PDA

View Full Version : Иска да е с мен, а избра нея



sladurche90
10-12-2008, 19:00
Predi 4 god zapo4nah da si pi6a s edno mom4e ot dr grad. Bqhme mn blizki spodelqli sme si. Toi ima6e seriozna pr, s koqto hodiha 3 god.Poslednata godina zagubihme vryzka.Predi 1 mesec otnovo zapo4nahme da si pi6em. Razkaza mi 4e e skasyl s pr mu predi 2 meseca, no ne q e zabravil vse o6te. I taka zapo4nahme da si govorim i pi6em vseki den. Nqkak si ima6e trypka.Doide do moq grad (50 min pyt s kola) i se zapoznahme. Mn si pasnahme Kazah mu da ne byrzame a toi mi kaza 4e tq e minalo. Vsi4ko stana tolkova byrzo...naistina toi mn se privyrza kym men kakto i az kym nego vseki den idva6e do moq grad. I taka dokato sno6ti biv6ata ne mu se obadi 4e iska da i otnese nqkakvi drehi ostanali u tqh i snimki ot moreto. Predstavete si toi otide i mi kazva ne se pritesnqvai az sym si tvoi. Nz kato q vidq kakvo 6te po4uvstvam.Na men mi be6e qsno kakvo 6te stane ne moje tuku taka da q zabravi. I obajda mi se i mi kazva 4e 6te si ostane tam da spi i 4e e re6il da se vyrne pri neq. O4ite mi se napylniha sys sylzi i mu kazvam za6to me lyga i toi ne sym te lygal imam 4uvstva kym teb. I kazvam a sega si pri neq nali i toi ama ne sym siguren da no e ostanal tam :( Kazvam pone li4no da mi go be6e kazal i toi da no togava nqma6e da iskam da si trygna ot teb. Nz kazva 4e i men me iska no vse o6te use6ta 4e obi4a neq. Tq taka se podigra s nego i toi go znae za6to taka postypi adski mi e gadno.Iskam si go tuk pri meeen. Toi dori ne e siguren 4e iska da e s neq

т.7
krem4et0

Bee*
10-12-2008, 19:04
щом иска,да е с нея,нека е с нея!
Ти не му се моли..пфф
Само е чакал оная да го викне уж за някви дрехи и хоп...

sextazy_baby
10-12-2008, 19:47
Заеби го тоя,няма грам смисъл да си тровиш нервите с него

.. DeViL mAy CrY ..
10-12-2008, 19:54
опитай се да го забравиш.Изтъкнии минусите му и се опитай да не мислиш повече за него.Каквото и да ти кажем на теб ще ти е много гадно в началото но ще се оправиш :)

Wrathchild
10-12-2008, 19:56
Не, не иска да е с теб. Няма вариант, в който да иска теб, пък да предпочете нея. Все пак ти си някаква си там, с която поддържа редовен контакт, дори не лице в лице, от съвсем скоро. А това е приятелката му, с която са били заедно 3 години.

SheMeTcHeTo
10-12-2008, 20:04
Не, не иска да е с теб. Няма вариант, в който да иска теб, пък да предпочете нея. Все пак ти си някаква си там, с която поддържа редовен контакт, дори не лице в лице, от съвсем скоро. А това е приятелката му, с която са били заедно 3 години.

+1 8) Може да е искал да я забрави като се занимава с теб или просто за развлечение... все пак не се познавате толкова добре и не сте толкова близки, колкото е бил той с приятелката си... и щом тя го е зарязала, значи той си я е обичал още... и явно само е чакал тя да поиска той да се върне при нея... :?

scoobydors
10-12-2008, 20:28
Заеби го тоя,няма грам смисъл да си тровиш нервите с него

olii
10-12-2008, 20:50
Заебавай го, явно не може да си държи тоягата в гащите.Няма смисъл да се тормозиш..

samoubiika
10-12-2008, 20:57
поредния тъпак зарязал приятелката си заради БИВШАТА.мамка му бе,нали зтова е бивша?да стои в миналото?казваш,че той е глупав,че се е върнал при нея,а тя се е подиграла с него...той се подиграва по същия начин с теб!не бъди така глупава д му се вържеш!НЕ БЪДИ ВТОРАТА!бъди първата и единствената!ще намериш човек,който ще те цени и не би те ползвал само ей така,когато го зареже някоя.или какво?съберете се пак...утре пак оная му подаде путка-пак те е зарязал!не си хаби нервите дете!хвани се и вземи учи!недей да мислиш само за любов...не видях нито 1 запетайка в текста,който не беше никак малък...но виж точки има :) просто го остави!не му давай шанс да се подиграва с теб!не падай толкова ниско!

