PDA

View Full Version : Как се "Носим"?



Dian4ety
10-12-2008, 18:00
Искам да попитам кой по колко дънки, панталона и блузки има..?
Тъпо ли е ако ходя само с едно сребърно герданче което има само една висулчица и не я сменям? И с по колко лева ходите на даскало?

П.П. Не съм някаква "кифла", която си мисли, че няма достатъчно дрехи... :?


П.П.2 Моля за отговори само по темата..

kat4enceto
10-12-2008, 18:05
Аз имам 2 чифта дънки, 4 панталона,мнооооооогоооо блузки всякакви. А това че ходиш с едно и също герданче според мен няма лошо (освен ако не го носиш откакто си се родила) но не зле и да си сменяш висулките отвреме на време в зависимост от това как си облечена.Аз на даскло ходя с от 2-3 лева нагоре макс 25 . :P

LipSoFAnAnGel
10-12-2008, 18:09
имам 8 чифта дънки, 2 панталона, а за блузи не съм си ги броила много са :) Не въобще не е тъпо се пак е сребърно, а не някаква тенекийка и аз си нося едно сребърно герданче със слонче за късмет, а сега добавих и още едно герданче със сърце :) На училище ходя със по 2-3 лева даже и те са ми много, защото харча някаде по левче, но ако ходим на барче след даскало за това си вземам повече :)

Blo0dyBitch
10-12-2008, 18:13
ахахахха,абе как ги измисляте тея теми ?!
надушвам комплексиии :razz:
бахти туй кат некъф отчет...
имам 3 чифта дънки и 2 панталона...блузи сега не ми се броят,но като предишното мнение-доста са :lol:
кво ти пука за гердана-почти никой нема му обърне внимание,а и ще си мислят,че има неква сантиментална стойност...ддз :lol:
на даскало ходя с 2-5лв(+ 10лв за спешни случаи) -повече не ми требват-кафе и дъвки,мн рядко ям там...

да не те е*бе какво и по колко имат другите...щом те радва висулката-носи я,в крайна сметка важното е ти да си се харесваш

Leopardess
10-12-2008, 18:14
1.Колко дрехи имаш не е толкова важно, отколкото да си ги переш редовно и да ги комбинираш.Е, все пак е добре да имаш поне 2 чифта дънки, 1-2 панталона и няколко блузки.
2.За герданчето ... щом е сребърно, мисля че не пречи :-o
3.А относно парите ... зависи от деня :) Ако е петък си нося повече, защото обикновено тогава излизаме 8)

zelenooko_kote
10-12-2008, 18:14
mi 3 4ifta danki i 2 pantalona i 5 lv :lol:

Dian4ety
10-12-2008, 18:20
Значи не съм чак толкова зле :-o Аз имам 3 чифта дънки и един панталон...блузки около 10-15 На даскало ходя с 5 лв - 3 за кафе, 2 за дъвки (Hubba Bubba glop :-)) и минерална вода..

Благодаря за отговорите :-)

DeCuTo0
10-12-2008, 18:33
4 чифта дънки 3 панталона достатъчно блузи и 10 лева в джоба и готово :)

LiO_sL
10-12-2008, 18:38
Ми аз имам 3 чифта дънки 4 панталона и хиляди блузи 8) иначе хоа с 3-4 лв на даскало

zelenooko_kote
10-12-2008, 18:38
Значи не съм чак толкова зле :-o Аз имам 3 чифта дънки и един панталон...блузки около 10-15 На даскало ходя с 5 лв - 3 за кафе, 2 за дъвки (Hubba Bubba glop :-)) и минерална вода..

Благодаря за отговорите :-)

izob6to ne obra6tai vnimanie na tapi komentari za tova kolko i kvi drehi ima6.Vajnoto e ti da se haresva6 i da ima6 samo4uvstvie ako ti nqma6 kak o4akva6 dr da te haresvat.Aide usoeh i gore glavata :)

draki4ka
10-12-2008, 18:47
имали някфо зн с кфо ходиш е вярно 4е някои момичета 4е дори и мом4ета ходят на дакслао заради модното ревю :lol: :lol: ама няма никакво зн с кфо ходиш тфа 4е си имаш сенджирче е що не го кобинираш с нещо др например сло едно по дълго с висулка заеиси как на тебе ти харесва а до дрехите
имам 4 чифта дънки и около 7-10 блузки :? :D :D

