PDA

View Full Version : Болка в стомяха



let_me_be
10-12-2008, 16:40
Проблемът е...принципно не се храня ососбено редовно,камо ли пък здравословно.В петък цял ден бях на една закуска,прибирайки се вкъщи се нахраних,но натрапчивото чувство на глад не изчезна....Вече 2 дни ме боли стомаха...какво мота да направя?

chokolate_girl
10-12-2008, 16:49
може би ще ти дойде ако те боли корем ниско под пъпа.
(ако си момиче)

let_me_be
10-12-2008, 17:12
може би ще ти дойде ако те боли корем ниско под пъпа.
(ако си момиче)

Болката е високо горе

sad_baby
10-12-2008, 18:04
mоже да си яла нещо развалено и затова да ти се гади.

hottie
10-12-2008, 18:11
Ами прецакала си си стомаха от това нередовно ядене. Много е вредно да не ядеш нищо цял ден и после да се надумкаш така :)

Съветвам те да го караш лекичко.. задължителна закуска и обяд, следобедна закуска към 17.00ч защото се повишават киселините и лека вечеря.

ElisaDay
10-12-2008, 18:41
Сега кажи, че болката е остра .. просто ти се обажда гастрита.Аз също си преебах корема така.Доста е болезнено, но започни да се храниш редовно, защото следващата крачка е язва.Мен когато ме заболи дъвча едни хапченца - Stopacid plus много помагат и + това са към 2 лева. :)

slavito007
10-12-2008, 20:02
Каква е болката? Остра, тъпа? Постоянна ли е? Или на пресекулки.
Ся боли ли или имаш чувство за глад или и двете?
Дай по-точна информация :D

Ако е остра, пий нещо за успокояване на болката и утре върви на лекар. Ако е слаба и е на пресекулки, изчакай няколко дена.
:)

Kisses_P
10-13-2008, 12:58
Стомаха ти се обажда след това нередовно ядене.Болки горе в стомаха си е гастрит.Почни да с ехраниш редовно.КАзвам го от личен опит.Лятото е няма ткаива болки.. незнам дали от вирус който ме хвана на морето или от нередовно хранене или и от двете взето заедно обаче е ужасно и е за цял живот.Вземи се в ръце доакто е време.Носи си нещо от вкъщи.Сандвич,плод..нещо малко по-здравословно.