PDA

View Full Version : Измамата на една "любов"



Dharma
10-12-2008, 19:28
Замислих се за връзките.....
Колко печелим и колко губим от тях? Когато взаимоотношенията ни са приключили, защо ги продължаваме? Какъв е смисълът, какво очакваме?
Всичко започна преди повече отколкото предполагах-6-7 години. Уж беше детска любов. Събирахме се, разделяхме се и това ставаше в рамките на няколко дена... Един ден той замина за дълго и се върна, аз бях безкрайно щастлива, той също. Но не беше такъв за какъвто го мислех - той беше от онези типове, които искат да бъдат сред ТОП 10 хаха и да оглавява класацията. Когато се видяхме след толкова много време той ми разказа за нея, новата му любов, познаваха се от 2 дена и той бързаше да ми разкахе за няе.... Защо по дяволите? Какво ме интересува? След 6 години мисли за него, след милиони пъти в който си казвам ,че е за последно той пак се вмъкна в живота ми и ми нанесе поредния удар, но аз ще издържа и този път, защото съм силна! Защото по време на разговора ни той каза" О аз бързо се оправам, върнах се преди 1 седмица, а вече си имам някой, е там,където бях пак си имах" и това само разкри колко жалък може да бъде един мъж....
Замислих се-Защо мъжете винаги искат да ги искат? На него му е позволено да отказва, но ако ти му откажеш ставаш кучка? Е да, ама не , аз бях до тук, вече не съм на разположение, не съм удобна, защото от днес нататък аз решавам ![/code]

cherinka
10-12-2008, 19:45
Тарикат, бе, кака.
Всеки човек трябва да си има резервички и да знае как да си върти нещата.
Ако не си ти, ще е някоя друга.. и така..
Няма да се занимаваш с него? -ок, някоя друга ще го прави, а ти какво?!- ще намериш друг и пак ще си създадеш някакви проблеми, заради които да се чувстваш глупаво. Ахаха.
Цялата работа е от изключителен интерес.

Dharma
10-12-2008, 19:46
Ако не си ти, ще е някоя друга.. и така..
Няма да се занимаваш с него? -ок, някоя друга ще го прави, а ти какво?!- ще намериш друг и пак ще си създадеш някакви проблеми, заради които да се чувстваш глупаво. Ахаха.

Ти какво предлагаш?

tuzaro
10-12-2008, 19:55
^да дойдеш в Пловдив да те уредим с гадже 8-)

Dharma
10-12-2008, 20:00
хаха дадено майна

DeCuTo0
10-12-2008, 20:57
подлец! не трябва да те боли за такъв идиот той сам ще разбере какво е изгубил но ще е късно :-)

Jumbie483
10-12-2008, 22:47
за жалост повечето момчета и мъже са такива :o и какво като те мислят за кучка ? нали не си ? значи тяхното мнение няма никаква стойност.. ;)
такива хора на мен са ми много под нивото и за това гледам да нямам никакви контакти с тях...че да не си развалям психиката :D

GameMaster
10-13-2008, 07:23
Egati idiota.Vsyshnost momchetata sa idioti taka che ne trqbva da ti puka za toq muhlyo...

mynichka
10-13-2008, 07:28
не се впрягай ..толкова всички момчета са такива :(

mIsHeTy
10-13-2008, 07:41
сички мъже са еднакви...не се впрягай ..не е първия...няма и да е последния ,който се държи така тъпо

soul1199
10-13-2008, 08:36
^да дойдеш в Пловдив да те уредим с гадже 8-) 8-) 8-) moje li az da doida 8-) ? :lol: taa po temata,ostavi go,kaji my,4e ne iska6 da sly6a6 za neq,trqbva da si dale4 ot nego,vremeto 6e izlekyva ranite

mickelangelo
10-13-2008, 10:18
ами ... просто го забрави ..
;) с времето ще мине .. но все пак 6 години са прекалено дълго време .. и как така .. ти разказва за друго момиче и иска теб. . пфф има и идиоти момчета ......


Включително и аз съм идиот по някога .. но когато разбера поправям нещата .. ако мога естествено ...

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
10-13-2008, 11:02
Според мен и ти имаш вина, защото му го позволяваш.. В опитите си да се покажеш силна /дори пред себе си/ не разбираш каква слабост показваш, като не го отпращаш да си отиде от живота ти.. Не те упреквам.. но и ти трябва да разбереш, че няма смисъл от това.. ти така само се измъчваш.. като си казваш, че ще си силна.. че ще издържиш да го гледаш как ти говори за други... Лъжеш се.. Защо пък трябва да си силна.. ми кажи си "Мамка му,. Слаба съм. Не мога така! Няма да издържа!" И какво от това.. именно да признаеш слабостта си, се изисква смелост. (: Направи го, никой не е перфектен! Живей за себе си, а не за другите, отпрати го, заради себе си и да не ти пука "какво ли ще си помисли сега за мен".. бла бла.. Животът си е твой.. Живей го пълноценно. И загърби миналото. Откажи му да се виждате, няма нужда дори да измисляш оправдания. Ей така, го махни и ще видиш колко по - леко ще ти стане(: Това се казва - да продължиш напред, направи го заради себе си! Успех (:

sasha_90
10-13-2008, 11:05
Ако не си ти, ще е някоя друга.. и така..
Няма да се занимаваш с него? -ок, някоя друга ще го прави, а ти какво?!- ще намериш друг и пак ще си създадеш някакви проблеми, заради които да се чувстваш глупаво. Ахаха.

Ти какво предлагаш?
Да забравиш за него.Когато ти се обади да се видите го отрежи.От сега нататък му покажи,че не си глупава и не може никой да те върти на пръста си.