PDA

View Full Version : Помогнете ми плс



AnGel_fReE
10-13-2008, 18:44
Вече над половин година не се разбирам с бившите ми най-добри приятелки, но чак миналия месец осъзнах че ми липсват и много искам да се сдобря с тях и поне да се разбираме но не знам какво да им кажа.. Проблема е че аз постъпих много гадно с тях, но много късно си осъзнах грешката. Какво да правя? :-# :-# :-#

DjBaloon
10-13-2008, 18:52
Пробвай обясни,но някой грешки не се прощават 8)

ThePowerOfLove
10-13-2008, 19:24
Кажи им какво мислиш. Може пък да се сдобрите :)

gree_girl
10-13-2008, 19:26
Поговори си с тях, кажи им, че си осъзнала грешката си и това, че сипостъпила гадно с тях. Извини им се, кажи, че държиш на тях, че са ти най-добрите и, че не искаш да ги загубиш. Помоли ги за втори шанс, кажи, че искаш д си с тях, защото ти липсват, имаж нужда от тях ... все пак сме хора, човешко е да грешим ... а нали приятелите са за това, за да си прощават и да се подкрепят. :)

AnGel_fReE
10-13-2008, 20:03
Поговори си с тях, кажи им, че си осъзнала грешката си и това, че сипостъпила гадно с тях. Извини им се, кажи, че държиш на тях, че са ти най-добрите и, че не искаш да ги загубиш. Помоли ги за втори шанс, кажи, че искаш д си с тях, защото ти липсват, имаж нужда от тях ... все пак сме хора, човешко е да грешим ... а нали приятелите са за това, за да си прощават и да се подкрепят. :)

emi problema e 4e mina mn vreme ottogava pak i sega sme v novi u4ili6ta novi zapoznanstva i nz dali 6te se polu4i ako govorq s tqh :( :(

p1nk_girl4e
10-13-2008, 21:20
Мила предлагам ти да намериш нови приятели ,все трябва да има някой свестен около теб. Но ако толкова държиш да се сдобриш с бившите си приятелки наистина пробвай да говориш с тях ако са ти или ако някога са ти били приятелки ще те разберат.

П.П. Би ли споделила какво си им направила?

AnGel_fReE
10-14-2008, 11:29
П.П. Би ли споделила какво си им направила?

mi tragnah seriozno s edno mom4e i malko po malko se otdale4avah ot tqh moje da se kaje 4e gi pozarqzah zaradi nego :( nm nujda da me uprekvate zn 4e postapih mn lo6o :( :(

Blblblblbl
10-14-2008, 14:08
Ако момчето не си е струвало, извини се и виж дали поне приятелките си струват.
Ако си е струвало... гледай си момчето ! :)

ManetY
10-14-2008, 14:45
Всеки има право на втори шанс ;) Опитаи да им обясниш вси4ко ;) а може и да се полу4и :P :P

gree_girl
10-14-2008, 17:49
Поговори си с тях, кажи им, че си осъзнала грешката си и това, че сипостъпила гадно с тях. Извини им се, кажи, че държиш на тях, че са ти най-добрите и, че не искаш да ги загубиш. Помоли ги за втори шанс, кажи, че искаш д си с тях, защото ти липсват, имаж нужда от тях ... все пак сме хора, човешко е да грешим ... а нали приятелите са за това, за да си прощават и да се подкрепят. :)

emi problema e 4e mina mn vreme ottogava pak i sega sme v novi u4ili6ta novi zapoznanstva i nz dali 6te se polu4i ako govorq s tqh :( :(
ми то как по друг начин, ако не да говорите ... аз не виждам, щот примерно по скайп те може да не ти връщат ... а ти какво мислиш да правиш по принцип? Имаш ли някаква идея .. сподели :)

AnGel_fReE
10-14-2008, 18:30
emi to nm na4in da govorq li4no s tqh 6toto nm kak da gi zase4a da sa trite zaedno i si mislq da govorq s tqh po skype..nz..

sladorana_1
10-15-2008, 15:51
kaji im istinata bydi sebe si izwini im se i moge i da stane

gree_girl
10-15-2008, 17:27
emi to nm na4in da govorq li4no s tqh 6toto nm kak da gi zase4a da sa trite zaedno i si mislq da govorq s tqh po skype..nz..
обади им се ... уговорете се