miloto_girl_4e
10-12-2008, 18:48
Аз в момента имам 2 чифта дънки, но нося предимно единия :)
Имам още два черни панталона, но тях нося само на даскало, защото за униформата ни трябват черни панталони и покрай нея са ми писнали малко :)
Блузки имам около 15тина(говоря за блузки, изключвам потничета и пуловери,) имам и 4 ризки, пак заради униформата и тях нося рядко извън училище :)
Поли имам 5-6, не знам точно :)
Не виждам нищо лошо в това да не си сменяш висулката на гердана, аз лично сменям няколко герданчета според това какво съм облякла, но понякога ме мърди и нося някое доста време :)
На даскало ходя с всички пари, които имам, смисъл не си деля парите ден за ден, мама ми дава събота или неделя дневните за 1 седмица и си ги взимам и така..обикновено до сряда макс и са ми свършили и карам на глад и молитви ахаха :D

mirelS
10-12-2008, 19:21
офф гердан4ето с висулката в пове4ето слу4аи са медальони или нещо символи4но ------> носят се много време ,да не кажа цял живот,когато символизират нещо или са просто много важни... оф пък и да е просто гердан кво толкова 4е го носиш постоянно .. Ако беше бельо и го носиш толкова време :D .. тогава ще е не само срамно ами и смешно и гнусно и какво ли не, ама за един обикновен гердан цяла тема ли трябва :-o .. как да кажа.. темата е ТЪПА

е да за някои не е тъпа ,понеже имат възможността да се похвалят какво имат,или пък да си измислят какво имат
:shock:

TheCookie
10-12-2008, 19:32
малко ми е странно..какво имат общо дрехите с раздела "козметика и диети" :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-12-2008, 19:42
П.П. Не съм някаква "кифла", която си мисли, че няма достатъчно дрехи... :?
Сиг съм, че не си "кифла", но сиг се притесняваш , че нямаш достатъчно дрехи.. ;) 1 съвет - да не ти пука от това и тва не са най - важните неща, не се оставяй на другите да те комплексират, защото тва са глупости. ;) А останалите ко почнаха да си изреждат гардеробите.. тцтц.. не помагате на момичето така :lol:

girl91
10-12-2008, 20:13
Аз почти всеки ден съм с едно сребърно синджирче, на което виси една костенурка :)
Имам много дънки - около 15-20 чифта са(не се хваля)и 5-6 панталона. Блузките не ги знам колко са... ама всеки, който има много дрехи пак може да си ходи всеки ден с едни и същи дънки примерно, като много си ги харесва.
На мен обаче ми прави лошо впечатление, когато някой ходи примерно 3 дена все с едни и същи дънки и не смъква от себе си... Дори да имаш 2 чифта, редувай ги...

mimsssssss
10-12-2008, 20:19
ми не ми се броят дрехите ся :-o абе стабилен гардероб си имам като всяко момиче :D нося сенджир сребърен подарък от майка ми преди 5г и не сум го сваляла оттогава.на даскало не ходя с пари щото не закусвам :D иначе постмонето си го нося с мене и по принцип имам жинаги пари ама те са ми за да може като се прибирам от даскало да мина през магазин и да си пазаря.

mimsssssss
10-12-2008, 20:25
.. оф пък и да е просто гердан кво толкова 4е го носиш постоянно .. Ако беше бельо и го носиш толкова време :D .. тогава ще е не само срамно ами и смешно и гнусно и какво ли не
:shock:
:D xaxa вярно

Sigrina
10-12-2008, 20:41
Струва ми се, че мислиш, че имаш прекалено малко дрехи и бижута...
Аз имам много дънки, много панталони, много блузи и много бижута. И какво от това? Това не ме прави по-различна, по-тъпа, или по-готина...
Да не говорим, че от всички парцалки нося само 2-3 чифта дънки и 3-4 блузи, защото тях най-много си ги обичам...
Не трябва да ти пука. Колкото имаш - толкова. По-важно е как ще ги съчетаеш :) :-)

jghgh
10-12-2008, 20:53
На даскало ходя с 2лв по принцип, или 2лв и 50ст (божеее, все едно давам отчети... :-o )
Тъй като съм с униформа не мога да нося всякакви долнища, а ни задължават да сме с черен панталон (е, какъвто ние си изберем :P )
Имам 2 черни панталона..

