PDA

View Full Version : Проблем с диета.



new_registration
10-13-2008, 16:44
Здравейте!
Имам следния проблем: имам наднормено тегло и от 5 седмици съм на диета (напълно по собствено желание и мотивация). Не пия газирано, не ям хляб, сладко и т.н. Само готвено, супички и така.. Започнах да ходя на фитнес и отслабнах горе-долу с 6 килограма. Но всеки път като излезна из града виждам само хубави момичета, много ме подиграват (което ме мотивира допълнително, но в същото време ме разтройва :/) и започвам да искам да спирам храната и/или да ям минимално количество, а в същото време знам, че мога да се разболея по този начин.
Може ли някой да ми каже как да започна да отслабвам по бързо, за да има по-голям ефект?

Goddess
10-13-2008, 16:57
Гладуването не е решение,а и повярвай - няма да отслабнеш.
Ако дълго време лишаваш организма си от дадена храна,от която той се нуждае,в момента в който приемеш такава - ще ти се залепи.

Това,което правиш е напълно достатъчно.

Бързото и внезапно отслабване не е хубаво - най-много да си докараш стрии и увиснала кожа.

И недей да се впрягаш толкова от чуждото мнение.Живей си живота въпреки него. :) Не можеш постоянно да се нагаждаш според мненията на всякакви хора,които дори не ти знаят името,не им пука как си,какво ти е,дали си гладна и от какво се лишаваш само и само,да спрат подигравките.И като фиданка да станеш,тези хора няма да го оценят така или иначе.

Sensuality
10-13-2008, 17:06
Спри да обръщаш внимание на тея тъпи п*тки :)

pOiSoN_kIsS_94
10-13-2008, 17:15
Подкрепям Деситу :D :D

Eeyore1
10-13-2008, 17:25
И аз подкрепям напълно Деситу...те просто искат да ти намалят самочувствието което така или иначе при теб не е много голямо...но знаеш ли мога да ти дам една диета която за 14 дни се отслабва 10 кг...сега ще помислиш и не само ти че тази диета неструва,ноистината е че е много ефикасна...пробвала сам я....и мой съученички също всички сега се радват на успех . В диетата не се седи чак толкова гладен,ти няма да имаш проблеми примерно със сладкото така или иначе ти си го ограничила

mynichka
10-13-2008, 17:52
И аз подкрепям напълно Деситу...те просто искат да ти намалят самочувствието което така или иначе при теб не е много голямо...но знаеш ли мога да ти дам една диета която за 14 дни се отслабва 10 кг...сега ще помислиш и не само ти че тази диета неструва,ноистината е че е много ефикасна...пробвала сам я....и мой съученички също всички сега се радват на успех . В диетата не се седи чак толкова гладен,ти няма да имаш проблеми примерно със сладкото така или иначе ти си го ограничила
и после диетата свърша и след 2-3 седмици си връщаш тези 10 кг ..че и няколко отгоре :D

new_registration
10-13-2008, 17:54
И аз подкрепям напълно Деситу...те просто искат да ти намалят самочувствието което така или иначе при теб не е много голямо...но знаеш ли мога да ти дам една диета която за 14 дни се отслабва 10 кг...сега ще помислиш и не само ти че тази диета неструва,ноистината е че е много ефикасна...пробвала сам я....и мой съученички също всички сега се радват на успех . В диетата не се седи чак толкова гладен,ти няма да имаш проблеми примерно със сладкото така или иначе ти си го ограничила
и после диетата свърша и след 2-3 седмици си връщаш тези 10 кг ..че и няколко отгоре :D

Все пак ще се радвам ако чуя диетата, т.е. ако ми я кажеш. :)

sexy_sladuranka___
10-14-2008, 11:09
Аз махнах 19 кг. от себе си с напълно здравословна диета .
Ям само пилешко месо , зеленчуци и плодове на корем, сирене ям / вкл. крема и топено / хамвам по една активиа на ден , пия си прясно мляко , хамвам си сухари .
Не ям хляб , олио /заменям го с зехтин / , без захар без яхнии , свинско без пържено , без панировки и сладки .
Честно да ти кажа от много време съм на този режим на хранене и се чуствам страхотно . Нищо от старите навици не ми липсва .

Omen
10-14-2008, 11:25
za kak1v period ot vreme gi svali ?i kakvo pie6 ?smis samo na voda i mlqko li q kara6 ili primerno pie6 i razni sok4eta ,studeni 4aiove...etc.?

LaPeNcEto0o
10-14-2008, 11:54
С гладуване няма да стане.
Спортувай нещо, дори минимално в домашни условия.Да си събудиш организма малко.. :-o Разбира се не да се тъпчиш..яж когато изпитваш глад и не може да му устоиш, не защото е 1 часа и е време за ОБЯД. Не яж вечер и не смесвай храните.

