PDA

View Full Version : Ihh...



zelenooko_kote
10-12-2008, 18:29
ko praite e

GabisiTa
10-12-2008, 18:32
Няма как да ти кажем... може да има нещо между тях или пък просто да са добри приятели :-| Ако си пишете може да му намекнеш нещо за момичето и ако той продължи да говори за нея, да го попиташ каква му е... :)

GetNasty
10-12-2008, 18:35
Здр :) .Преди около месец с едно момче започнахме зарибявка...е аз първа почнах,а той се нави.Вече си мислех че ще се получи нещо,защото отношението му беше супер мило и досега никой не ми е обръщал толкова специално внимание,дори чух други хора да коментират че той се държал ,,повече от приятелски" с мен,изобщо всичко беше перфе,но....
Днес му влязох в аха-то и видях снимка с момиче,отидох н акоментари и видях че момичето му е написало коментар от който ми причерня пред очите и на всичко отгоре си е сложило същата снимка в профила.За капак днес на скайпа си той беше сложил....ОТНОВО ТЪПАТА СНИМКА.И аз се отчаях...а той е мн вървежно момче.
Абе как мислите има ли нещо между тях и изобщо имам ли шанс?

Бахти..аз съм в същата ситуация.. и се чудя дали го прави, за да ме дразни или вече ме е заебал. 100% съм сигурна, че не са приятели, никога не съм ги виждала преди това заедно или той не ми е казвал нищо. Направо съм бясна..

mir4eto93
10-12-2008, 18:41
Може да са просто приятели, не е изключено момче да има за най - добър приятел момиче :-o

tigity
10-12-2008, 18:50
sry skupa nekoq te e isprevarila :D nishty dr p1t :-P

zelenooko_kote
10-12-2008, 18:53
:(

DeCuTo0
10-12-2008, 18:54
може наистина да са те изпреварили...ама той нали е вървежен скоро като остане сам може и твоя ред да дойде :D

Bee*
10-12-2008, 18:58
Това е просто снимка!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-12-2008, 19:14
"След мъж и трамвай не се тича.. след 5 мин идва друг." :razz: Давай напред и не се отчайвай.. Се ще се намери подходящия, няма се предаваш

PeopleAlwaysLeave
10-12-2008, 19:32
А защо просто не му кажеш уж на базик "ее тая до тебе е голяма късметлийка с такова гадже :P" и ще видиш какво ще ти отговори. Ако не са гаджета, а са просто приятели ще ти каже :)

cinderella_gugutka
10-12-2008, 19:36
питай.го

BaiToq
10-12-2008, 19:40
Нищо общо нямат,
тва е майка му! 8-)

samoubiika
10-12-2008, 20:21
Здр :) .Преди около месец с едно момче започнахме зарибявка...е аз първа почнах,а той се нави.Вече си мислех че ще се получи нещо,защото отношението му беше супер мило и досега никой не ми е обръщал толкова специално внимание,дори чух други хора да коментират че той се държал ,,повече от приятелски" с мен,изобщо всичко беше перфе,но....
Днес му влязох в аха-то и видях снимка с момиче,отидох н акоментари и видях че момичето му е написало коментар от който ми причерня пред очите и на всичко отгоре си е сложило същата снимка в профила.За капак днес на скайпа си той беше сложил....ОТНОВО ТЪПАТА СНИМКА.И аз се отчаях...а той е мн вървежно момче.
Абе как мислите има ли нещо между тях и изобщо имам ли шанс?


