PDA

View Full Version : какво да направя?



indecent
10-13-2008, 15:34
и така ... преди няколко месеца срещнах едно момче което много ми хареса /по това време имах приятел/...започнах да обръщам внимание на това момче...стигнахме да целувки но нищо повече...това момче ми казваше че ме обича...че иска да е с мен...приятеля ми беше разбрал че на един купон съм говорила с това момче и беше ми се ядосал,защото знаеше че момчето ме харесва,но не знаеше че е има привличане между нас....и така приятеля ми говори с това момче и му каза че не иска и да чуе че е говорил с мен...не искал да ме поглежда...от тогава с това момче се разминаваме и нищо...но последно време той пак започна да ме гледа много,да ми се усмихва...а аз от скоро вече съм сама...и незнам точно какво да направя...как да му се извиня...не съм спирала да искам да бъда с него...кажете ми какво да направя за да ми прости и да започнем да си говорим отново! :(

i_hate_you_but_i_love_you
10-13-2008, 15:46
Ами като за начало като те зяпа и ти се усмихне отиди при него и го заговори.. Питай го как е и т.н. Завържете някакъв разговор и го изчакай да те покани да излезете.. ако не го направи вечерта го потърси в скайп и ти го покани :) Все пак без да рискуваш едва ли ще стане нещо (от личен опит ти го казвам) .. :wink:

Jessika_MG
10-13-2008, 15:58
Скачай на пързалката кво му мислиш. Той ще разбере, а явно още те иска 8)

BaiToq
10-13-2008, 16:35
Трябва ад му се мазниш :D

HONDA
10-13-2008, 16:41
Ами заговори го. Обясни му, че вече нямаш приятел, съответно няма пречки да бъдете заедно.

indecent
10-13-2008, 16:55
знам,че трябва да говоря с него,но той май ми се сърди и за това ме е страх че ако го загаворя няма да ми каже дори и думичка :(

mmm_sweet
10-13-2008, 16:58
ami kato za NA4ALO 6to ne zareje6 super revnivoto ti gadje :? taka tvoeto mom4e nqma da se pritesnqva,kato te zaogvarq :D duuuuuh

indecent
10-13-2008, 17:01
ami kato za NA4ALO 6to ne zareje6 super revnivoto ti gadje :? taka tvoeto mom4e nqma da se pritesnqva,kato te zaogvarq :D duuuuuh

вече нямам гадже

indecent
10-14-2008, 12:22
molq za syveti

summer__love
10-14-2008, 12:32
еми първо му се извини за недоразумението..второ като отидеш както пише по горе питай го как е какво прави сичко ок ли е при него..?!пък в процеса на разговор можеш да захванеш болната тема и да му се извиниш..ако тогава той каже нещо за кафе тичаш с 200 ако не ти го питаш искаш ли да се помотаеме заедно..?!и такамззз.. :)

sasha_90
10-14-2008, 13:22
Когато се видите,го заговори.Няма нищо трудно.Ако те отхвърли,поне ще знаеш,че си опитала.

sexa_na_kompleksa
10-14-2008, 15:51
Е, нали те гледа и ти се усмихва? Значи не ти се сърди. Като го видиш, го заговри и поискай да се видите.

metodi1
10-14-2008, 15:56
poneje i az imam problem haresvam 1 momi4e a si ima priqtel no tva e dr vapros!6TE TE POSAVETVAM DA NQMASH ZADRAJKI otpusni se zapo4ni da mu se ysmihvash da go zagovarqsh i razberi dali te obi4a i ako ti go obi4ash istinski mu se nahvarli strastno tva e moito mennie!!!!!!!!!!

metodi1
10-14-2008, 16:00
a i vednuj se jivee(kazvam go prsto no sam samiq ne moga da se osnova na toq princip :))ako go obi4ash istinski zapo4nete da izlizate i tt.n

taffy
10-14-2008, 16:21
Ами..щом ти се усмихва..Едва ли ти се сърди.. Все пак..заговори го, обясни му.. Просто е..на думи.. :D Ае успех ;]

crazy_style
10-14-2008, 16:30
i zakvo izob6to si pozvolila na biv6iq si da mu se pravi i da mu zabranqva... nz kvi 4uvstva ima6... ama ne mislq 4e mom4eto go zaslujava tfa.. ne vi poznavam, no ne mislq 4e e bilo redno da pozvolqva6 na biv6iq si da ti se burka taka v jivota... i da se pravi na tva mom4e ... Vse pak zagovarqi go i se opitai da mu se izveni6.. UspeH

indecent
10-14-2008, 16:36
Ами..щом ти се усмихва..Едва ли ти се сърди.. Все пак..заговори го, обясни му.. Просто е..на думи.. :D Ае успех ;]

според мен ми се сърди .... не ми говори ... и се притеснявам,че ако го заговоря той ще мълчи :(

Whyniser
10-14-2008, 16:40
Ами..щом ти се усмихва..Едва ли ти се сърди.. Все пак..заговори го, обясни му.. Просто е..на думи.. :D Ае успех ;]

според мен ми се сърди .... не ми говори ... и се притеснявам,че ако го заговоря той ще мълчи :(
Ами заговаряш го иначе не знаеш какво ще стане и любопитството и напрежението,че те убие :D

slun4ice_90
10-14-2008, 16:43
Разкажи му какво се е случило,че вече си сама...И,ако има искри,опитайте! :-P

indecent
10-14-2008, 16:48
искам да бъда мила с него...той не заслужаваше това което стана...а и аз нямаше как да спра бившия ми да говори с него...въпросното момче ми беше казало че ме обича...възможно ли е все още да са останали искрици

slun4ice_90
10-14-2008, 17:00
искам да бъда мила с него...той не заслужаваше това което стана...а и аз нямаше как да спра бившия ми да говори с него...въпросното момче ми беше казало че ме обича...възможно ли е все още да са останали искрици Възможно е,но си поговорете с него.Не губи повече време!Успех! :-P

indecent
10-15-2008, 10:31
чаках да говоря в петък или събота вечер но тази седмица няма как да стане ... той няма да е тук-ще ходи някъде с техните...ще изчакам до другата,когато мислим с една френдка да направим купон в тях и така ... и той ще е поканен .... :)

indecent
10-26-2008, 17:00
вчера вечерта говорих с въпросното момче.. той ме гледаше в очите усетих че чувствата ми към него са все толкова силни..каза ми че преди съм му казал че него го харесвам а обичам тогавашния си приятел вече бивш..исках да ми прости..питах го какво да направя за да ми прости...той каза че нищо не трябва да правя че вече било късно ...че ме харесвал но много съм го наранила...очите му се насълзиха...казах му че не съм спирала да мисля за него и той каза че не е спирал да мисли за мен...просто и двамата се харесваме той отново ми каза че ме обича..а аз мисля че изпитвамнещо повече от обикновено харесване...сега незнам какво да направя..харесваме се и така и двамата се измъчваме...искам да ми прости...какво да направя как да се държа..какво да му кажа или напиша..?

indecent
10-27-2008, 14:34
вчера вечерта и днес говорих с него по телефона...мисля че ще ми прости и иска между нас да има нещо повече от преди :) днес съм много щастлива...даже той ми звънна днес :) той ме потърси...ще видим какво ще стане...понеже той сега не е в града :)