PDA

View Full Version : обща култура



sad_baby
10-12-2008, 17:11
. :)

GetNasty
10-12-2008, 17:16
хаха бахти ебавката

П.С. погледни важните теми, може нещо да ти просветне.

sad_baby
10-12-2008, 17:29
съвсем сериозна съм.отговорете ми на въпросите сериозно.темата в никакъв случай не е ебавка.

angelcheeee_93
10-12-2008, 17:40
когато ти го вкарат и ти се изпразнят вътре във влагалището.или ако те оплодят с инвитро,друг начин няма.

nejnaDROGA
10-12-2008, 17:44
айде някой да ми разясни Как се правят бебета?и да ми кажете единствените начини едно момиче да забременее?искам да знам за обща култура,не че имам намерение да прая секс.Айде дървените философи да заповядат!
и без караници,щото сайта е за това,който ще ми се кара и ще спори,хич да не пише.дрскайте по темата каквото знаете!!!
Това е третата ти такава тема...Не ти ли писна?!Разбери,че спермата на приятеля ти не може да мине през неговите и твоите дрехи,да ти влезе в п*тката и да забременееш...!!!

just_booy
10-12-2008, 17:46
oh toku 6to 4etah edna tvoq tema...auu neeee 1vo toi se e izpraznil v drehite si nqma kak da minat prez negovite prez tvoite... tva da ne sa bobole4ki ee :D au ne zomfg i da se zalepqt za putkata ti te nqma kak da vlqzat vatre v neq 6otu...prosto te ne sa dvijat :D:D:D

Bellatrix
10-12-2008, 18:25
Еми бебетата се правят от тесто. Месят се в тава. Не,отговорът ми не е ебавка. Съвсем сериозна съм. Аз лично съм от точени кори "Белла", а вие?

pisentseto
10-12-2008, 19:43
айде някой да ми разясни Как се правят бебета?и да ми кажете единствените начини едно момиче да забременее?искам да знам за обща култура,не че имам намерение да прая секс.Айде дървените философи да заповядат!
и без караници,щото сайта е за това,който ще ми се кара и ще спори,хич да не пише.дрскайте по темата каквото знаете!!!
Това е третата ти такава тема...Не ти ли писна?!Разбери,че спермата на приятеля ти не може да мине през неговите и твоите дрехи,да ти влезе в п*тката и да забременееш...!!!

+1 :P

spiderka
10-12-2008, 19:51
аз пък държа авторката да знае,че съм от захар...кат валне малко дъждец и са разкапвам :D :D

olii
10-12-2008, 21:06
Миличка, тате или мама не са ли ти казвали, че щъркела те е донесъл пред вратата ?

TotallySexy
10-12-2008, 21:40
значиииииии бебета се правят като мъжкото семенце попадне в женската почва ии поникне... така на мама между краката прораства едно стъбло с голяяяяяма пъпка накрая и от тая пъпка излиза бебето :razz: :razz: :razz: :grin: :grin:

Wrathchild
10-13-2008, 09:01
Я ти преди да се натискаш с момченцата, накарай мама и тате да ти обяснят как стават бебетата...

n1ght_shadow
10-13-2008, 09:35
Стани 8-9 клас и по биология ще разбереш най добре

sLaDkA_GrEsHkA
10-13-2008, 14:35
Еми бебетата се правят от тесто. Месят се в тава. Не,отговорът ми не е ебавка. Съвсем сериозна съм. Аз лично съм от точени кори "Белла", а вие?
:-D :-D :-D :-D

Mr_Crowley
10-13-2008, 14:37
Мен ме е донесъл щъркела :razz: :razz: :razz:

nejnaDROGA
10-13-2008, 15:30
Аз пък съм зимно бебе и мама ми каза,че ме е донесъл един пингвин със сноуборд :P,защото щъркелите били във ваканция :x

xxXroshawkaXxx
10-13-2008, 20:31
ВТФ!!! :shock: ](*,) ](*,) Тии така знаеш ли колко тъпо изглеждаш бе ... напрао като манастирска джапанка .. :lol: ... БТВ ако наистина не знаеш по тея темички...кво праиш във форума на тийнейджърите бе миличка :? :? ...попитай родителите си и те ще ти обяснят :D :booooomb: ...

тфа пък ако не е спам :? ...

Vichko0o
10-13-2008, 21:19
Ми всичко става в чата ! Момчето свършва на камерата и сперматозоидите влизат през нея минават през рутери и т.н и стигат до клавиатурата ти ! От там по ръцете ти, правят дупки в дрехите ти (някои дори и по тялото ти (сигурно за това си толкова глупава щото в глава имаш дупка)) и те оплождат !

Fawkes
10-13-2008, 21:49
Ми всичко става в чата ! Момчето свършва на камерата и сперматозоидите влизат през нея минават през рутери и т.н и стигат до клавиатурата ти ! От там по ръцете ти, правят дупки в дрехите ти (някои дори и по тялото ти (сигурно за това си толкова глупава щото в глава имаш дупка)) и те оплождат !

Mеен твърде сложно и го обясняваш, тъй кат глеам тя повече от 2 думи нема да възприеме в рамките на 5 мин.

Omen
10-14-2008, 12:30
abe hora momi4eto vi pita seriozno be ! posle se 4udite 6to nqkvi macki zabremenqvat na po 12 !!!!! :?
a do avtorkata ako iska6 pi6i mi skype-a si na edno li4no s1ob6tenie i 6te ti obesq vs i 6te ti otgovorq na v1prostite (dokolkoto moga razbira se ) :)