PDA

View Full Version : Дупки на ушите



mim4ety_sara
10-13-2008, 16:14
Predi 8 dena si probih u6itee takaa v4era si mahnah obicite,no nqmah drygi i do sega sym stoqla cql den i no6t bez i sega se opitvam da si gi sloja,no ne stavaa :-x dali sa zarasnali ili pak trqbva da si gi probivam.Prosto nemoga da iztyrpq bolkata dokato si gi sloja :smt022 :cry: 8-[ 8-[

AnotherBrokenHeart
10-13-2008, 16:53
Ами честно казано не мисля,че са зараснали,но все пак ще е хубаво да посетиш мястото,на което си си ги пробила отново.А сега може да помолиш някой да се опита все пак да ти ги сложи и да бъдеш малко по-смела.Айде успех! :-) :-)

TheLittleAngel
10-13-2008, 16:59
За какъв дявол си махнала обеците? :-x Дупките са нови и няколко дена трябва да седиш с обеци без да ги махаш, дори за минута! Сега ще трябва да потърпиш малко повече и да ги сложиш пак. Прави си промивки със спирт или ракия, за да не стане инфекция.

mim4ety_sara
10-13-2008, 17:00
Ами честно казано не мисля,че са зараснали,но все пак ще е хубаво да посетиш мястото,на което си си ги пробила отново.А сега може да помолиш някой да се опита все пак да ти ги сложи и да бъдеш малко по-смела.Айде успех! :-) :-)
Am maika probva ama ne iskat da vlezat,no i ne smee samata tq da ry4ne po silno :lol: 6toto 6te digna kvartala :lol:

Bianca
10-13-2008, 17:04
Ами честно казано не мисля,че са зараснали,но все пак ще е хубаво да посетиш мястото,на което си си ги пробила отново.А сега може да помолиш някой да се опита все пак да ти ги сложи и да бъдеш малко по-смела.Айде успех! :-) :-)
Am maika probva ama ne iskat da vlezat,no i ne smee samata tq da ry4ne po silno :lol: 6toto 6te digna kvartala :lol:
В Дом на красотата ли си ги прави? :D

mim4ety_sara
10-13-2008, 17:05
Ами честно казано не мисля,че са зараснали,но все пак ще е хубаво да посетиш мястото,на което си си ги пробила отново.А сега може да помолиш някой да се опита все пак да ти ги сложи и да бъдеш малко по-смела.Айде успех! :-) :-)
Am maika probva ama ne iskat da vlezat,no i ne smee samata tq da ry4ne po silno :lol: 6toto 6te digna kvartala :lol:
В Дом на красотата ли си ги прави? :D
em da :lol: :lol: :lol:

Eeyore1
10-13-2008, 17:12
хаха за първи път пак чувам някой да си пробие ушите и да си махне обиците след това...та нали за това си ги направила за да си носиш обици...и защо преди да се пробиеш не си се информирала малко какво се прави след това...и дете знае че като си пробиеш дупка където и да е не се махат обиците близо месец.....сега трябва да потърпиш малко повече болка за да си ги сложиш :D :D :D :lol:

hole
10-13-2008, 17:17
Постой малко с лед на дупката и пак пробвай да я сложиш...

mim4ety_sara
10-13-2008, 17:18
хаха за първи път пак чувам някой да си пробие ушите и да си махне обиците след това...та нали за това си ги направила за да си носиш обици...и защо преди да се пробиеш не си се информирала малко какво се прави след това...и дете знае че като си пробиеш дупка където и да е не се махат обиците близо месец.....сега трябва да потърпиш малко повече болка за да си ги сложиш :D :D :D :lol:
ami jenata kaza sled 7 dena :lol: :lol: dr mi fr vikat sloji si gi na 4 den ama az na 7 :D :D tii 1 mesec mi govori6

Loshotia
10-13-2008, 19:21
Бе ти наред ли си бе? Същност тея дет са те дупчили- поне 2-3 седмици трябва да седиш с медицинските. Сега като не става пробвай с нормални обеци( те са по тънки).И дезинфекция никога с ракия или спирт- само с кислородна вода

mim4ety_sara
10-13-2008, 19:27
Бе ти наред ли си бе? Същност тея дет са те дупчили- поне 2-3 седмици трябва да седиш с медицинските. Сега като не става пробвай с нормални обеци( те са по тънки).И дезинфекция никога с ракия или спирт- само с кислородна вода
Ami luda ne luda kazaha mi nai-mnogo 7 dena sega :(

Jamalska
10-13-2008, 19:32
толко и са разбирали те;)
пробвай да повъртиш...тя медициската ако е опт пистолет е остра и можеш да си го пробиеш наново така хах

tzvet14
10-13-2008, 20:12
С пистолет или с абокат те пробиваха, защото е мн важно. По принцип повечето хора се плашат като им кажеш абокат, но е по - стерилно и шанса да ти се възпали е по-малък. Аз лично имам 6 дупки, от които 1 е на хрущяла и е с абокат пробивана и нието за момент не ми е загноила. За това препоръчвам на всички да се дупчат с абокати. А ако е нова обицата тярбва поне 2 седмици НАЙ-МАЛКО да се седи с първоначалната обица, може да ви звучи бабешко, но всяка сутрин " с първата плюмка" си мажи дупката за дезинфекция. А ако стане мн зле с Йодасеп :)

п.с. Съжалявам, че се развихрих тлкова мн :)

IdiOtKa
10-13-2008, 22:18
не ми се чевте кво степ исали , но определено съм сигурна че има много забавни мнения ...
ако толкос много те боли и неможеш да издаржиш да си ги пробиеш на ново сама ..иди на същото място пак да те пробият с пистолет и не ги махай 2-3 седмици минимум , или ако ги махаш сложи други ..