А по принцип долнищата които нося не са много.. 1 широк панталон (обожавам го, трябва да си взема още един такъв!), 1 чифт дънки имам само, но то е щото аз не нося цигари мигари и т.н.) и май тва е...
Блузки - 2, ама утре съм на шопинг с най-добрата приятелка, така че...
Имам 2 анорака, много тениски на някви групи...
2 суитчера...

VinagiSumAz
10-13-2008, 11:02
Az imam 5 4ifta dynki,7 pantalona i dosta bluzi (pove4eto mi drehi ne struvat pove4e ot 15 lv) i hodq na daskalo s po 2 lv.

YourFavoriteDrug
10-13-2008, 12:37
такаа,аз имам 2 чифта дънки,нося предимно единия (нз защо 8-) ) ии 3 панталона..
блузите са ми мноого,имам 4 ризки,и 4 половера (ама от тия дето са за най-големия студ 8-) ) хах
на даскало хода с по 2-3 лева,ама то обикновено не харча всичките та остават и за другия ден (фо да се прай-скромна душица 8-) )
аа иначе няма лошо за синджирчето,щом си го харесваш,пък и да няма да даваш отчет всеки ден с каква висулка си :? така че ходи си както ти харесва :)

mihichkaaa
10-13-2008, 17:04
ами имам 8 чифта дънки 2 панталона..бая блузки ...на даскало ходя с по 5лв...а за синджирчето щом ти харесва на теб какво лошо има да си го носиш постоянно.. :)

hole
10-13-2008, 17:13
5 чифта дънки.Панталони нямам.Блузите са много...
Не, не е тъпо.
2-3лв.
Леле...

PaTeToO
10-13-2008, 17:30
ми аз не нося панталони, имам 4-5 чифта дънки и доста блузки и суичерчета но си имам дрешки които много си ги обичам и най-често ходя с тях 8-) и и аз си нося едно сребърно герданче с едно сърчице и не съм го сваляла от доста време :) а иначе ходя на даскало с около 3-4-5 лв :D защото след това съм на тренировка

krisiiiiito
10-13-2008, 17:38
имам много дрехи но не ги нося всичките
нося 3 чифта дънки
2 черни панталона .. а за лятото имам бяял.. още един бял.. едни къси дънки ии поли ... абе не знам мързи ме да ги броя 8-)
блузи нямам си идея.. старая се да не нося няколко дни едни и същи дрехи но понякога се случва в което няма нищо лишо..стига да не са се умирисали на пот вече 8-) (иуу как го казах ..чак ми стана гадно :D )

на даскало ходя с по 2 лева и са ми напълно достатъчни .. даже понякога когато не ям нищо ми остават :grin:

Baby_b
10-13-2008, 17:48
Дънките ми са 12 чифта, а панталоните ми са 1 по-дебел за есента и пролетта(черен), 2 летни и 3 поли.
А блузите ми не ми се занимава да броя. Ама те са мн.
На училище си взимам различни суми- напоследък по-малко (2-3 лева) щото финансовата криза взе да ме хваща и мене 8-)

gabi_94
10-13-2008, 18:19
еми сега за сезона имам 3,4 4ифта данки, от които нося 2, единия скасан :D , имам 2 панталона за излизане и даскало, блузи бол, две зимни якета, две за есента, 4 суичъра и т.н. , на даскало ходя с 2,3 лева

pinky_shine
10-13-2008, 19:57
3 чифта дънки, 4 чифта панталони, а за блузите незнам колко са :-D За синджирчетата по едно време ходех с едно златно ама откакто го свалих не съм си го слагала пак ии май му е време :D А на у-ще ходя с от 4 до 20лв :)

BigFakeSmile
10-14-2008, 06:55
аз имам 4 чифта дънки, но нося само 3 :D и един панталон иначе блузки и горнищета около 10 :) а на даскало ходя с 5-10 лв

varnen4e
10-14-2008, 19:55
Ами аз честно казано имам много дрехи и наскоро направих преглед над гардероба си и отстраних прекалено много дрехи. Останах с малко дрехи, които нося, но сега като се замисля трябва да отстраня още някои дрехи, които не нося. Иначе си нося 2 чифта дънки и един панталон и много малко блузки имам, особено за това време може да се каже, че нямам нищо. Още си ходя с потничета и тениски. Трябва малко по- малко да си купувам нови дрехи и мисля да започна да си купувам по някоя дрешка или обувки или нещо друго поне 1 път в седмицата... ама минимум, защото съм го закъсала много. Не, че нямам дрехи, но започвам май да си променям малко стила, защото имам някои дрехи, които вече не бих облякла, защото не мога да се възприема с тях...

