PDA

View Full Version : Пазете се!



ABF
10-13-2008, 18:28
...

slim__shadygirl
10-13-2008, 18:46
Pi4 jiveeme v Bg :?

BeYourSelf
10-13-2008, 19:08
Pi4 jiveeme v Bg :?

за в България това е напълно нормално :? :? :?

neonskull
10-13-2008, 19:14
Много лошо аз точно такова нещо съм сънувал как кола удря задната гума на колелото.Извадил си късмет добре че не беше прдната :( Иначе мен доста ме е страх всеки път като пресичам и най-малката уличка.Точно такива хора съм виждал даже един дето си рови в жабката а колата си върви напред чак накрая се усети и познайте каквъ беше мъжът.Циганин.Затова най добре е да гласуваме за Волен Сидеров неговите думи са следните : Всички цигани по планините.Поне там скинарите могат да си ги трепат спокойно. :x

Vincitore
10-13-2008, 19:19
Мен ме е блъскала кола точно на пешеходна пътека..е водеше се дело и накая нищо ... даже и обещетение нямашееее... а шофьорката остана невиннна.... това е БГ все пак :(

ThePowerOfLove
10-13-2008, 19:22
Добре,че си се усетил навреме,че можеше и по-лоши травми да имаш :? И добре,че сте го хванали..

Bobby_1st
10-13-2008, 19:43
Да ви кажа в големите градове има и по-трагични истории. Една от стотиците на които съм бил свидетел е когато с приятели се връщахме късно вечер от главната и на една улица съвсем спокойно, чакайки някой съвестен шофьор, който си е чел закона за движение по пътищата, да ни пропусне, станахме свидетели на една доста комична картинка: една дама (ако смея така да се изразя) ,карайки си колата, много сръчно се опитваше да отхапе заветния залък пица, която държеше с двете си ръце и съвсем предвидливо си беше пуснала лампичката вътре в колата за да не би случайно да си нацели носа. И така напълно сръчно, боравейки си само с краката, тя успя едновременно да се придвижи и едновременно да се навечеря. Мога само да добавя, че абсолютно се гордея (казано с голяма ирония) с нашите "примерни български шофьори" за които и тротоарите и пешеходните пътеки са част от платното за движение.

neonskull
10-13-2008, 20:00
Да ви кажа в големите градове има и по-трагични истории. Една от стотиците на които съм бил свидетел е когато с приятели се връщахме късно вечер от главната и на една улица съвсем спокойно, чакайки някой съвестен шофьор, който си е чел закона за движение по пътищата, да ни пропусне, станахме свидетели на една доста комична картинка: една дама (ако смея така да се изразя) ,карайки си колата, много сръчно се опитваше да отхапе заветния залък пица, която държеше с двете си ръце и съвсем предвидливо си беше пуснала лампичката вътре в колата за да не би случайно да си нацели носа. И така напълно сръчно, боравейки си само с краката, тя успя едновременно да се придвижи и едновременно да се навечеря. Мога само да добавя, че абсолютно се гордея (казано с голяма ирония) с нашите "примерни български шофьори" за които и тротоарите и пешеходните пътеки са част от платното за движение.Да пълно е навсякъде с такива хора пък ако броим и тия с GSM-ите дето си го държат в едната ръка ... Тате,той е разумен човек си купи поставка за GSM и си го наглася да му вдига автоматично и той да си говори на говорител а не кат ония дето едвам си го измъкват от джоба пък да видат кой им звъни направо нямам думи.А пък за храненето в кола съм жестоко ПРОТИВ

srpsko_1988
10-13-2008, 22:44
Днес в 17:00 излязох да карам велосипед.Отидох в градския парк и с един приятел си оговорихме среща да караме.Отидох до Shell да си напомпя гумите.Поех обратно по пътя си.Щях да ходя до вкъщи да се преоблека.На илизане от парка на пешеходна пътека аз се оглеждам от всички възможни страни и след като видях че нямаше никой тръгнах да пресичам със велосипеда си.Карах бавно.На 2 метра от пътеката имаше спрян автомобил Opel Kaddet червен на цвят.Шофьора гледаше на някъде и колата беше спряна.Аз бях точно пред него на 1 метър когато той тръгна без да се огледа напред и да види дали някой пешеходец пресича.Аз веднага потеглих и се опитах колкото се може повече да се отдалеча,за да не ме блъсне,но уви.Автомобила блъсна задната гума на велосипеда ми,при което аз паднах на земята.Минувачите дойдоха и ми помогнаха и ме успокоиха.Шофиора беше със съпругата си и двамата излязоха чак след 30 секунди.Попитаха ме едно такова без да се заинтересовани как съм.Отговорих им как да съм.Блъснла ме е кола как мога да се чувствам.След това 10 метра спокойно тръгна и след това мръсна газ и отпраши.Майката на моя приятел му записа номера и се обади на полицията.След обяснения на място аз се прибрах вкъщи и отидох с родителите ми в РПУ гр.Ямбол.След дълго писане и разпити се оказа че водачът е нарушил правивилникът за движение по пътищата.Той най-нагло ми заяви че съм бил малък и не било хубаво да лъжа.
Пазете се много.Изчаквайте олигофрените като тях да минат нищо че на пешеходната пътека трябва вие да сте с предимство

