PDA

View Full Version : за извити мигли



girl789
10-12-2008, 16:02
Освен миглозавивачката която изтощава доста миглите каква спирала ползвате?Чувала съм за миглозавивачки, които нагряват.Някакви идеи?

ValzZi
10-12-2008, 16:05
дори не съм чувала за МИГЛОИЗВИВАЧКА
:shock: :shock:
звучи като инструмент за измъчване
както и да е аз ползвам на Орифлейм спиралети.,.

girl789
10-12-2008, 16:10
те извиват ли?

Nadelina
10-12-2008, 16:23
Izvivachka, koqto nagrqva ne znam dali ima, ne sym chuvala do sega. Az predi polzvah izvivachka, ama me myrzi da q izpolzvam veche, izkarah si meraka. Vzemi si nqkoq po-skypa spirala i hubava i shte vidish, che nqma da imash nujda ot izvivachka.

girl789
10-12-2008, 16:32
спиралата ми е лореал

Nadelina
10-12-2008, 16:37
I kakvo iskash da kajesh s tova?

cord
10-12-2008, 16:57
Izvivachka, koqto nagrqva ne znam dali ima, ne sym chuvala do sega. Az predi polzvah izvivachka, ama me myrzi da q izpolzvam veche, izkarah si meraka. Vzemi si nqkoq po-skypa spirala i hubava i shte vidish, che nqma da imash nujda ot izvivachka.

ми да има такива...
Аз лично ти препоръчвам спиралата на maybelline - volume express lift up. Мн е добра!

yozito
10-12-2008, 17:31
Миглоизвивачка? :lol: За преса за мигли става дума нали? :)

dobity
10-12-2008, 17:36
emi mai ne stava po nikuv na4in ako pita6 mene :(

TheNewReligion
10-12-2008, 17:38
Аз ползвам Мейбълин Волюм Експрес- светло синята. Когато знаеш как да слагаш спиралата винаги можеш да имаш добре извити мигли. :) Колкото до миглоизвивачката: наскоро си купих. Ползвала съм я само два пъти, защото наистина не е особено полезна за миглите.

kat4enceto
10-12-2008, 17:50
това за мигоизвивачката е доста остарял метод според мен. А и както казаха зависи 50 % от това каква е спиралата и 50% от това дали умееш да си слагаш спирала. :-)

EJI4eTy
10-12-2008, 18:02
потърси си СПИРАЛА ЗА ОБЕМ ;]

LP_GirL
10-12-2008, 19:12
мен ако питате, то си е мн важно дали знаеш как да си сложиш спирала .... всеки вика, че ко сложно има, ама пак не са му хубави миглите .... мойте мигли са си некви нормални, обаче като си сложа спирала стават мн яки (без значение от спиралата) ..... и все пак ползвам на Max Factor MasterpieceMAX :)

Omen
10-12-2008, 19:41
zaviselo to ot tov dali moje6 da si slaga6 :lol: da be!!! kato bqh po-malka re6ih da otida na koznetik da mi gi izvie .sedqh 45 min s nqkva prostotiq na o4ite i sled dva dni padnaha nap1lno v1preki 4e im slijih spirala...taka 4e......samo s ma6inkata za izvivane mi e e polu4avalo nqkoga i pak padat b1rzo !

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-12-2008, 19:49
То и с извивачката трябва да знаеш как да работиш. ;) За да не ти падат миглите.. просто не трябва да бързаш и да внимаваш, но ако не можеш и не ти се занимава.. вземи някоя готина спирала.. във всеки козметичен магазин има, само питаш.. Някои ги извиват с нож.. След като спиралата е изсухнала, хващат ножа и с тъпата страна извиват.. аз тва не го умея, тъй че не го препоръчвам.. Ами, успех, потърси в по - реномирани козметични магазини такива спирали, пък дано имат ефект. (:

scanadal
10-13-2008, 08:21
Аз редовно използвам пресичка за мигли и определено стават невероятни.Не съм забелязала да имат някакъв лош ефект върху миглите ми,само дето веднъж си отскубнах цяло снопче мигли и все ме питаха какво ми е станало.А със спирала не се получава по същият начин.Така че ако ще си вземаш пресичка гледай да бъде качествена и да захваща добре,да "стяга" :-)

BeBsItO
10-13-2008, 08:40
То и с извивачката трябва да знаеш как да работиш. ;) За да не ти падат миглите.. просто не трябва да бързаш и да внимаваш, но ако не можеш и не ти се занимава.. вземи някоя готина спирала.. във всеки козметичен магазин има, само питаш.. Някои ги извиват с нож.. След като спиралата е изсухнала, хващат ножа и с тъпата страна извиват.. аз тва не го умея, тъй че не го препоръчвам.. Ами, успех, потърси в по - реномирани козметични магазини такива спирали, пък дано имат ефект. (:Недей моля ти се давай такива идеи ,че туко виж някоя си изважила очите :shock:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-13-2008, 09:36
Недей моля ти се давай такива идеи ,че туко виж някоя си изважила очите :shock:
Хах, сиг имаш предвид ножа, нали? :D Е, аз казах, че не го препоръчвам, защото и на мен не ми се вижда добре, особено, ако не можеш да боравиш както трябва. Тва го праи една братчедка и са и супер извити миглите, но секи както си знае.. Аз например не бих се занимавала, щот няма да успея. И някой да не си помисли ся, че съм дала такъв съвет, предложих и да пита по ма газините за хубава спирала, да не пробва ножа.. :D (как прозвуча :-D ) (:

Pliok0019
10-13-2008, 11:32
Никога не бих си извила миглите с това...

Иначе те са си достатъчно дълги, но е малко трудно със спирала, понеже са като ресни. :D

YourFavoriteDrug
10-13-2008, 12:48
ух аз през живота си не съм пипвала миглоизвивачка,звучи ми страшно :D
пък спиралата ми е на Bourjois - черна опаковка и пише Volume Clubbing много съм доволна от нея,хем за обем,хем и извива миглите (поне мойте седят добре 8-) ) то зависи и от начина на използване :)

zuzinkata
10-13-2008, 17:57
Добре, а как трябва да си слагаме правилно спирала?

Undying
10-13-2008, 18:44
Първо за тези,които не са виждали такова "чудо",ето:

http://www.euro-woman.net/shu_uemura/P8119_lg.jpg

Второ аз имам такова нещо и си го позлвам редовно,знам как се слага спирала,не съм паднала от Марс,но след използването на тази така наречена миглоизвивачка миглите изглеждат просто много по-различно.И трето поне при мен няма никакъв отрицателен ефект върху миглите ми,незнам при другите как е.

xxxSnowflakexxx
10-13-2008, 19:30
МИГЛОЗАВИВАЧКА???????????? :shock:

BigFakeSmile
10-14-2008, 07:01
използвам на Avon superSHOCK :) и мн добре се получава 8)