PDA

View Full Version : Отново въпрос за белези...



monityY
10-12-2008, 15:32
Искам да питам .. имам дупчици по носа,от стискане на черни точки.. ии дори да имам пудра и фдт от горе пак си личат.. кажете пилинг или кфото и да е нз изобщо не съм наясно но искам носа да ми е гладък... :( кажете кфо да правя? а освент тфа... мазах се с контратубекс и 1 друг крем за белезите от акне... и не ми помогна нито 1то,нито другото.. кажете нещо наистина ефектно.. просто дори фдт и пудра,с кфот и да си мажа лицето нито скрива добре тия дупчици по носа ми,нито тия белези.... нз вече ..отчаях се от всички продукти за лице :(

gia_sena_mono
10-12-2008, 15:39
Тези дупчици няма как да се заличат с кремове.Аз също имам на места по лицето.Доколкото знам има някакви процедури в козметичните салони,с които ги заличават с лазер.Предполагам,че има хора,които са по-запознати с това.

n0Lcho
10-12-2008, 16:14
Тези дупчици се наричат пори.Вземи си някакъв продукт за свиване на порите или по-добре се допитай до козметик.Не мога да ти препоръчам такъв, защото всяка кожа е индивидуална и продуктите действат по различни начини.
Ако беше от Варна даже бих ти препоръчала козметик, но за София не знам..

gia_sena_mono
10-12-2008, 16:58
Aз не говоря за пори,а тези "дупчици" се получават,когато изстискаш някоя пъпка.Но не всеки път стават белези от стискането.

monityY
10-12-2008, 18:04
Самите дупчици са от черните точки и са само по носа,а иначе отделно имам някакви петънца от стискане на акне вече,които нямат общо с тия дупчици..иначе нз ще питам верно някой козметик,ако никой не може да ми помогне..