Sarabi
10-13-2008, 23:34
Ракия О.о ? Спирт О.о ? "Първа плюмка" О.о О.о О.о ?
Омг като не знаете как да се грижите за дупките си защо ги правите О.о ?

mim4ety_sara
10-14-2008, 04:20
не ми се чевте кво степ исали , но определено съм сигурна че има много забавни мнения ...
ако толкос много те боли и неможеш да издаржиш да си ги пробиеш на ново сама ..иди на същото място пак да те пробият с пистолет и не ги махай 2-3 седмици минимум , или ако ги махаш сложи други ..
Ami ako pak me probiqt nqma li dupkite da stanat o6te po golemi :-o

Blo0dyBitch
10-14-2008, 14:04
мойте уважения,но ти вече нямаш дупки :razz:
как може толкоз глупав народ беее
не ти ли беше обяснено кат те пробиваха
дупката е нова следователно обицата поставена при слагането въобще не треа се маха 2-3 седмици(минимум) или ако се махне да се постави отново след 20-30 мин... тва чудо мн бързо зазравява-имах една на хрущяла от повече от 2 месеца и ми се наложи да махна обицата за 2 дни(заради едни изследвания)...еми вече няма и след накога да съм се дупчила на тва място :(

Giva
10-14-2008, 14:13
Постой малко с лед на дупката и пак пробвай да я сложиш...

mim4ety_sara
10-15-2008, 12:25
мойте уважения,но ти вече нямаш дупки :razz:
как може толкоз глупав народ беее
не ти ли беше обяснено кат те пробиваха
дупката е нова следователно обицата поставена при слагането въобще не треа се маха 2-3 седмици(минимум) или ако се махне да се постави отново след 20-30 мин... тва чудо мн бързо зазравява-имах една на хрущяла от повече от 2 месеца и ми се наложи да махна обицата за 2 дни(заради едни изследвания)...еми вече няма и след накога да съм се дупчила на тва място :(
Ami pitam ako na sy6toto mqsto me probiqt pak,dali 6te stane po-golqma dupkata :?

Blo0dyBitch
10-15-2008, 12:53
нормална ще е
ти вече така или иначе нямаш дупка на тва място пък и с колко може да е по-голяма...1мм?!?
за кво пробиване говрориш: сама да си ръгнеш нещо(игла,абокат,обица...кле чка за зъби) на тва място или да отидеш при разбиращ човек и да те пробият с пистолет/игла

mim4ety_sara
10-15-2008, 13:23
нормална ще е
ти вече така или иначе нямаш дупка на тва място пък и с колко може да е по-голяма...1мм?!?
за кво пробиване говрориш: сама да си ръгнеш нещо(игла,абокат,обица...кле чка за зъби) на тва място или да отидеш при разбиращ човек и да те пробият с пистолет/игла
Mi az kato malka imah dupki i sega nali i sa edna do dryga ii nz.... :?

Bubalcheto
10-15-2008, 14:06
ей вие сте тъпи товасе носи поне месец :shock: :lol:

HardcoreSyndrome
10-15-2008, 14:26
Много малко си седяла с обиците. Зараства напълно за около 3-6 седмици, а ти 8 дни :? . Ако толкова те е страх от болката, пробий ги пак, но тоя път не ги махай след 8дни!!!

punk_girl4ee
10-15-2008, 17:30
ем аз имах подобен проблем с 2-рата ми дупка ама не защото я махнах рано а щот бях си сложила някакви обици и ми се беше възпалило малко и после като се оправи тръгна да зараства и неможех да си сложа обицата ама помолих майка ми и тя ми я сложи просто не мисли за болката и натисни по силно не е голяма болка

ice_cream_f
10-15-2008, 17:32
За какъв дявол си махнала обеците? :-x Дупките са нови и няколко дена трябва да седиш с обеци без да ги махаш, дори за минута! Сега ще трябва да потърпиш малко повече и да ги сложиш пак. Прави си промивки със спирт или ракия, за да не стане инфекция.+1

Eeyore1
10-15-2008, 17:51
хаха за първи път пак чувам някой да си пробие ушите и да си махне обиците след това...та нали за това си ги направила за да си носиш обици...и защо преди да се пробиеш не си се информирала малко какво се прави след това...и дете знае че като си пробиеш дупка където и да е не се махат обиците близо месец.....сега трябва да потърпиш малко повече болка за да си ги сложиш :D :D :D :lol:
ami jenata kaza sled 7 dena :lol: :lol: dr mi fr vikat sloji si gi na 4 den ama az na 7 :D :D tii 1 mesec mi govori6


Миличка имам 7 дупки на едното и 7 на другото...знам какво се прави...знам кога се махат обиците и за колко време зараства ухото...така че повярвай :)

chelsea
10-15-2008, 18:17
козметичните салони са за да ти чистят порите и да ти махат космите.
студиата за пиърсинг са за да си правиш пиърсингите там.

mim4ety_sara
10-15-2008, 19:14
козметичните салони са за да ти чистят порите и да ти махат космите.
студиата за пиърсинг са за да си правиш пиърсингите там.
ok :D

endless
10-17-2008, 12:40
ръгай там па се някога ша влезе

sladurcheto_11
10-19-2008, 16:12
sto gi mahna :-x az imam 7dupki i izobshto ne maham obicite daje lqgam s tqh :-D