HardcoreSyndrome
10-14-2008, 12:02
Защо след като ходиш на фитнес не поговориш с треньора ти (ако имаш такъв). Ще ти препоръча как да се храниш и т.н.
А тези, които ти се подиграват (да го д**ат!!). Запомни, че външността е релативна и никога не се знае как може да се промени. За това не обръщай внимание на подигравките.

sexy_sladuranka___
10-15-2008, 11:53
za kak1v period ot vreme gi svali ?i kakvo pie6 ?smis samo na voda i mlqko li q kara6 ili primerno pie6 i razni sok4eta ,studeni 4aiove...etc.?
В период от 4 месеца . Пия само и единствено напитки които не съдържан захар . Натуралните сокове са просто бъкани с нея и не ти ги препоръчвам .
След като достигнах желаното гегло си позволявам понякога кафе със сметана или кока-кола лайт .
Режима на хранене си го спазвам от юни месец.

tItEufFf
10-15-2008, 13:25
Първо искам да ти кажа Браво, че си се решила да отслабнеш, а и си успяла да почнеш, аз все още не мога да се наканя, макар и да нямам проблем с теглото (но като се гледам ще дойде един ден и този проблем) .. Та на оная глупачки им даваш пълен игнор, защото един ден ще имаш хубаво тяло като тях, но няма да си толкова тъпа :) Според мен няма какво да си променяш в режима...нали знаеш - бавно, но славно. Кажи от колко време си на този режим и колко килограма си свалила (хубаво е да се знае) ;) И да - недей да гладуваш, щото ще ти увисне всичко. И пак да ти кажа браво, щото аз наистина ви се изумявам на волята..
Успех :-)

new_registration
10-15-2008, 15:26
Благодаря ви за коментарите. :)
Свалих 6 килограма за период от ..почти 40 дена.
Сокове ме е страх да пия заради захарта. Пия само чай и вода. А единственото сладко нещо, което ям е една малка лъжичка мед в чая.
Иска ми се да отслабвам по-бързо, но знам, че това е вредно.. "Бавно и славно", вярно е, наистина, но ми се иска резултатите да си проличат и в дрехите, които нося и т.н.
Много ме е страх да не прекаля и да стигам до крайности в диетата т.е. да не се разболея от нещо.
А да попитам.. една Активия става ли за закуска? Нали не е много?

silver_moon
10-15-2008, 17:41
Благодаря ви за коментарите. :)
Свалих 6 килограма за период от ..почти 40 дена.
Сокове ме е страх да пия заради захарта. Пия само чай и вода. А единственото сладко нещо, което ям е една малка лъжичка мед в чая.
Иска ми се да отслабвам по-бързо, но знам, че това е вредно.. "Бавно и славно", вярно е, наистина, но ми се иска резултатите да си проличат и в дрехите, които нося и т.н.
Много ме е страх да не прекаля и да стигам до крайности в диетата т.е. да не се разболея от нещо.
А да попитам.. една Активия става ли за закуска? Нали не е много?
6 килограма за 40 дена е повече от добре, по-бързо става вече доста опасничко, но виждам че го знаеш това и няма смисъл да ти го казвам...само внимавай много с цикъла, че аз също отслабнах доста (около 11кг), но за период от около 5-6 месеца, но цикъла ми се прецака и 4 месеца го нямаше, правиха ми всякави изследвания и сички викаха нищо ти няма и са с третия вид хапчета дет пих в понеделник най-накрая ми дойде :) , та мисълта ми е внимавай с него...
аве една активия май даже е мъничко...първо ще те посъветвам да замениш активията с друго кисело мляко (не на Днанон, демек не "На баба", "На дядо", "Активия"), че данонските са само нишесте,та с киселото мляко може да ядеш обикновенно мюсли (от тези с ядките или с ядки и сушени плодове, не от тея със захар) или пък овесени ядки, защото храната сутрин не се лепи, тя се изразходва през деня :)

Eeyore1
10-15-2008, 18:00
И аз подкрепям напълно Деситу...те просто искат да ти намалят самочувствието което така или иначе при теб не е много голямо...но знаеш ли мога да ти дам една диета която за 14 дни се отслабва 10 кг...сега ще помислиш и не само ти че тази диета неструва,ноистината е че е много ефикасна...пробвала сам я....и мой съученички също всички сега се радват на успех . В диетата не се седи чак толкова гладен,ти няма да имаш проблеми примерно със сладкото така или иначе ти си го ограничила
и после диетата свърша и след 2-3 седмици си връщаш тези 10 кг ..че и няколко отгоре :D


Айде като не знаеш каква е диетата и като не си я пробвала мълчи си там

KiSs_mY_LiPs
10-19-2008, 17:00
И аз подкрепям напълно Деситу...те просто искат да ти намалят самочувствието което така или иначе при теб не е много голямо...но знаеш ли мога да ти дам една диета която за 14 дни се отслабва 10 кг...сега ще помислиш и не само ти че тази диета неструва,ноистината е че е много ефикасна...пробвала сам я....и мой съученички също всички сега се радват на успех . В диетата не се седи чак толкова гладен,ти няма да имаш проблеми примерно със сладкото така или иначе ти си го ограничила
и после диетата свърша и след 2-3 седмици си връщаш тези 10 кг ..че и няколко отгоре :D


Айде като не знаеш каква е диетата и като не си я пробвала мълчи си там добре ще ни кажеш ли каква е диетата..