Искрено благодаря на полицай Веселин Цоклинов младши автоконтльолор в пътна полиция град Ямбол и колегата му за професионалното им съдействие,докато отидохме с родителите ми до полицията,водача беше издирен и заловен и чакаше пред РПУ-то

нз шофьора ама ти си мн зле :razz: :razz:

Dundy
10-14-2008, 04:11
ми на мен да чукам на дърво не ми се е случвало досега нещо такова,но скоро беше-аз си пресичам(на пешеходната пътека,забележете оцветена отдолу с червено,за да се вижда,щото в Овча купел стават такиа простотии)и един не само,че не спря,но и увеличи и аз ако не бях притичала щеше да ме блъсне.Много ме е яд като стане така,че аз трябва да чакам колите(пак на пешеходна пътека),за да спре 1 от 10 и аз да мина.Тъпа раота просто

soul1199
10-14-2008, 06:19
Днес в 17:00 излязох да карам велосипед.Отидох в градския парк и с един приятел си оговорихме среща да караме.Отидох до Shell да си напомпя гумите.Поех обратно по пътя си.Щях да ходя до вкъщи да се преоблека.На илизане от парка на пешеходна пътека аз се оглеждам от всички възможни страни и след като видях че нямаше никой тръгнах да пресичам със велосипеда си.Карах бавно.На 2 метра от пътеката имаше спрян автомобил Opel Kaddet червен на цвят.Шофьора гледаше на някъде и колата беше спряна.Аз бях точно пред него на 1 метър когато той тръгна без да се огледа напред и да види дали някой пешеходец пресича.Аз веднага потеглих и се опитах колкото се може повече да се отдалеча,за да не ме блъсне,но уви.Автомобила блъсна задната гума на велосипеда ми,при което аз паднах на земята.Минувачите дойдоха и ми помогнаха и ме успокоиха.Шофиора беше със съпругата си и двамата излязоха чак след 30 секунди.Попитаха ме едно такова без да се заинтересовани как съм.Отговорих им как да съм.Блъснла ме е кола как мога да се чувствам.След това 10 метра спокойно тръгна и след това мръсна газ и отпраши.Майката на моя приятел му записа номера и се обади на полицията.След обяснения на място аз се прибрах вкъщи и отидох с родителите ми в РПУ гр.Ямбол.След дълго писане и разпити се оказа че водачът е нарушил правивилникът за движение по пътищата.Той най-нагло ми заяви че съм бил малък и не било хубаво да лъжа.
Пазете се много.Изчаквайте олигофрените като тях да минат нищо че на пешеходната пътека трябва вие да сте с предимство

Искрено благодаря на полицай Веселин Цоклинов младши автоконтльолор в пътна полиция град Ямбол и колегата му за професионалното им съдействие,докато отидохме с родителите ми до полицията,водача беше издирен и заловен и чакаше пред РПУ-то

нз шофьора ама ти си мн зле :razz: :razz:vai,kak se smei6 :?

HePpitO
10-14-2008, 07:09
Е добре че поне всичко е свършило добре. И както казаха по-нагоре: ТОВА Е БЪЛГАРИЯ!

spiderka
10-14-2008, 07:18
Pi4 jiveeme v Bg :?

