PDA

View Full Version : моля за съветче! ;}..



smilepretty4thedevil
10-13-2008, 12:38
здравейте ! ;} от много време чета темите тук и най -накрая реших и аз да пусна моя тема ;} :oops: работата е там,че с приятелят ми скоро имаме празниче и ми се искаше да ми подаря нещо специално ...и мисля си да тетрадка с споменчета или някакви любовни текстчета картинчици наши снимки и такам .. та как мислите дали ще му хареса нещо такова ... та въпроса ми е много ли е лигаво и ако вие трябваше да направите такава тетрадка какво бихте написали в нея :oops: :-)
P.S съйелявам нямам си и на идея защо излязоха толкова много темите изведнъж моля всички да ме извинят не съм го направила нарочно :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

BlindedAngel
10-13-2008, 12:40
Зависи от характера на приятелят ти.Ако е някой който е прекалено сериозен може да му се стори лигаво, но ти го познаваш най добре.Аз лично бих направил албум с наши снимки :)

NaNa_SladuRana
10-13-2008, 13:05
аз вече съм правила такава тетрадка,но да наистина е много лигаво

bonbon4e1
10-13-2008, 13:10
по добре направи един ключодържател,медалион със твоя или ваша снимка много по добре ще е .Албума също е хубава идея но наистина е лигаво,но ти си прецени сама успех! :grin:

Jaffs
10-13-2008, 13:46
Както казаха зависи от приятелят ти, а и за колко време е `празничето`. Ако си пада по такива любовни неща по-добре му вземи някоя хубава книга с любовна поезия. Тетрадките със спомени остави за приятелките си. Напиши на първата страница нещо хубаво или на последната страница, ако умееш измисли някое стихотворение и му го посвети. На мен ми идва малко лигаво, но зависи от него и от теб. :)
Албума е една идея по-добре. Намери някой хубав албум и сложи ваши снимки. :)
Може и да занесеш във фотото някоя ваша снимка да й направят някой хубав колаж. Какъв ще е вече е твой избор. Вземи една хубава рамка, сложи я и му я подари. :)

LINKNOT
10-13-2008, 13:47
Аз щях да го направя сполучливо и ефектно,но за теб се съмнявам .. С това "споменчета или някакви любовни текстчета картинчици" веднага си представям как ще изглежда въпросната тетрадчица .. Надали ще му харесва подобна лиготия. По-добре му купи ръчен часовник. 8-)

lyfche
10-13-2008, 13:54
ами зависи ,ако харесва такива неща ... ,но май наистина е лигаво :(

jghgh
10-13-2008, 14:21
Аз щях да го направя сполучливо и ефектно,но за теб се съмнявам .. С това "споменчета или някакви любовни текстчета картинчици" веднага си представям как ще изглежда въпросната тетрадчица .. Надали ще му харесва подобна лиготия. По-добре му купи ръчен часовник. 8-)

баси самочувствието...

иначе да, тия тетрадки са яко лигня, но ти си го познаваш

samoubiika
10-13-2008, 14:34
да му напишеш тетрадка със спомени ше е ебати тъпото!
по-добре албум.облепи го със снимки ДА НЕМОЖЕ ДА ГИ МАХНЕ >:] в смисъл...пак може да е от типа тетрадка,но нека е красива и нека не е лигава ;) подбери най-хубавите снимки,няма да е зле да ги минеш на фотошопа ;) изкарай ги и ги лепни в албума.ако правите повече от месец два...говоря нещо сериозно,около полувин година и повече,това ще е тъпо.той да се влачи след гъза ти и ти да му дадеш някфа тетрадка за 2лв със спомени или било то снимки.нека е нещо сериозно ;) приятелката на брат ми,когато направиха година му подари златен пръстен с черен камък.подпитай приятелите му от какво има нужда и мисля,че един часовник наистина би бил страхотен подарък ;д;д но самия "часовник" в символичен речник не би го открила като нещо хубаво.в смисъл...времето лети,но защо трябва и ние да го знаем.
АКО ИЗБЕРЕШ ЧАСОВНИК,нека не е пластмасов със светещи стрелки,хъх?Купи му нещо свястно!200 леа няа да се озориш ;д;д а и само дано си струва ;)