Незнам къф е бил коментара на снимката му,но моето беше същото,само че той започна зарибявката,а аз се навих.Иии...всичко беше супер...коментираха,че с други не се е държал толкова мило,за да го прави,значи много ме харесвал...започнах да си мисля,че наистина нещо може да излезе от това,все пак съм скептичка и знам,че летните флиртове са за ден два,но уви,вече бях хлътнала...ето обаче,че всичко приключи само за миг,когато 'официалната' му приятелка ми се обади да ми каже,да го оставя на мира ;д;д демек,бях нещо,с което си губеше времето,докато тя не е при него(това се случва на морето,а ние сме от 1 град).Прибирам се от т.н почивка и целия ми свят е обсебен от него.Всички ми говорят за него и за неговата приятелка.Хвалят ми го,колко бил добър и примерен.Не пиел,не пушел...бил свестен...срещам хора,негови братовчеди и приятели...просто на където да се обърна,с когото и да говоря той е в мислите ми...но не по онзи хубав начин,както когато си влюбен,а като мисъл от която немога да се оттърва!Видях негови снимки с онова момиче,как се целуват и колко са щастливи...единствено кофти ми стана за приятелката му,с която ходи от година и нещо и да се натиска с някфа 15 годишна пикла,докато я няма...тфа беше гадно...нищо,че беше враждебно настроена по телефона...когато ми се обади,просто казах "добре" и се примирих.за миг се поставих на нейно място...

та,моя съвет е...просто го остави!забрави го!защото той няма да зареже момичето което обича,заради флиртаджийката...(само в случай,че коментара доказва,колко много се обичат!)!
ако коментара ти звучи приятелски,просто го остави да ти се обади!ако те харесва и те цени,той ще ти пише или ще ти се обади.времето поправя и лекува...така че,каквото и решение да вземеш,то ще е правилното...ако не сега,то след време ;)

olii
10-12-2008, 20:58
Питай го директно дали имат нещо.

scoobydors
10-13-2008, 04:05
Да.

Wrathchild
10-13-2008, 09:13
Така като не си изяснила какво е написано, трудно някой ще ти каже за какво иде реч...

zelenooko_kote
10-13-2008, 10:53
,,Nai golqmata sladurana loff si q mn,, e pisal TOI
,,Sladur beee ,loff you,, e pisala TQ

gadjeta sa nali :(

sasha_90
10-13-2008, 11:01
Може да са само приятели,а може и нещо повече.Защо не го питаш?

BlindedAngel
10-13-2008, 11:04
Абе какви сте вие такива бе ?!? За една снимка и у - му голямата работа гаджета нямало да излезе нищо стринка му с мотора и чичо му с трактора.Имаш уста питаш го ! ( или пръсти ако е по скайпа да му го напишеш)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-13-2008, 11:21
Ееми ся.. няма какво да се заблуждаваш.. тва "loff" /преведено вероятно като "мн харесвам"/ ще да значи, че хората се харесват, може и вече да ходят.. Според мен вече е зает, тва не ти пречи да разузнаеш, де, но не таи големи надежди.. както казах "след 5 мин идва друг" Тва малко в преносния смисъл, но ме разбираш..

hild
10-13-2008, 11:38
аз май много съм изостанала, к'во ще ре4е вървежен? 8-)

dimanushka
10-13-2008, 11:52
Може да са просто приятели, не е изключено момче да има за най - добър приятел момиче :-o+-1

zelenooko_kote
10-13-2008, 11:58
ами вижте той не знае че аз съм видяла всичко това в ахато му защото тогава бях излязла от профила и се водя ,,офлайн".А пък ако го попитам ще излезе че съм нахална и дори че го следя и едва ли не всеки ден влизам и гледам кой какво му е писал,още повече че не познавам това момиче.Ако я познавах можех като на базик да питам ,,аа вие май ходите,а",а така излиза че му държа сметка кво прави..пък и малко ме е срам

sasha_90
10-13-2008, 12:02
ами вижте той не знае че аз съм видяла всичко това в ахато му защото тогава бях излязла от профила и се водя ,,офлайн".А пък ако го попитам ще излезе че съм нахална и дори че го следя и едва ли не всеки ден влизам и гледам кой какво му е писал,още повече че не познавам това момиче.Ако я познавах можех като на базик да питам ,,аа вие май ходите,а",а така излиза че му държа сметка кво прави..пък и малко ме е срам
Ако му имаш скайпа и е там снимката,го питай в процеса на чата ви.

zelenooko_kote
10-13-2008, 12:14
ами вижте той не знае че аз съм видяла всичко това в ахато му защото тогава бях излязла от профила и се водя ,,офлайн".А пък ако го попитам ще излезе че съм нахална и дори че го следя и едва ли не всеки ден влизам и гледам кой какво му е писал,още повече че не познавам това момиче.Ако я познавах можех като на базик да питам ,,аа вие май ходите,а",а така излиза че му държа сметка кво прави..пък и малко ме е срам
Ако му имаш скайпа и е там снимката,го питай в процеса на чата ви.

oks vmomenta pi6eme 6te izmislq ne6to

NaNa_SladuRana
10-13-2008, 12:16
отклонение:не си ли ти тази с темата за щастливата връзка?!