от тва по-свястно обяснение няма ... +1

ABF
10-14-2008, 12:20
Днес в 17:00 излязох да карам велосипед.Отидох в градския парк и с един приятел си оговорихме среща да караме.Отидох до Shell да си напомпя гумите.Поех обратно по пътя си.Щях да ходя до вкъщи да се преоблека.На илизане от парка на пешеходна пътека аз се оглеждам от всички възможни страни и след като видях че нямаше никой тръгнах да пресичам със велосипеда си.Карах бавно.На 2 метра от пътеката имаше спрян автомобил Opel Kaddet червен на цвят.Шофьора гледаше на някъде и колата беше спряна.Аз бях точно пред него на 1 метър когато той тръгна без да се огледа напред и да види дали някой пешеходец пресича.Аз веднага потеглих и се опитах колкото се може повече да се отдалеча,за да не ме блъсне,но уви.Автомобила блъсна задната гума на велосипеда ми,при което аз паднах на земята.Минувачите дойдоха и ми помогнаха и ме успокоиха.Шофиора беше със съпругата си и двамата излязоха чак след 30 секунди.Попитаха ме едно такова без да се заинтересовани как съм.Отговорих им как да съм.Блъснла ме е кола как мога да се чувствам.След това 10 метра спокойно тръгна и след това мръсна газ и отпраши.Майката на моя приятел му записа номера и се обади на полицията.След обяснения на място аз се прибрах вкъщи и отидох с родителите ми в РПУ гр.Ямбол.След дълго писане и разпити се оказа че водачът е нарушил правивилникът за движение по пътищата.Той най-нагло ми заяви че съм бил малък и не било хубаво да лъжа.
Пазете се много.Изчаквайте олигофрените като тях да минат нищо че на пешеходната пътека трябва вие да сте с предимство

Искрено благодаря на полицай Веселин Цоклинов младши автоконтльолор в пътна полиция град Ямбол и колегата му за професионалното им съдействие,докато отидохме с родителите ми до полицията,водача беше издирен и заловен и чакаше пред РПУ-то

нз шофьора ама ти си мн зле :razz: :razz:
кое ми е злето бе смешен искаш ли тебе да те блъсне кола а

miloto_girl_4e
10-14-2008, 12:27
От както рейса блъсна онова момиче при Дондуков, винаги, ама винаги се оглеждам, нищо, че ми свети зелено и съм с предимство пред колите :!:
Да чукна на дърво до сега не ме е бутала кола, но наскоро присичах при касите при Националния стадион Васил Левски в София и нали ми свети зелено, но колите идващи от Евлоги Георгиев, които завиват надясно, също им е зелено.. огледах се, нямаше никой, тръгнах да пресичам и някаква кола със супер висока скорост взе завоя, добре, че успях да спра и го гледам некво злобно и му правя жест тип "Какво правиш, бе?" Естествено ефектът беше нулев, продължи си селянина му със селяни...
Тамън вече осъзнала случилото се, продължавам напред да пресичам и по същият начин взима завоя и рейс 284 мисля .. наби спирачки пред мен .. Аз пак го изгледах и го питах кво прави, нормален ли е.. пуснах го да мине, така или иначе нямах друг избор и накрая пресякох почти на червено, добре, че хората от колите, чакащи на светофара видяха какво става, та ме пуснаха да си допресека спокойно...
Аз като карам винаги пускам пешеходците, но само, ако има пешеходна пътека, не е хубаво да учим хората да пресичат, където им скимне..

srpsko_1988
10-14-2008, 13:01
Днес в 17:00 излязох да карам велосипед.Отидох в градския парк и с един приятел си оговорихме среща да караме.Отидох до Shell да си напомпя гумите.Поех обратно по пътя си.Щях да ходя до вкъщи да се преоблека.На илизане от парка на пешеходна пътека аз се оглеждам от всички възможни страни и след като видях че нямаше никой тръгнах да пресичам със велосипеда си.Карах бавно.На 2 метра от пътеката имаше спрян автомобил Opel Kaddet червен на цвят.Шофьора гледаше на някъде и колата беше спряна.Аз бях точно пред него на 1 метър когато той тръгна без да се огледа напред и да види дали някой пешеходец пресича.Аз веднага потеглих и се опитах колкото се може повече да се отдалеча,за да не ме блъсне,но уви.Автомобила блъсна задната гума на велосипеда ми,при което аз паднах на земята.Минувачите дойдоха и ми помогнаха и ме успокоиха.Шофиора беше със съпругата си и двамата излязоха чак след 30 секунди.Попитаха ме едно такова без да се заинтересовани как съм.Отговорих им как да съм.Блъснла ме е кола как мога да се чувствам.След това 10 метра спокойно тръгна и след това мръсна газ и отпраши.Майката на моя приятел му записа номера и се обади на полицията.След обяснения на място аз се прибрах вкъщи и отидох с родителите ми в РПУ гр.Ямбол.След дълго писане и разпити се оказа че водачът е нарушил правивилникът за движение по пътищата.Той най-нагло ми заяви че съм бил малък и не било хубаво да лъжа.
Пазете се много.Изчаквайте олигофрените като тях да минат нищо че на пешеходната пътека трябва вие да сте с предимство