DeCuTo0
10-12-2008, 21:11
не страдай за тоз няма смисъл! 8)

pOiSoN_kIsS_94
10-13-2008, 11:18
хаха...ми да не ти пука...той губи :D

sasha_90
10-13-2008, 13:40
Ами нека с нея да си бъде.Ти пък му докажи,че бърка като е останал с нея.Дръж се все едно не съществува,сам ще разбере,че е сбъркал(ако те е харесвал).

sladurche90
10-13-2008, 21:36
Dnes pak govri s men. Kaza mi 4e e bil e s neq no si e mislil za men. 4e iska neq a i men nz kakvo da pravi. No eto vse pak e izbral neq, no go boli sno6ti tq e pro4ela smsite, koito mu pratih. Toi e zaplakal a tq mu kazala ako iska6 i q obi4a6 hodi pri neq. Toi e iskal da trygne no tq mu popre4ila. Da no .. ox mn vzeh da tylkuvam mami4katai na taq typa BIV6A Kazva 4e ne e siguren 4e iska i men. Kazva 4e iska i pr da si ostanem i da ne mie gadno... misleh si dali da ne otida do negoviq grad utre da mu vidq reakciqta, dali 6te me otblysne iiiili da ne ti4am po nego

soul1199
10-14-2008, 05:48
Не, не иска да е с теб. Няма вариант, в който да иска теб, пък да предпочете нея. Все пак ти си някаква си там, с която поддържа редовен контакт, дори не лице в лице, от съвсем скоро. А това е приятелката му, с която са били заедно 3 години.

+1 8) Може да е искал да я забрави като се занимава с теб или просто за развлечение... все пак не се познавате толкова добре и не сте толкова близки, колкото е бил той с приятелката си... и щом тя го е зарязала, значи той си я е обичал още... и явно само е чакал тя да поиска той да се върне при нея... :?+1ostavi go da si e s neq,toi ne te zaslyjava,a ti gore glavata! :) 6e go zabravi6,neka mine vreme

soul1199
10-14-2008, 05:50
Dnes pak govri s men. Kaza mi 4e e bil e s neq no si e mislil za men. 4e iska neq a i men nz kakvo da pravi. No eto vse pak e izbral neq, no go boli sno6ti tq e pro4ela smsite, koito mu pratih. Toi e zaplakal a tq mu kazala ako iska6 i q obi4a6 hodi pri neq. Toi e iskal da trygne no tq mu popre4ila. Da no .. ox mn vzeh da tylkuvam mami4katai na taq typa BIV6A Kazva 4e ne e siguren 4e iska i men. Kazva 4e iska i pr da si ostanem i da ne mie gadno... misleh si dali da ne otida do negoviq grad utre da mu vidq reakciqta, dali 6te me otblysne iiiili da ne ti4am po negovai,macka,stoi si na guza i ne se zanimavai!

cinderella_gugutka
10-14-2008, 06:29
не.се.притеснявай-той.е.бил.с.нея.зя.по-дълго.време.и.се.е.преивърз л.към.нея-нормално.е.да.не.я.е.забрави л.това.не.озна4ава.4е.не.изпи тва.нищо.към.теб.трябва.му.м алко.време.да.я.забрави.и.по сле.е.твой :) :P

mynichka
10-14-2008, 06:36
не се занимавай с това :( просто за малко му е липсвало нещо и е заменил теб за нея ..а сега отново е с нея и едвали има чувства към теб ..а просто му е станало гадно за теб и не е искал да ти каже ...

Pliok0019
10-14-2008, 11:52
Не всичко което поискаме става реалност. Добре дошла в реалния свят.

summer__love
10-14-2008, 12:40
как така тя му е казала: ако искаш ходи при нея пук после го е спряла..избора си е негов..колкото и да го спира тя ако наистина има по-силни чувства към теб, а не към нея..ще бъде с теб..от това, което прочетох разбирам, че той май иска да му свириш втора цигулка...я не се занимавай, а си намери някой, който наистина да те заслужава..сложи край на тфа..питай го за последен път с коя иска да е..ако каже нея нека си троши главата..слд време пак ще дойде при теб.. ;) успех..!!

