

ThereIsNoWayOut
10-12-2008, 20:49
лицето и не е задължително редовно и подмишниците! Мъжете не са чак такива орангутани та да се заплиташ в тях, ако са по окосмени.. пък дори и по оная му работа какъв е проблема да не си ги маах - да не би да стане по-красив? По време на секс космите са последното нещо, за което да мисли човек! При момичетата се махат, защото иначе някакси е некомфортно ама при момчетата никакви проблеми няма..

нз като сте момчета как така изведнъж решихте да си причинявате тая болка с епилатора и да се правите на момичета.. уж сте силния пол! Как момче с по-гладка кожа от моята иска да бъде мъжествен и да всява респект? Само гейски глупости!+1

Sigrina
10-12-2008, 20:58
Истинският мъж би трябвало да е достатъчно мъжествен и с косми и без косми!
Не ви ли омръзна вече.. Въпрос на вкус е! :-x

Maskata
10-12-2008, 21:25
Мисля че всеки си има предпочитания и че въпроса "Космати или обезкосмени харесвате?" никога няма да бъде изяснен. Това е индивидуално. ;) Окосмяването не е критерий за това, дали един мъж е истински или не.

Ахахаха...а за тестостерон да си чувал/а...естествено,че е критерии!!!Това дали някой го харесва или не няма значение,защото си е индивидуално,но уви вече е мания на повечето момчета да се обезкосмяват...според мен е тъпо,защото това е 1 от малкото неща,които са ни останали от преди!От друга страна съм ЗА обескосмяването за лична хигиена...сложно е... :-P

Dobromir
10-14-2008, 11:59
лицето и не е задължително редовно и подмишниците! Мъжете не са чак такива орангутани та да се заплиташ в тях, ако са по окосмени.. пък дори и по оная му работа какъв е проблема да не си ги маах - да не би да стане по-красив? По време на секс космите са последното нещо, за което да мисли човек! При момичетата се махат, защото иначе някакси е некомфортно ама при момчетата никакви проблеми няма..

нз като сте момчета как така изведнъж решихте да си причинявате тая болка с епилатора и да се правите на момичета.. уж сте силния пол! Как момче с по-гладка кожа от моята иска да бъде мъжествен и да всява респект? Само гейски глупости!

Da prav si no za "оная му работа" prosto nqma kak da ne se mahat, nai malkoto ot li4na higiena...

anonimnaa
10-14-2008, 12:25
На мен също не ми хареват мъжете които си махат космите по краката и ръцете.В крайна сметка кой е момичето?

ЛаСт!К
10-14-2008, 12:44
черен молив що не земат да си слагат?
с косми естествено..е без подмишниците и интимните части..

Attila_The_Hun
10-14-2008, 20:28
Абе какви са тия риторични въпроси?!!
Много ясно, че истинският мъж е с косми! При това с много! То е ясно като деня! Никво бръснене! Колкото повече, толкова по-добре! Да се знае, че е мъж, а не от далече да го бъркат с жена! аааа ма де
:-x

BringYourOwnBeer
10-14-2008, 20:39
Д'ба таз шибана мания за обезкосмяването при момчетата
Едно момче тряя се бръсне около чепа, лицето и подмишниците
Аде ся разбирам да имаш няква мечешка грива, тогава просто можеш да ги посмалиш ама не и да се махат тотално GAY GAY GAY GAY.
иначе днеска в автобуса гледам някво НЕЩО
мяза на момиче, и първо го помислих за момче (емо, педе'ас)
накрая погледнах надолу и видях пола, но плашещото беше, че дори с чорапогащник не разпознах от къв пол е. И къса коса си имаше.
просто кво да говоря в днешно време модата е да мязаш на отсрещния пол :shock: :shock: :shock: :shock:

sexy_baby_originale
10-14-2008, 20:51
Що за тема!?!

samoubiika
10-14-2008, 22:36
еми,онзи,който се грижи за външния си вид,а една горила,не бих нарекла истински мъж...отвращават ме такива :o все едно аз да не ходя на кола маска,да ми станат краката космати като на мъж и да питате мъжете "мъже,какви са истинските жени?естествено космати или обезкосмени?"...ние тука жените ше прайм всичко възможно,да се харесаме,а те няа да правят нищо-тей ли?оо я фък!

srpsko_1988
10-15-2008, 06:52
истинският мъж е фешън като мен :grin: :oops:

Sarabi
10-15-2008, 07:20
Космат !

Rebirthing
10-15-2008, 08:37
С косми или без, егати темата, космите са естествена част от тялото, дали това означава че няма да си истинска жена ако нямаш косми, невероятна философия!Аз предпочитам обезкосмени, може да има брада, не ми пречи, но предпочитам да се обезкосмява.

PUSS
10-15-2008, 09:36
Истинският мъж би трябвало да е достатъчно мъжествен и с косми и без косми!
Не ви ли омръзна вече.. Въпрос на вкус е! :-x


не е въпрос на вкус келеш малак :-x тея дет си браснат краката са та педераче теиче не ми говори искам та тиха или тих там квото си !!! :x

DoomShadow
10-15-2008, 10:46
По ръцете и краката - няма проблем,но оттам нататък има такъв...

ako ima po gyza pre4i li ti ? :grin: :grin:

Abigoria
10-15-2008, 11:02
Абе какви са тия риторични въпроси?!!
Много ясно, че истинският мъж е с косми! При това с много! То е ясно като деня! Никво бръснене! Колкото повече, толкова по-добре! Да се знае, че е мъж, а не от далече да го бъркат с жена! аааа ма де
:-x

ANTIHUMAN
10-15-2008, 12:38
Аз очаквах повечето момичета да напишат: ,,Без косми!!!'' Аз се бръсна само до х*я, мишниците и гърдите!Никъде другаде.Ама да си махаш космите на краката е гейско некво, а да не говорим за ръцете! :lol:

Oposum
10-15-2008, 13:07
Ако го гепиш за гъза на тъмно, както е обескосмен и гладък може да стане някоя грешка. И докато се разберете кво що, вече ще е късно, ще изврещи на умряло :D

dd_93
10-18-2008, 06:38
както си е,без косми са ми като педали
Пълни.

(само подмишниците и *уя позволявам да се бръснат!)

\:D/

dd_93
10-18-2008, 06:40
[quote=haterkata]както си е,без косми са ми като педали
Пълни.



\:D/