baby_blonde_
11-09-2008, 17:33
mm v momenta imam 2 chifta dunki ,4 pantalona (samo tezi koito nosq inache imam kupishta drugi pantaloni i dunki) i mnooogo bluzki,potnicheta i mnooogo chanti .. I vse pak vinagi imam nujda ot novi drehi :oops:

moni_ladyspears
11-10-2008, 05:55
Ами аз имам 3 чифта дънки,2 панталона,много поли и блузите не съм ги броила.Като изключим пуловери и други видове.

ако твоето герданче ти е ценно,няма защо да те интересуват другите!

аз на даскало ходя с по 10лв.,но ако искам да си купя нещо странично,нося и по повече! :P :)

jeni92_abc
11-10-2008, 06:12
3 чифта дънки,3 панталона и доста блузи...на даскало ходя с 2 лв. обаче почти никога не ги харча,в смисъл не ям в училище и си ги пестя за други работи

LittlePrincess
11-10-2008, 06:20
Имам..3 основни чифта дънки (т.е. си ги нося тях най-често),няколко панталона и много,много блузи и потничета,но много малко от тях нося,защото все им намирам кусури ;д На даскало ходя с..колкото ми дадат ;дд понякога ми дават 10 лв за седмицата и ми казват ' оправяй се ' : ))

TheOtherME
11-10-2008, 13:28
Аз имам 6 чифта дънки, от които 2 слагам много рядко и 2 много често... :D Имам и 3 панталона, блузите (тънки) са около 6-7.Под формата на пуловери и туники имам 7-8 дрехи иииии това е.Ама ти не се притеснявай, ей!Познавам много хора, които си носят оп едно герданче непрекъснато, защото им е скъпо и символизира нещо.Освен това всъщност много малко хора всеки ден гледат кой с какво е облечен и му броят колко дънки, панталони и блузи.(обикновено това са сеирджии само).Но, както каза варненче, гледай да си редуваш дрехите все пак!

verdjitO
11-10-2008, 15:40
Ми не е тъпо, даже е оригинално (за герданчето) И аз преди ходех с едно герданче, ама вече се отказах, защото един път го загубих в даскало (ама добре че го намерих)

Ами имам около 10 чифта дънки, 2 анцунга, 3 панталона (от нормалните), 3 панталона (от по-тънките за пролетта) и около 20 блузки (за пролетта) и около 6-7 блузи (за зимата) и 6 якета и 4 горнища :grin:

Dian4ety
11-10-2008, 16:15
6 якета

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

GbSy
11-10-2008, 16:45
Един черен панталон, два чифта дълги дънки, 3 чифта дънки до глезена, един бежов панталон.
Пуловери имам около четири-пет.
Блузи с дълъг ръкав около десетина, но не ги нося често.
Тениски... Сигурно 20 някъде или малко повече.
Потници... И те десет.
Поли... 6, мисля че.
Якета имам много... 4 зимни, 2 дънкови за пролетта и есента.
Жилетки... за 5 се сещам.
Суитчъри... 3, май.
Бая дрехи имам... Но не нoся всички.
Относно коментара по-горе, че един чифт дънки като се носи три дена подред било тъпо... Аз пък не мисля така. Ходя си по цяла седмица с един чифт и нищо ми няма. Нито съм по-мръсна, нито по-тъпа.
Към авторката... Не избивай комплекси. Ходила съм с два панталона цяла зима преди години, но не съм умряла. Не е важен броя на дрехите, а умственият ти багаж, който очевидно не е на първо място за теб...