Ми не знам дали има нещо между тях,но кога тръгнахте,кога започнаха проблемите.Щом за един месец вече се съмняваш,че има друга как си се представяш с него след година/две?
Помеюдругото е много лошо от твоя страна да му нарушаваш личното пространство

zelenooko_kote
10-13-2008, 12:18
znammm i zatva ne naru6avam ni6to i ne go pitam prosto 6toto ne mi e sobstvenost 4e da mu darja smetka postoqnno

yoyo125
10-13-2008, 13:40
по- добре го питай .... да не ти пука какво ще си помисли ... поне ти ще си спокойна ... и все пак ти си знаеш най-добре :)

sLaDkA_GrEsHkA
10-13-2008, 14:08
А защо просто не му кажеш уж на базик "ее тая до тебе е голяма късметлийка с такова гадже :P" и ще видиш какво ще ти отговори. Ако не са гаджета, а са просто приятели ще ти каже :)

това е най добрата идея ;)

ImmortalForever
10-14-2008, 08:11
АКо бяхте бивши щяхме да разсъдим, че го прави за да те дразни, като спекулира с тази снимка..обаче сте на период зарибявка...мога да ти кажа само следното: Да!Има нещо между тях!

temptati0n
10-17-2008, 19:21
ХахахАхаха не мисля че нешо ти пречи да го попиташ :?

zelenooko_kote
10-17-2008, 19:27
ХахахАхаха не мисля че нешо ти пречи да го попиташ :?

Абе хора мислех че вече сте я забравили тая тема...
Та аз го питах и той каза че няма гадже...всъшност пишехме си и аз го питам ко прай той вика че му било тъпо.Аз му викам ''Обади се на гаджето бе :lol: '' а той казва ,, Аз нямам " казвам му ,,А тъй ли аз си помислих че тая на скайпа ти е гадже" а той ми прати около 20 емотиконки от тея ,, :lol: " и каза че не му е никаква
с една дума успокоих се а иначе зарибявкат си продължава де :-D

Bee*
10-17-2008, 20:04
Къв е па тоя лигльо с тва 'лоффффффффффффффффф си я'
....

temptati0n
10-17-2008, 20:31
ХахахАхаха не мисля че нешо ти пречи да го попиташ :?

Абе хора мислех че вече сте я забравили тая тема...
Та аз го питах и той каза че няма гадже...всъшност пишехме си и аз го питам ко прай той вика че му било тъпо.Аз му викам ''Обади се на гаджето бе :lol: '' а той казва ,, Аз нямам " казвам му ,,А тъй ли аз си помислих че тая на скайпа ти е гадже" а той ми прати около 20 емотиконки от тея ,, :lol: " и каза че не му е никаква
с една дума успокоих се а иначе зарибявкат си продължава де :-D

ЧеститууУуу :-)

zelenooko_kote
10-17-2008, 20:38
ХахахАхаха не мисля че нешо ти пречи да го попиташ :?

Абе хора мислех че вече сте я забравили тая тема...
Та аз го питах и той каза че няма гадже...всъшност пишехме си и аз го питам ко прай той вика че му било тъпо.Аз му викам ''Обади се на гаджето бе :lol: '' а той казва ,, Аз нямам " казвам му ,,А тъй ли аз си помислих че тая на скайпа ти е гадже" а той ми прати около 20 емотиконки от тея ,, :lol: " и каза че не му е никаква
с една дума успокоих се а иначе зарибявкат си продължава де :-D

ЧеститууУуу :-)

ms :-)