PDA

View Full Version : Гнойна Ангина



ElisaDay
10-13-2008, 14:35
Офф .. ще се побъркам :o Преди 1 седмица и няколко дена се разболях от гнойна ангина .. стоях си от Четвъртък-02.10 - до Четвъртък-09.10 у нас.Бях и на инжекции и уж всичко е идеално сега!Но в училище трябва да си заверяваме бележките и оная фелшерката каза, че не ми е минало :shock: Поогледах се у нас и наистина все още имам налепи :shock: А нямам температура и хич не ме боли гърлото!Някой така да му се е усложнявала гнойната ангина?Направо ще се побъркам .. чак утре съм на доктор, тъй като днес беше 1 смяна, а аз също съм първа :? Плюс това към 17-18 Септември пак ме нямаше няколко дена, тогава бях лепнала пък някакъв грип!Оле .. аз по принцип се разболявам веднъж на две години!Та, пиете ли някакви имуноподсилващи хапчета или да питам личната .. защото не знам направо кво ми става ;(

FeelMe
10-13-2008, 16:08
za imunopodsilva6ti hap4eta-nz,pitai lekarkata si,no moga da ti kaja ne6to mnogo efikasno za burzo premahvane na nalepite.vuv 4a6a toplo prqsno mlqko slaga6 edna kafena luji4ka soda(moje da dobavi6 i luji4ka zahar).pie6 tova ve4erta predi da si legne6 i sutrinta kato stane6.na sledva6tiq den gurloto ti 6te e napulno 4isto.samo 4e okolo 20 min sled kato go izpie6 ne trqbva da pie6 ni6to dr ili puk da qde6.malko e gadno (soleno),no za tva se slaga i zaharta ,a i 6te go izpie6 na dva puti ako moje6(ne na malki glutki).ina4e pomaga na 100 % .az taka se opravih.predi okolo sedmica bqh bolna i tva mi be6e spasenieto.

mimsssssss
10-13-2008, 17:25
piq dobavki vitamini da,ama sega i az sum bolna prosto sezona e takuv 6iban