PDA

View Full Version : За устните ми :(



LiO_sL
10-12-2008, 15:49
Усните ми се люшят от шибаното време :cry: :-# Болят ме :( и са червени сътрин и имам по-тъмно червено вкрая се едно съм си слагала молив.Кажете ми нещо което да ги пази от студа освен гланц :oops:

m3ch3ncee
10-12-2008, 15:54
хидратиращ билков балсам-има ги в аптеките :)

i'm so excited!
10-12-2008, 15:54
мазен крем

CherryKisS
10-12-2008, 15:55
Балсам за усти, може би? Чувала съм също да ги мажеш с мед- стоиш с меда до колкото можеш да издържиш и устните стават по-меки, но не знам дали помага против напукване. :)

gia_sena_mono
10-12-2008, 15:55
Опитай да ги мажеш по няколко пъти на ден с мед или с крем Нивеа в сините кутийки.При мен имаше ефект.И като излизаш навън си слагай някакъв балсам за устни,гланц или червило.

CherryKisS
10-12-2008, 15:56
Някой от форума беше писал, че много му помага боров вазелин.

LiO_sL
10-12-2008, 15:57
Мерси аз съм чувала за възелин с мед ?Някой ползвал ли е ?А хидратиращият билков баллсам колко струва?

ValzZi
10-12-2008, 16:04
и с обикновен балсам за устни става или кремче и нео от сорта,,.за напред се грижи повече за инструпента си за целуване :lol:

s1NNer
10-12-2008, 16:05
Мда крема нивеа много помага :]

scoobydors
10-12-2008, 16:12
Отиваш в една аптека и казваш: Трябва ми гланц/балсам за устни против зимните влияния ;)

happygirl_2209
10-12-2008, 16:25
Усните ми се люшят от шибаното време :cry: :-# Болят ме :( и са червени сътрин и имам по-тъмно червено вкрая се едно съм си слагала молив.Кажете ми нещо което да ги пази от студа освен гланц :oops:
pri mene e absolutno s16toto. opitvala sum mnogo balsami za ystni i glancove i kakvo li ne ama ni6to ne pomaga :-k :(

sexy_baby_originale
10-12-2008, 16:33
хидратиращ билков балсам-има ги в аптеките :)
+1 ЕЖЕДНЕВЕН БИЛКОВ БАЛСАМ С АЛОЕ си вземи, много помага ;)

slim__shadygirl
10-12-2008, 16:33
Балсам за усти, може би? Чувала съм също да ги мажеш с мед- стоиш с меда до колкото можеш да издържиш и устните стават по-меки, но не знам дали помага против напукване. :)
дам на мен меда мн ми помогна :wink:

veselomomi4e
10-12-2008, 16:39
Има едни на-обикновени в аптеките ги продават мн съм доволна с вкус на ванилия.Иначе най-ефикасно е кравето масло.Намажеш се с него преди да излезеш,супер е опитай! :grin:

draki4ka
10-12-2008, 16:53
[b]аз като почти сяко едно момиче на което когато почва зимата му се лющят устните използвах едно мн специалнокремче на което му викат вазелин но не е точно таъв вазелин :lol: :lol: поръчваме го в него има мед абе мн ралични лосиони ако така мога ги нарека но няма химикали

{P}{ViK$s$}{P}
10-12-2008, 16:54
Мерси аз съм чувала за възелин с мед ?Някой ползвал ли е ?А хидратиращият билков баллсам колко струва?
vazelina s med po dobre ne go vzimai pri mene ne podeistva kak trqbva ne mi pomogna mn mn, vzemi si na nivea super sa pomagat az pone sam dovolna :grin: :grin: :grin:

snike
10-12-2008, 17:26
аз ползвжам балсам за устни може да си поръчаш от AVON или Oriflame

draki4ka
10-12-2008, 19:05
Мерси аз съм чувала за възелин с мед ?Някой ползвал ли е ?А хидратиращият билков баллсам колко струва?
vazelina s med po dobre ne go vzimai pri mene ne podeistva kak trqbva ne mi pomogna mn mn, vzemi si na nivea super sa pomagat az pone sam dovolna :grin: :grin: :grin:

мога ти кажа 4е точно тоя мн помага нещо подобно на тфа пише на опакофката"чаевец" просто е мн добро тфа кремче е да навсеки му е ралична кожата но по добре си го взмеи помага за всико :shock: :lol:

LP_GirL
10-12-2008, 19:22
на мен от аптеката ми препоръчаха вазелин от пчелен мед, мазах се няколко дни и започнах да се оправям, а сега ги мажа вместо със балсам, с вазелина ... помага ....

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-12-2008, 20:09
Не знам дали тва е сериозен проблем.. не мога да съм компетентна, но и аз имам нещо подобно.. непрекъснато ми се напукват устните и ако не е балсама за устни, няма да мога да се усмихвам :lol: Най - обикновен е, просто го слагам през 5 мин, ако усетя, че е изчезнал вече :D Първо се измий с топла вода, може малко гореща, после си изтъркай устните (под водата) и като си готова, веднага слагай от балсама за устни по много.. и се мажи през 5 мин и така .. Пробвай тва поне до няколко дни, ако не си се оправила, сиг ти трябва лекарство.. Но почти съм сиг, че тва ше помогне :-) успех (: