PDA

View Full Version : Ще ми правят изследвания.. ще ме усетят ли?



Wish
10-13-2008, 20:06
Здравейте, значи имам следния проблем. Доктора ми каза че ще ми вади сливиците на 20-ти /идния понеделник/ ама проблема е че шмърках амфети снощи и преди 1-2 седмици пуших трева. Амфети за 1-ви пат взимам и ги взех защото си обещахме преди бала да пробваме та да знаеме поне какви са симптомите... вярно че можеше да изчакам, ама не се усетих и сега много съжелявам. Ще ми правят изследвания за пълната упойка, снимка на бял дроб и тама както си е процедурата и искам да ви попитам дали ще ме разберат?

Благодаря за помоща и разбирането и надявам се не съм объркал раздела!

InSoMniA_F
10-13-2008, 20:42
няма .. :) с коя ноздра шмърка ? могат да те разберат ако ти направят тест за наркотици ... ама за амфетамина пак след малко време като мине и не може да се хване ... айде успехчета :-P

MakeMeLaugh
10-13-2008, 20:54
най-много сам да се преебеш...

Wish
10-13-2008, 20:55
И с 2-те :)

kat4enceto
10-13-2008, 21:08
лелел на мен ми правиха операция на 6ти тоя месец ..... Боже като се сетя как боли а и оште ме боли... ;(;(

ra4ence
10-14-2008, 10:31
Не се слага пълна упойка за сливици :)

Sigrina
10-14-2008, 11:12
Не се слага пълна упойка за сливици :)

Зависи :)
На мен ми ги вадиха с пълна упойка :)

Blo0dyBitch
10-14-2008, 14:18
едно време слагаха месна,сега нз що-вече задължително е с пълна.ако ме питате мене(мн ясно,че никой не го инт) тва е пълна тъпня. Чувстваш се при излизането от упойката хич не е приятно,а и тва са 1 сливици-аз бях хлапе като ми ги вадиха, беше ми мн интересно и хич не болеше...а и при пълната упойка правят повече изследвания :-D Анестеолозите задължително ще те питат дали си взимал нещо,щот е важно за упойката дет ще ти назначат пък и за другите работи :D
ддз пий тай айряни и яж кисели млека при всеки удобен случай-пречистват кръвта и шансът да се усетят че си употребявал/а нещо драстично ще намалее :grin:

darla
10-14-2008, 14:29
Не се слага пълна упойка за сливици :)
hahaha.na men mi givadiha predi 3 god s pulna upoika!ne davai tolkova kategori4ni mneniq, po uslovni temi