PDA

View Full Version : За една вечер?И после?



just_my_luck
10-12-2008, 16:04
здр на всички:)аз искам да ми дадете съвет,ако искате де.става въпрос за момче в което съм влюбена от много години,но сме нямали нищо защото той не иска пр-ка не обича сериозните връзки.Миналият ден бяхме на вила по случай моя рожден ден и вечерта изкарахме заедно,спахме заедно ,не сме правили секс,само орален.Аз знаех,че ще е за една вечер,но все пак го направих и не съжалявам даже напротив искам пак много яко беше.. и сега нз как да се държа с това момче според вас как трябва да се държа?Да се правя че не ми пука,да му покажа,че ми пука (въпреки че няма да има смисъл) или .. ?Мерси,предварително:)

chokolate_girl
10-12-2008, 16:23
на мен това не ми харесва,но ти си знаеш.Щом си знаела ,че е твой само за една вечер трябва да знаеш и как трябва да се държиш с него.аз на твое място нямаше да мога да го погледна в очите от срам,при положение че знам че съм го имала за ч вечер и съм му прайла свирка,което ми е под достойнството :?

sextazy_baby
10-12-2008, 17:02
Не съм попадала в такава ситуация,но според мен трябва да се държиш естествено

Jumbie483
10-12-2008, 17:04
според вас как трябва да се държа?Да се правя че не ми пука,да му покажа,че ми пука (въпреки че няма да има смисъл) или .. ?

след като няма да има смисъл, защо въобще питаш
прави се че не ти пука, ходи с видоко вдигната глава и това е ...
п.п: според мен това, което си направила (оралния секс) е било грешка, нищо че ти не мислиш така... :(

GabisiTa
10-12-2008, 17:05
Щом си е било само за една вечер, трябва да ти е ясно, че и да се държиш мило няма да има смисъл, така че се дръж нормално...

ImmortalForever
10-12-2008, 18:02
В оралния секс няма нищо лошо.Приготви се за отворена връзка.

BaiToq
10-12-2008, 19:43
здр на всички:)аз искам да ми дадете съвет,ако искате де.става въпрос за момче в което съм влюбена от много години,но сме нямали нищо защото той не иска пр-ка не обича сериозните връзки.Миналият ден бяхме на вила по случай моя рожден ден и вечерта изкарахме заедно,спахме заедно ,не сме правили секс,само орален.Аз знаех,че ще е за една вечер,но все пак го направих и не съжалявам даже напротив искам пак много яко беше.. и сега нз как да се държа с това момче според вас как трябва да се държа?Да се правя че не ми пука,да му покажа,че ми пука (въпреки че няма да има смисъл) или .. ?Мерси,предварително:) :grin:
Густо майна :grin:

Presley
10-12-2008, 19:51
Щом ти пука,эащо да се правиш,че не ти пука?Няма файда.Покаэвай това,което ти идва отвътре.
Щом не съжаляваш и ти е харесало,при удобен случай направете си кефа пак.Явно не си от момичетата,които "не са такива" :Д. Щом не ти пречи да си правите кефа в леглото,а да нямате връэка,давайте.
Дръж си се както до сега.
Не си го хванала да е*е майка ти,че да се чудиш как да се държиш.

Obsession
10-13-2008, 19:17
Сигурна ли си, че можеш да скриеш това, което изпитваш?
Щом ти самата не мислиш, че е било грешка, значи не е, можеш да повториш, ако искаш.
И все пак недей да показваш слабост, ако ме разбираш.

sasha_90
10-13-2008, 19:19
Дръж се както ти искаш.Аз не одобрявам какъвто и да било секс само за една нощ!

Whyniser
10-13-2008, 19:22
Продължавай в същия дух и имаш връзка.Е отворена ама връзка :D

soul1199
10-14-2008, 06:27
prai se,4e ne ti puka,ama i az ne te razbiram ,hem znai6,4e ni6o nqa se poly4i i pak

mynichka
10-14-2008, 06:38
дръж се естествено :P