PDA

View Full Version : Закрити басейни в София



monityY
10-12-2008, 16:25
Начи,от София съм.. Искам да питам знаете ли къде има закрити басейни,с трениори? А не за свободно плуване? В "Спартак" има ли? Или някъде не мн далече от ж.к овча купел.. ?

shadow4e
10-12-2008, 16:27
Близо до Овча купел не знам, но иначе в БСФС има. Намира се в центъра /кръстовището на Гурко и Васил Левски - до Попа/. АЗ ходех там преди много години и бях доволна :)

Seducti0n
10-12-2008, 16:27
Баня Мадъра? :-o

monityY
10-12-2008, 16:35
Баня Мадъра? :-o

Малко е на майната си..Иначе го знам там плувния център но... като ходя там през седмицата в слетобедните часове ше ми се ебе мамата от задръствания.. ужас.. "спартак" ми е по близко.. нооо нз има ли там плувен басейн....

hottie
10-12-2008, 16:40
До Овча купел не знам. Аз плувам в Спартак, но там е скъпичко :-o 9 лв.
Иначе на спортната палата има за 4лв обаче там има много народ, а на Спартак е много по-спокойно и коридорите са по-големи.

monityY
10-12-2008, 16:42
До Овча купел не знам. Аз плувам в Спартак, но там е скъпичко :-o 9 лв.
Иначе на спортната палата има за 4лв обаче там има много народ, а на Спартак е много по-спокойно и коридорите са по-големи.

Не мога ли да си взема карта за 2 пъти седмично? колко ще ми излезе и колко време е тренировката?

Escarina
10-12-2008, 16:43
Ами в комплекс Бокар има. Намира се в манастирски ливади. Хващаш си 102 до булевард българия и от там за една спирка с трамвай седмица. 7 кинта ти е без треньор. Но басеина е доста поддържан и не е локва. Ако се интересуваш пиши на ЛС да ти обясна точно къде е.

hottie
10-12-2008, 16:47
До Овча купел не знам. Аз плувам в Спартак, но там е скъпичко :-o 9 лв.
Иначе на спортната палата има за 4лв обаче там има много народ, а на Спартак е много по-спокойно и коридорите са по-големи.

Не мога ли да си взема карта за 2 пъти седмично? колко ще ми излезе и колко време е тренировката?

Виж тук ;)

--> http://www.spartabg.com/bg/prices_swimming.html

там има ценоразпис

hottie
10-13-2008, 08:11
Баня Мадъра? :-o

Малко е на майната си..Иначе го знам там плувния център но... като ходя там през седмицата в слетобедните часове ше ми се ебе мамата от задръствания.. ужас.. "спартак" ми е по близко.. нооо нз има ли там плувен басейн....

е кво на майната си?!

Баня Мадара е на пъпа на София как се вика,близко до 5-те кьошета е...

да не говорим,че условията са отлични там и залата е готина...

Само че там има проблем :-o Защото всички часове, освен сутрешните между 7 и 8 са заети от групи ученици или състезатели. Така ми казаха последните 2 пъти като се пробвах там :(

_showy_
10-13-2008, 17:12
Не видях дали някой ти е отговорил. Да, на Спартак има закрит басейн.
Имаше и един който беше доста добър към Правителсвена б-ца. :)

6emet4e
10-13-2008, 19:56
Аз се замислих, че преди години имаше и разни училища, които си имаха басейни...

не знам дали се поддържат още де...
В 22-ро имат басейн,но поне доколкото съм чувала(не съм виждала лично)било някакво неподдържано и гадно... В Горна Баня също имат,там незнам как стоят нещата.

shadow4e
10-13-2008, 20:39
Докато учех в Горна баня имахме локва, не басейн. :D Басейн, де, ама за до 4-ти клас. :) Ама това беше преди 6 години, досега може и друг да са построили.

Seducti0n
10-13-2008, 22:07
В старото ми даскало-45-то ОУ имаше басейн, но нямам информация дали още го поддържат. :-o

monityY
10-17-2008, 14:11
Хора,намерих си басейнче.Мерси на всички ви за отговорите :)