TheNewReligion
11-10-2008, 17:01
Имам четири чифта дълги дънки, два чифта черни, един анцунг и едни дънки до коляното. За блузите: седем с дълъг ръкав, осем тениски, пет потника и три ризи. Имам два суитчъра, две зимни якета и едно тънко яке.
Нося си всички дрехи. На училище отивам с един-два лева- зависи колко поискам. Относно верижката ти: защо да е тъпо? :shock: Ако е от чисто сребро- още по-добре. И не е важно количеството дрехи (естествено, винаги са добре дошли повечко :oops: ), а това винаги да са чисти и качествени. :)

axlbaby
11-10-2008, 17:50
Амиии 4-5 чифта дънки 2-панталони,блузиии...доста са...Ходя с по 5 лв обикновено 2.80 за цигарки и др за квото дойде 8-)

BurningDesire
11-11-2008, 19:34
Егати... Тука пишете, че ходите с по 5 лв на училище... Мен даже в 12 клас си ми даваха по 1 лв за училище всеки ден.

Dian4ety
11-11-2008, 20:16
Един черен панталон, два чифта дълги дънки, 3 чифта дънки до глезена, един бежов панталон.
Пуловери имам около четири-пет.
Блузи с дълъг ръкав около десетина, но не ги нося често.
Тениски... Сигурно 20 някъде или малко повече.
Потници... И те десет.
Поли... 6, мисля че.
Якета имам много... 4 зимни, 2 дънкови за пролетта и есента.
Жилетки... за 5 се сещам.
Суитчъри... 3, май.
Бая дрехи имам... Но не нoся всички.
Относно коментара по-горе, че един чифт дънки като се носи три дена подред било тъпо... Аз пък не мисля така. Ходя си по цяла седмица с един чифт и нищо ми няма. Нито съм по-мръсна, нито по-тъпа.
Към авторката... Не избивай комплекси. Ходила съм с два панталона цяла зима преди години, но не съм умряла. Не е важен броя на дрехите, а умственият ти багаж, който очевидно не е на първо място за теб...


Не ме карай да се заяждам...не ме познаваш :?

Andito0o
11-11-2008, 20:23
Имам мноу дрехи дънките са ми някаде около 10 чифта панталони 2-3 и блузи колкото щеш (4 рафта пълни догоре) а пари по 2-3 лв ми стигат :D :D

sladka__droga
11-16-2008, 17:16
Дънки имам 4-ри 4ифта // от тях 3 нося ... 4-тия много рядко ,, тъй като просто не ми харесва толкова ,, макар и да ми е сравнително нов.Блузки имам бая ,, но и от тях половината не ги нося .. едни са ми малки ,, другите отново не ми харесват ;дд.Потници имам пак доста ,, но отново не ги нося сичките ... при тениските е същото.Иначе ходя с по 3 до 8лв на даскало.Макс съм била с 20 миналата година ... тогава наще имаха бая възможности ии затва.Сега не ми и трябват толкова.Миналата година квото си поисках го получавах.Офф отплеснах се от темата ... колкото до герданчето ти ... въобще не е тъпо според мен да си го носиш ; )) ... стига да не си от бебе с него 8-).

the_slayer93
11-16-2008, 18:51
Егати... Тука пишете, че ходите с по 5 лв на училище... Мен даже в 12 клас си ми даваха по 1 лв за училище всеки ден.

До скоро и аз бях с по 1 лев .Дават ми 50 лв за месеца и се оправям даже до скоро с 30 се оправях .Имам 3 чифта дънки(за сезона) ,от които нося 2 ,два панталона(от които нося 1) ,два анцунга и нз точно колко блузи.Нямам много дрехи ,но не се оплаквам.За бижутата нямам много.Нося от няколко години едно синджирче и една гривна и едни обеци ,които рядко сменям с още два чифта.Не обичам да се кича много.

therichbitch
11-16-2008, 21:28
ми окол 10 чифта дънки/ама не ги нося сичките ,6тото мн бързо ми омръзват/и няколко панталона /2 или 3/и мн блузи тях не мога да ги броя ама за дънкитр и панталоните само дългите,нали
а на даскало ходя с 5 лв някъде,я смисъл аз имам повече за всеки слу4ай ама толкова са ми потребностите горе-долу

DYNAMIC
11-16-2008, 22:36
4 чифта дънки,1 панталон..мноого блузи,мноооогоо потничета,4 якета и няколко суитчера,1-2 жилетки 8-)

varnen4e
11-17-2008, 05:50
В момента имам 3 чифта дънки и един панталон, а блузи.. около 5-6.. Но малко по- малко трябва да си подновя гардероба.