PDA

View Full Version : Пазаруване



LiO_sL
10-13-2008, 18:27
Интересно ми е за да си купувате често дрехи събирате си пари или винаги вашите ви дават .Повечето ходите всяка седмица на пазар е и аз ама не винаги нашите ми дават,все пак не сме от тези богаташите.Та въпроса ми е просите пари от вашите,дават ви всяка седмица или сами си събирате пари за джунджурии и дрехи :-P

whisp
10-13-2008, 18:30
Аз не мога да събирам , имам ли трябва да ги изхрча 8-) и за това като ми се пазарува си искам и ми дават и така :lol:

LipSoFAnAnGel
10-13-2008, 19:05
Майка ми и баща ми ми дават пари, но и аз си събирам и си вземам нещо по скъпо :)

splendour
10-13-2008, 19:24
ne vsqka sedmica........ kat sme na kef izlizame.men tezi koito mi davat ne mi stigat no si imam spresteni ot praznici razni....

LovelyGirl
10-13-2008, 19:30
Определено не си купувам дрехи всяка седмица.
Това е ба**и каприза..

Нашите ми дават,а от време на време и аз си скътавам нещичко :)

girl91
10-13-2008, 19:33
Не ходя всяка седмица по магазините за да си купя някоя нова дрешка, но често си взимам нещо ново. Нашите ми дават пари, а някои неща аз си ги взимам със сабраните пари - дънки, блузки.

pinky_shine
10-13-2008, 19:42
Еми в началото на всяка седмица баща ми ми дава пари за у-ще и квото още си реша и обикновено веднъж или два пъти в месеца си купувам някви дрешки 8-)

p1nk_girl4e
10-13-2008, 19:44
Аз не мога да събирам , имам ли трябва да ги изхрча 8-) и за това като ми се пазарува си искам и ми дават и така :lol:

И аз съм така ,ма наще пари за дрехи не пестят а и за друго.Всеки месец ми зареждат дебитната карта ,а ако ги изхарча оставам на сухо за месеца :)

varnen4e
10-14-2008, 06:13
Аз лично досега все нашите ми дават пари, но реших да започна да си събирам, защото те ми дават общо взето веднъж в месеца за едно- две неща, а аз искам да започна да си купувам повече дрехи и за това мисля аз да си събирам и да си купувам, като например днес мисля да отида да си купя едни много сладки маратонки с пари, който аз съм си заделила. И общо взето мисля да започна поне по едно нещо в седмицата да си купувам, било то- дънки, блуза, обувки или бельо. Без значение, но поне малко да си подновя гардероба, че искам след като си купя някои неща да отстраня някои други дрехи от гардероба си, но на този етап не мога да си го позволя, защото нямам много много какво да нося.

Loshotia
10-14-2008, 07:29
Няма седмица, в която да не си купя поне една блузка и един чифт обеци. :-D

zvezdichkaaa
10-14-2008, 08:22
По принцип за по-скъпите неща те ми дават пари,но повечето пъти аз събирам(че ги взимам от тях-пак това едруг въпрос) за блузи примерно,защото те са по-евтини.Иначе аз всяка седмица си купувам поне едно нещо,просто немога,като харесам нещо да му устоя.Лошото е че за сметка на това нещата бързо ми омръзват и повечето неща в гардероба ми не са носени повече от 2-3 пъти,затова и наще необичат много да ми дават пари за дрехи и без друго половината подарявам на мама хихи.Абееее аз съм безнадежден случай много обичам да пазарувам...........

Presley
10-14-2008, 09:24
Аэ па рядко си купувам дрехи.
Само когато ми останат от моите пари.
Не искам все да рещетирам родителите си.

Blab
10-14-2008, 09:33
Откъде да ги събирам тея пари? Не работя.
Следователно наш'те плащат.
Това, че имам някаква събрана сума в себе, прави ли ги мои пари?

voodoodoll1
10-14-2008, 09:39
Откъде да ги събирам тея пари? Не работя.
Следователно наш'те плащат.
Това, че имам някаква събрана сума в себе, прави ли ги мои пари?
+1
Нашите ми дават пари,просто защото няма как да ги печеля сама.Иначе аз не спестявам,ако имам ги харча :D

Sigrina
10-14-2008, 11:53
Еми аз попринцип си дърпам от дебитната карта :)
Аз като си събера пари и там си ги оставям. А и наще, баща ми там ми праща пари, майка ми по-често на ръка ми дава де, но както и да е.
В повечето случаи си паразувам с мои пари :)
Най-често обувки и обици :Ь

Pliok0019
10-14-2008, 12:31
Ми събирам си, понякога ми дават е така...различно.

miloto_girl_4e
10-14-2008, 12:35
Обожавам да си купувам дрехи, но не бих казала, че това става така често..
Да, може да разглеждам магазини доста често, но си купувам нещо, ако имам нужда от него и ако ми харесва :)
Наще ми дават пари, ако нямам, ако си имам спестени си харча от тях :)

mynichka
10-14-2008, 13:24
ем не мога да събирам :P наще ми дават :P

gLoRiOuS_aNGeL
10-14-2008, 14:23
Ами често си купувам нещичко.Наште ми дават пари.По принцип се опитвам да си посъбера,ама не се получава обикновено... :D

Giva
10-14-2008, 14:23
Когато разполагам с пари,които съм събрала харча от тях,но когато нямам -искам от нашите.Не ходя всяка седмица на пазар,но когато си харесам нещо го искам веднага (това ми е много отрицателна черта)

Sensuality
10-14-2008, 14:34
Взимам от наще все пак не работя,че да имам кой знае кви пари. :)

YourFavoriteDrug
10-14-2008, 14:50
аз си взимам от наш'те,ама не чак всяка седмица
а иначе спестени парици си имам,от празници,рожденни дни..
не че са мои де..те пак от наш'те са дошли,ама подробности 8-)

tItEufFf
10-14-2008, 16:17
Ми аз ходя 1-2 пъти в месеца.. не мога да ходя всяка седмица, то омръзва, а и магазините не се зареждат толкова бързо. А за парите - различно. Аз по магазини винаги излизам с майка си, но понякога тя ми купува, друг път аз. Ако е на кеф и й хареса блузата тя ще ми я купи със сигурност. Но ако става въпрос за яке, дънки или обувки, винаги наще ми ги взимат

st1ka
10-14-2008, 16:19
..

sweetsunshine
10-14-2008, 20:54
Ами аз си събирам,но само от празници-рожден ден,имен ден,коледа,нова година и други.Попринцип от джобните ако си заделя все ги харча в някой друг ден,като излезем с приятели по центъра или някъде из квартала :-D Иначе като ходя при бабите и дядовците събота и неделя и те ми дават,и чак тогава си заделям и после си купувам някоя дрешка,бижу или от каквото друго имам нужда...В момента имам много дрехи,но все тънки и сега идва момента да си купувам якета суитчъри ботуши...За някои от нещата аз ще дам пари,но естествено няма да ми стигнат за всичко,защото аз обикновенно излизам 1 път месечно за да си пазарувам и си купувам повече неща.Има месеци в които даже нищо не си купувам(просто съм нямала нужда от нищо).
Та за мои собствени пари и дума да не става.Парите все ми ги дава някои.Не съм работила,и не съм си ги изкарала аз,че да кажа,че са мои.Всичко е от роднини,но не и от мен самата 8)

varnen4e
10-14-2008, 20:57
И аз събирам най- често когато има повод... :D

Baby_b
10-15-2008, 16:42
Аз дрехи не обичам да пазарувам много много. След тва ме боли главата и съм в ужасно настроение. Само ако се нуждая от нещо излизам самичка и си го взимам. Ако съм с др хора се изнервям. По-често си купувам козметика тва ми харесва повече. Парите ми ги дават наще(събирам си и аз ама пак те ми ги дават и спестявам 8-) ). Утре отивам за шампоан и интимен гел. :grin: тва ше ми е покупката щото си събрах парии :п

Axel_f
10-15-2008, 20:25
Както някой каза и спестените пари пак са на родителите, защото не сме ги изкарали сами...Друг е въпросът, че не ги харчим за кафета и манджа, а за парцали :-o Иначе се старая да не съм като лиглите, които за щяло и не щяло цедят мама и тати... Имам си дебитна карта с определен лимит и се оправям с него, само когато ми трябва нещо по-скъпо, например карта за градския транспорт, ми дават допълнително. И все пак ми се иска вече да съм финансово независима... :o

Jaffs
10-16-2008, 06:37
Аз си плащам всичко.