Искрено благодаря на полицай Веселин Цоклинов младши автоконтльолор в пътна полиция град Ямбол и колегата му за професионалното им съдействие,докато отидохме с родителите ми до полицията,водача беше издирен и заловен и чакаше пред РПУ-то

нз шофьора ама ти си мн зле :razz: :razz:
кое ми е злето бе смешен искаш ли тебе да те блъсне кола а

сигурно си карал кат ненормален пък и кат гледам аватара ти си ми ясен..такива кат теб трябва наистина да се блъскат че да знаят! шофьора ти виновен а тои дажее бил спрял готов за тръгване.. незнаеш ли че пред спряла кола се внимава и кат видиш че не гледа шофьора я заобикаляш :? ама дано следващия път те блъсе силно да знаееш! дечко смешен :razz: :?

ABF
10-16-2008, 11:59
Абе путко майчина аз почти бях спрял най-много с 3 километра да съм се движил.Тея работи дето ми ги пожелаваш гледай да не ти се върнат накман смотан сръбски чалгар кво такъв като мене кво правя бе дето скачам ли ми така ми харесва да те еба в боклука

StopAndThink
10-16-2008, 12:15
@srpsko_1988

Не пиши глупости. Това което казваш, барабар с тона ти и чиста доза простотия!

За тези които казват "Това е БГ и е нормално".

Не, не е нормално. Ненормало е и един трезвомислещ човек да смята така.

Това явно е нормално за вас самите, помислете малко!!!

srpsko_1988
10-16-2008, 12:28
Абе путко майчина аз почти бях спрял най-много с 3 километра да съм се движил.Тея работи дето ми ги пожелаваш гледай да не ти се върнат накман смотан сръбски чалгар кво такъв като мене кво правя бе дето скачам ли ми така ми харесва да те еба в боклука

чшш не ме псувай бе педал щи счупа ръчичките ако те вида..няма значение с колко си карал ти си длъжен да заобиколиш спряла кола! научи правилника..келеш :-x

TheNewReligion
10-16-2008, 13:53
Ооо, лошо. Между другото сега точно излизам да карам... :? Пътя ми минава пред едно звездообразно кръстовище, което всеки път преминавам с буца в гърлото от страх. :( Слава Богу, че нищо не ти се е случило. :)

mysterious93
10-16-2008, 18:43
и мен веднъж ме бяха блъснали (задната гума на колелото)бяха четири мъже в колата на не повече от 20 и двамата отпреде дори изглеждаха малко почерпани..аз бях на едно подобие на тротоар(то тук анаще улици са така..)и ония имаше толкос широк път и дори нз как можа да ме ..бутне така да кажа добре че не беше засилен но пак паднах от колелото..и само отвориха прозореца единия вика "ае добре ли си " и дори не почакаха и отговор и отпрашиха..добре че не се бях наранила,но пък 5 мин бях малко уплашена щото ддз..то стана много бързо ,бях на тротоара и въобще не очаквах :?

Evanescencefan
10-18-2008, 17:11
Тази година на 1-2 юли блъснаха едно момче на село.Бил е ученик в моето училище(СОУЕЕ,Русе),най-добрия.Името му беше Антон,а прякорът му-професора.Наричали го така,защото помагал на всички по най-трудните предмети.Кандидатствал в МГ и го приели.Беше към 18:30-трябваше да се прибера тогава,за да вечерям и към 18:50 да изляза,но компанията чуха,че е станал инцидент от единия му по-малък братовчед(те си живеят във Варна).Отначало разбрахме само за счупена ръка,дори едно момче се шегуваше:"Сега доктора ще помогне"(Искам да се занимавам с медицина).Тръгнахме да го търсим,но не го открихме.Случило се е до нас.След като се навечерях,намазах един гланц както винаги и излязох.Другата ми най-добра приятелка ме чакаше на църквата и ми разказа за случилото се.Единия от братовчедите му(с 1 година е по-малък от мен)е бил с него.Спускали се по баира,когато една лекарка в бяла кола(не се сещам за марката)го пресреща.Спирачките на Антон отказват(те и по принцип не си били наред),а жената не успява да реагира.Изпада в безсъзнание,а после 2 седмици беше в кома.Антон разбива предното стъкло на колат-фаталния удар.Викат бързата помощ,но селото е на 15 км от Русе.Антон издъхва в ръцете на братовчед си.Момчето се върнало цялото в кръв до лактите,защото Антон лежал в него.Беше ужасно!Всички бяхме шокирани.Говорихме около 10 минути,след което цялата компания се разотидохме-би било глупаво и смешно,ако бяхме останали.От тогава вече никой не се спуска по въпросния баир,никой не кара бързо и изобщо байкарите станаха много по-внимателни.Страшно съжалявам за момчето и за семейството му.Бил е единствено дете.На следващата сутрин,телефона на най-добрата му приятелка звънва и я събужда(били на лагер).Майка й й съобщава за смъртта на Антон.Няма да забравя това до края на живота си.Не го познавах,но само като си спомня и просто ми се свива стомаха и настръхвам. :cry: :cry: :smt022

