PDA

View Full Version : Help по английски.. :S



darince
10-13-2008, 13:12
Здравейте на всички .. ще се радвам много ако някой ми помогне да преведа един текст по английски защото ще откача..

Скъпа Ани,

Как си? Какво правиш? Отдавна не съм ти писала и днес реших да го направя.
При мен всичко е нормално. Както обикновенно ... но много неща се промениха от както ти замина. Дори и града се промени . Вече има много повече места за забавления много повече дискотеки много повече магазини . Нищо не е както преди. Всичко е различно . При мен не се случиха чак толкова много нови неща но при теб със сигурност . Много ни липсваш на всички.От както замина компанията ни вече не е същата. На всички наистина много ни липсваш.Ако не беше заминала сега щяхме много да се забавляваме!

Кажи ти как си ? Какво правиш? Как е училището? Намери ли си много нови приятели? Ще се радвам ако ми пишеш. Липсваш ми.

08mdam__
10-13-2008, 14:13
Dear Annie,

How are you? What have you been doing lately? I haven't written in a long time and I decided to do it today. I'm fine, everything is quite normal, but many things changed sinced you left. Even the city changed. Now there are many more places to go and have fun, discos and more shops. Nothing is what it used to be. Nothing much happened to me, but you surely have stories to tell. We all miss you very much. Since you left, the set is not the same. We all really miss you. If you hadn't left, we would all have lots of fun!
Tell me how you are and how you are doing. How's school? Did you meet new friends? I'll be happy if you write me back. I miss you.

darince
10-13-2008, 16:39
Мерси много :grin: :grin: :grin: