PDA

View Full Version : Вярно ли е



qdkata
10-12-2008, 17:23
Чувала съм че ако не ядеш след 7 часа вечерта отслабваш.Вярно ли и и за колко време се свалят около 10кг.Е и + това през деня яденето е регулирано,за да се свалят тези кг

TheNewReligion
10-12-2008, 17:32
Отслабва се, ако до сега не си била на този режим, храниш се здравословно и спортуваш често. Иначе е вредно да се яде след 7, защото тогава метаболизма се забавя и стомаха не може да смели храната, която си поела. Освен това не се натоварваш физически и не изразходваш енегия, в следствие на, което напълняваш. Като искаш да отслабнеш храни се здравословно, наблягай на протеините и спортувай. Можеш да проучиш повече за протеинова диета. Ако, я спазваш цял живот гарантира изваяна и стегната фигура. Успех и бъди внимателна.

qdkata
10-12-2008, 17:35
мерси :-)

pinky_shine
10-12-2008, 17:56
Ти се наяж като за световно до 18:59 пък чакай след тва да отслабнеш :-D Иначе да, по-добре е да не се хапва след 7 :)

Ev1l
10-12-2008, 18:32
Амии доказано е ,че ако се яде по късно се качват килограми.Така ,че логично е ,че ако искаш да сваляш ядеш по-рано, по-малко.

Sasha2k8
10-12-2008, 19:27
Да, наистина не е хубаво да се яде след 7 вечерта.
А колкото до килограмите-за месец и нещо-два ще ги свалиш. Аз направих грешката да се подложа на някаква екстремна диета и за 2 седмици свалих 7 кг... и после за още 2, свалих 3 кг...
Ноо не е желателно да гладуваш. От личен опит ти го казвам-няма смисъл, а и е опасно.
Иначе, успех с отслабването :-)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-12-2008, 19:36
Аа.. глупости :D Тва е мн относително за секи организъм.. По принцип тва са го измислили, защото вечерта организма ти се настройва за сън.. Следователно метаболизма се забавя и не може да се справи с храната.. така.. ама ако си от "нощните птици" например и организмът ти е активен именно вечерта , правилото се обръща на 360 градуса :lol: (казвам го, щот аз съм бухал :lol: ) така.. та .. ако искаш такъв режим - го смятай по себе си.. кога си лягаш?/заспиваш.. Просто не яж преди лягане, за да не ти е тежко, тва е :lol: Успех(:

glupacheE
10-13-2008, 12:18
само да допълня : 1. внимавай какви диети правиш - аз ти препоръчвам НВД и книгата "Ултраметаболизъм"

2. Тези 10 кг не ги сваляй за 1-2 месеца а бавно и постепенно иначе ти е гарантирано(4-5 месеца) йо-йо и е нездравословно