mis_fantasy
10-20-2008, 13:53
В другите държави и кракът да ти стъпи на пешеходна пътека колите спират,а тук като стъпиш на пешеходната,може да те отнесат колите!Тъкмо да пресичам на пешеходна и отникъде излезе една кола,като изтребител беше!

ThePowerOfLove
10-20-2008, 14:11
Тази година на 1-2 юли блъснаха едно момче на село.Бил е ученик в моето училище(СОУЕЕ,Русе),най-добрия.Името му беше Антон,а прякорът му-професора.Наричали го така,защото помагал на всички по най-трудните предмети.Кандидатствал в МГ и го приели.Беше към 18:30-трябваше да се прибера тогава,за да вечерям и към 18:50 да изляза,но компанията чуха,че е станал инцидент от единия му по-малък братовчед(те си живеят във Варна).Отначало разбрахме само за счупена ръка,дори едно момче се шегуваше:"Сега доктора ще помогне"(Искам да се занимавам с медицина).Тръгнахме да го търсим,но не го открихме.Случило се е до нас.След като се навечерях,намазах един гланц както винаги и излязох.Другата ми най-добра приятелка ме чакаше на църквата и ми разказа за случилото се.Единия от братовчедите му(с 1 година е по-малък от мен)е бил с него.Спускали се по баира,когато една лекарка в бяла кола(не се сещам за марката)го пресреща.Спирачките на Антон отказват(те и по принцип не си били наред),а жената не успява да реагира.Изпада в безсъзнание,а после 2 седмици беше в кома.Антон разбива предното стъкло на колат-фаталния удар.Викат бързата помощ,но селото е на 15 км от Русе.Антон издъхва в ръцете на братовчед си.Момчето се върнало цялото в кръв до лактите,защото Антон лежал в него.Беше ужасно!Всички бяхме шокирани.Говорихме около 10 минути,след което цялата компания се разотидохме-би било глупаво и смешно,ако бяхме останали.От тогава вече никой не се спуска по въпросния баир,никой не кара бързо и изобщо байкарите станаха много по-внимателни.Страшно съжалявам за момчето и за семейството му.Бил е единствено дете.На следващата сутрин,телефона на най-добрата му приятелка звънва и я събужда(били на лагер).Майка й й съобщава за смъртта на Антон.Няма да забравя това до края на живота си.Не го познавах,но само като си спомня и просто ми се свива стомаха и настръхвам. :cry: :cry: :smt022


И аз бях чула за това момче, беше приятел на един съученик ... Много гадно :?

SchumacherTheBest
10-20-2008, 15:50
Та чак тема да се похвали детето. ДОБРО УТРО ЖИВЕЕШ В БУЛГАРИСТАН СЕЛЯНЧЕ ТАКОВА! :lol:

marilyn
10-20-2008, 18:39
Аз не мога да разбера защо се получава така, не можем да си отговаряме на всички проблеми с фразата: "Нали живеем в БГ". И понеже виждам как на никой не му пука, започна и на мен да ми е все тая, и без това не мисля да живея в България... просто явно няма смисъл. Жалко, че има толкова невинни хора, дали живота си във тая война, за която сами сме си виновни... и жалко, че виновниците се разхождат безнаказано по улиците...

Lysit0
10-20-2008, 19:28
А аз какво да кажа.....Веднъж си пресичаме най- спокойно с една приятелка на зелено,и един шофьор минава на зеленото за (хора) не за (коли) с колата си,и пред нас имаше някакви момичета,и те нещо му направиха забележка и тоя кретен наплю едното.Пълен идиот.