PDA

View Full Version : Само за хора които ходят на фитнес



neonskull
10-13-2008, 19:29
Искам да ви попитам от колко годишен започнахте да ходите на фитнес и с какво започнахте (гирички, щанги и тн.)

SiegHeil
10-13-2008, 19:32
От 15 ^
Почваш със всичко, квото те кефи - тва правиш, че да свикнеш със всичко...1-2 месеца така, после си намираш програма и почваш..

redbul2
10-13-2008, 19:53
Започнах със скрипците,легпреса и дъмбели(концентрично сгъване). Щангите не са подходящи за начало.Особено ако ходиш сам.

Anavar
10-14-2008, 08:06
abe pi4 6tom iska6 masivno tqlo zaebi skripcite mrepci tejki 6angi 6-8 i d1mbeli s tqh s postiga masa uspeh

HenykucT
10-14-2008, 09:45
От 17 годишен ... започнах със фитнес зала :lol: Ебаси тъпия въпрос, копеле ... :lol: :razz:

neonskull
10-14-2008, 17:53
От 17 годишен ... започнах със фитнес зала :lol: Ебаси тъпия въпрос, копеле ... :lol: :razz:хах да коеле :lol: Ем нещо вчера превиших с биричките

neonskull
10-14-2008, 17:53
От 17 годишен ... започнах със фитнес зала :lol: Ебаси тъпия въпрос, копеле ... :lol: :razz:хах да коеле :lol: Ем нещо вчера превиших с биричките

neonskull
10-14-2008, 17:54
Ейй постнал съм го 2 пъти гати пак съм се напил :razz: :razz: :lol: :lol:

cvEto
10-16-2008, 14:05
От 15 годишен, но съм си направил малка фитнес заличка в къщи и не тренирам редовно а когато ми падне... Имам гладиатор, лежанка със 110 кила тежести и дъмбели. Тва са основните според мен :)

Myrth
10-16-2008, 15:31
Значи когато и да почваш, не прави грешката да експериментираш с програмки и да не си сериозен в храненето си. От първата тренировка трябва да правиш със свободни тежести (със съобразени кила) и да избягваш машините. И незвисимо на колко си, винаги трябва да си осигуряваш достатъчно възстановяване - храна и почивка.

MUFC
10-17-2008, 18:29
И наи важното е да не почнеш да зимаш разни химии ... щото ставаш смешен въздухар с 40 рака и с никва сила в НЕЯ !!! Ако искаш да си такъв смешковец ТИ СИ НА ХОД .

ShadyRecords
10-18-2008, 13:27
от 15 годишен почнах 1 месец със общи упражнения да ми свикнат мусколите на натоварването... след това почнах по следната програма до ден днешен

Пон- Гърди, бицепс
Сряда- Рамо,крака
Петък- Гръб,трицепс

а за хората които пишат теми за добавки ще го напиша тук да си знаят не се мятайте отначало на добавките потренирайте 7-8 месеца да свикнете с упражненията да ги правите правилно и да минете началния си потенциал набивайте яко мръвка,извара,яица,овесени ядки,риба от това се правят мусколите също картовки (не пържени) салатки яжте от това по много и ще успеете с воля и постоянство всичко се постига :)

machine
10-19-2008, 17:03
така myrth ти е дал най-свестняи коментар досега,но е забравил нещо:каква ти е целта:да оформиш красиво и атлетично тяло-към свободните тежести се добавят и упражнения на уреди,защото те са по-изолиращи и оформящи;мускулна маса-много щанги и дъмбели-това е,но се правят и по-леки упражнения на уреди като последно упражнение за по-големите мускули;отслабване-силова тренировка и кардио.
Щом си начинаещ правиш по 1 упражнение за всеки мускул 3 пъти седмично и след 2 месеца почваш разделна тренировка.Трябва стабилно хранене и яки тренировки.