Re5peC7
10-14-2008, 12:52
хммм много бързо е решил :-o ама да идва толкова често при теб и така нататъка ддз струва ми се че към другото момиче не чувства нищо, а това е защото е свикнал с нея и така нататъка...поне според мен е това..щом и той сякаш не иска да е с нея

sLaDkA_GrEsHkA
10-14-2008, 13:11
toq e BOKLUK molq te ot li4en opit ti kazvam ne se zanimavai, samo ti shte stradash

Erica
10-14-2008, 13:11
Dnes pak govri s men. Kaza mi 4e e bil e s neq no si e mislil za men. 4e iska neq a i men nz kakvo da pravi. No eto vse pak e izbral neq, no go boli sno6ti tq e pro4ela smsite, koito mu pratih. Toi e zaplakal a tq mu kazala ako iska6 i q obi4a6 hodi pri neq. Toi e iskal da trygne no tq mu popre4ila. Da no .. ox mn vzeh da tylkuvam mami4katai na taq typa BIV6A Kazva 4e ne e siguren 4e iska i men. Kazva 4e iska i pr da si ostanem i da ne mie gadno... misleh si dali da ne otida do negoviq grad utre da mu vidq reakciqta, dali 6te me otblysne iiiili da ne ti4am po nego

Това той ли ти го каза?

Доста плитко оправдание...

Giva
10-14-2008, 14:46
Не те обича а може би само те харесва и ако бившата му бие шута пак ще видиш че ще иска да е с теб докато евентуално пак не решат да се съберат -един вид ти си залъгалка.Опитай се да го преодолееш сега,за да не страдаш повече после.Действията противоречат на думите му...

snejana67
10-14-2008, 15:37
8) няма смисъл остави го 8) 8)

HONDA
10-14-2008, 15:44
1во те са ходили доста време. Няма как изведнъж той да я забрави. 100% е имал нещо към нея.

Dnes pak govri s men. Kaza mi 4e e bil e s neq no si e mislil za men. 4e iska neq a i men nz kakvo da pravi. No eto vse pak e izbral neq, no go boli sno6ti tq e pro4ela smsite, koito mu pratih. Toi e zaplakal a tq mu kazala ako iska6 i q obi4a6 hodi pri neq. Toi e iskal da trygne no tq mu popre4ila. Da no .. ox mn vzeh da tylkuvam mami4katai na taq typa BIV6A Kazva 4e ne e siguren 4e iska i men. Kazva 4e iska i pr da si ostanem i da ne mie gadno... misleh si dali da ne otida do negoviq grad utre da mu vidq reakciqta, dali 6te me otblysne iiiili da ne ti4am po nego
2ро Ако наистина е искал да е с теб, тя няма как да му попречи.
Явно той самия не знае какво иска и коя предпочита. Дай му време да помисли и да се изясни със себе си, а след това с теб и другото момиче.

sladurche90
10-15-2008, 16:05
Hora mn vi blagodarq za syvet4etata super ste :grin: .
Ostavih go da pravi, kakvoto iska da pravi. Az mu kazah 4e 6te mi mine i tolkoz. Pravi ste za tova 4e ... prosto e sviknal s neq i toi vika tolkova godini tva i doverie i vsi4ko e gradil i sega otna4alo, a taq tolkova se podigrava s nego ne ne nz. Tqhna si rabota i mu vikam sega pri neq li 6te hodi6 i toi aa ne nqma da hodq vseki den. 6te hodi 2 pyti v sed a s men tolkova iska6e da se vijda prosto nz kakvo stava. Toi kaza 4e ako otida pri nego samo 6te obyrkam prosto nqma smisyl da si re6ava toi, a ako ve4e e re6il da e 6tastliv s neq i tva e :)

slim__shadygirl
10-15-2008, 16:10
и той нз кфо иска

gabiiTu
10-19-2008, 16:04
Чесно казано аз бих го оставила и забравила... :) :) :)

sladka__droga
10-21-2008, 03:53
Забрави го!!!