PDA

View Full Version : Моля дайте съветче =)



nia711
10-13-2008, 15:00
ами въпроса е там ,че приятеля ми има рд след няколко дена ,а аз не знам какво да му подаря :( той е романтик и се радва и на най-малките неща ,но този път мисля подаракът му да бъде нещо впечатляващо и запомнящо се.За интимни подаръци не мисля да му правя,защото му подарявам такива почти всеки път :D моля ви предложете нещо дори и от личен опит :-# Вече сме заедно от година и половина,но това е първият му рожден ден заедно,защото на миналия бяхме разделени за известно време :( много благодаря за отделеното време :)

i_hate_you_but_i_love_you
10-13-2008, 15:24
Ами ти му знаеш много добре интересите, с какво се занимава, какво го грабва и какво му харесва.. Би трябвало да се досетиш сама, защото ние не познаваме човека.. А не е ли най-важното подаръка да е от сърце :-o :)

nia711
10-13-2008, 15:28
Ами ти му знаеш много добре интересите, с какво се занимава, какво го грабва и какво му харесва.. Би трябвало да се досетиш сама, защото ние не познаваме човека.. А не е ли най-важното подаръка да е от сърце :-o :)
разбира се и все пак ако давате примерчета от тях може нещо да ми хареса :)

Whyniser
10-13-2008, 15:35
Ами ти му знаеш много добре интересите, с какво се занимава, какво го грабва и какво му харесва.. Би трябвало да се досетиш сама, защото ние не познаваме човека.. А не е ли най-важното подаръка да е от сърце :-o :)
разбира се и все пак ако давате примерчета от тях може нещо да ми хареса :)
Ами можеш да му земеш от ония "Псевдо-мечета" :D , некаква дранкула от по 1 лв със сърце и т.н. С 1 дума тъпотии.На мен бившата ми е казала:"По-добре жартиер да ми подариш отколкото неква мечка" :razz:

splendour
10-13-2008, 16:55
plo4ka za vrat s va6a snimka,a otzad nqkak1v nadpis kak1vto si izbere6.ima gi v nqkoi fotota da praqt snimki :)

nia711
10-13-2008, 18:13
имаме си дървени сърчица на които съм издълбала нашите инициали :( но това беше за една от годишнините ни :(

soul1199
10-13-2008, 18:18
edna golqma plu6ena me4ka :)

AnGel_fReE
10-13-2008, 18:56
az predlagam va6a snimka s lubovna ramka :-)

Presley
10-13-2008, 19:05
Нещо шоколадово :Д

splendour
10-13-2008, 20:30
vzemi my nqkoi xybav parfiym... ili ne6to koeto e spomenal 4e iska

lady3
10-17-2008, 17:21
ami vsy6tnost na lubimiq ti 4ove4ec kvoto i da mu zeme6 6te mu haresa samo za6toto e ot teb :) ina4e idei mnogo i navsqkyde :) kato se po4ne ot va6a snimka, nqkvo srebro ili zlato (makar 4e 6e ti izleze :shock: ) , moje nqkyv gotin 4asovnik ili portmone, doma6en lubimec, razhodka nqkyde iz krasotite na BG, ako si pada po tatusi ili piersing (moje da go zavede6 da se pogavrqt s nego 8) ), awe kato trygne6 da go misli6 ne staa :D kvoto i da stane vse 6e mu haresa taka 4e ne se strahuvai da mu napravi6 dori po netradicionen podaryk :) stiskam ti palci s izbora :-) :-)

HardlyAwakened
10-17-2008, 17:36
Парфюм, с бележка вътре гласяща " Защо не провериш какъв цвят са ми прашките..." :lol: :lol: :lol: Лично аз бих озверял (в положителния смисъл) ..доста добре ще проверя :lol: :lol:

nia711
10-18-2008, 09:51
Парфюм, с бележка вътре гласяща " Защо не провериш какъв цвят са ми прашките..." :lol: :lol: :lol: Лично аз бих озверял (в положителния смисъл) ..доста добре ще проверя :lol: :lol:
ммм това ми харесва :D

mini_beby
10-18-2008, 09:57
Парфюм, с бележка вътре гласяща " Защо не провериш какъв цвят са ми прашките..." :lol: :lol: :lol: Лично аз бих озверял (в положителния смисъл) ..доста добре ще проверя :lol: :lol:
да,това наистина е супер :-D :-D

nia711
10-18-2008, 10:03
идеята става също да му пратя бележчица оп някой докато сме на рдто му .... 8) :D

Quasar
10-18-2008, 10:51
тъпчеш някой лев в джоба и излизаш по магазините...така се харесва най лесно

samoubiika
10-18-2008, 11:03
ами въпроса е там ,че приятеля ми има рд след няколко дена ,а аз не знам какво да му подаря :( той е романтик и се радва и на най-малките неща ,но този път мисля подаракът му да бъде нещо впечатляващо и запомнящо се.За интимни подаръци не мисля да му правя,защото му подарявам такива почти всеки път :D моля ви предложете нещо дори и от личен опит :-# Вече сме заедно от година и половина,но това е първият му рожден ден заедно,защото на миналия бяхме разделени за известно време :( много благодаря за отделеното време :)


аз лично бих се зарадвала на макларан...илии ауди тт ;д;д но незнам кфи ги предпочита той ;д;д
а сега сериозно!избери му подарък,който символизира твоята любов,същевремено не е педераски и не е лигав.нещо оригинално,което ше ползва със здраве(да не е вибратор)

Quasar
10-18-2008, 11:06
подари му касетофон (точно касетофон) за кола...може да няма ама като си купи да е подготвен :lol: аз се надявам да ми подарят каска че мойта се разпада а не ми се дават пари...ма не се сещат.....най добре парите в джоба и навън :)

bloody_tower
10-18-2008, 11:41
Аз предлагам албум със снимки...Не знам дали някой не го е предложил ама всички си имат такива :) :) :) Не е много оригинално ама е традиция при двойките :)