PDA

View Full Version : Бяло течение със силна миризма ..



kvosekiorish
10-13-2008, 20:33
Да,знам трябва да ходя на генеколог,обаче не мога да се съблека и да се разчекна пред непознат човек и той да се рови във вагината ми,плюс това нямам финансови възможности,освен ако не кажа на родителите ми,а това е немислимо,лошо ми се пише ако майка ми разбере че съм правила секс. хигиена поддържам добра-мия се с лактацид всеки ден.По-интересното е,че с едно прашки примерно се появява течението,при други не.Казвайте нещо с какво да се лекувам,че е много гадно :? Пак казвам,на генеколог не мога да отида.. на 16 съм,потдържала съм връзка само с един сексуален партниор,винаги с презерватив и без ексцесии. казвайте някакви хапчета ли,мазила ли,помпи ли еба ли го.. :? :?

ViLeTo0o
10-13-2008, 20:37
Уш нямаш финасови възможности , а искаш тука да ти предлагат разни хапчета или мазила .... ти да не мислиш, че са по левче - два .... не мога да ви разбера такива хора ....

kvosekiorish
10-13-2008, 20:42
Ти сметка на парите не ми прави :)

ViLeTo0o
10-13-2008, 20:53
.. не ти правя сметка на парите, просто констатирам....
... сама си противоречиш ... казваш че нямаш финасови възможности , а искаш мазила и т.н. .... замисли се !
... както и да е, късмет ... с проблема ... :)

snike
10-13-2008, 20:53
аз за бяло течение съм пила **** пробвай или питай в аптеката какво могат да ти предложат


Moderated by miloto
т.14 от Правилника :!:

hottie
10-13-2008, 21:26
аз за бяло течение съм пила **** пробвай или питай в аптеката какво могат да ти предложат

Как може да й кажеш да пие ****? Да не би да знаеш от какво й е течението? Низорал се пие при гъбична инфекция ! А това може да не е и може да си докара други проблеми.

До авторката : Без да знаем какво ти е не можем да ти кажем какво да вземеш!
Течението може да не си го пипнала от секс, а от 1000 други причини може да се е появило.
Родителите ти няма да разберат дали си девствена или не. Лекарят запазва това строго конфиденциално.

Отиди на лекар бе момиче ! Няма как да ти помогнем.

mishmula
10-13-2008, 22:37
Да,знам трябва да ходя на генеколог,обаче не мога да се съблека и да се разчекна пред непознат човек и той да се рови във вагината ми,плюс това нямам финансови възможности,освен ако не кажа на родителите ми,а това е немислимо,лошо ми се пише ако майка ми разбере че съм правила секс. хигиена поддържам добра-мия се с лактацид всеки ден.По-интересното е,че с едно прашки примерно се появява течението,при други не.Казвайте нещо с какво да се лекувам,че е много гадно :? Пак казвам,на генеколог не мога да отида.. на 16 съм,потдържала съм връзка само с един сексуален партниор,винаги с презерватив и без ексцесии. казвайте някакви хапчета ли,мазила ли,помпи ли еба ли го.. :? :?

1. Само ограничени хора могат да мислят така за гинеколога.
2. Едва ли майка ти ще почне да ти чете конско, пред това да те заведе на лекар.
3. Колкото и да нямате възможност, няма родител, който да не намери пари за лекарства на детето си.

Ходи си с течението. Ако се появят усложниения, нищо чудно да си стерилна някой ден.


П.П. Извинявам се за миналото мнение, получи се някакъв бъг и не мога да го махна сега

darla
10-14-2008, 09:34
avtorkata,sled kato ne moje6 da zadeli6 20-30lv za obiknoven pregled,ne si misli,4e 6te zadeli6 za lekarstva.tova s pra6kite se polu4ava,za6toto ili si alergi4na kuum nqkoq materiq,nai 4esto bqloto te4enie se poqvqva ot danteleni pra6ki.spokoino moje6 da kaje6 na maika ti,4e ima6 bqlo te4enie,moje da si go hvanala ot tolkova mn ne6ta,4e sexa edva li 6te i doide na um-ot belio,prah za prane,toaletna hartiq,dopir s mrusna ruka,nastinka,sled priem na antibiotici i o6te pone 10pri4nini.Spored men si glupava i ne tursi6re6enie na problema,a na4in da se opravdae6!

miloto_girl_4e
10-14-2008, 11:12
Аз само не разбирам защо всички свързвате самото посещение на лекар с пари ?
Отива, взима си направление от личната за преглед при гинеколог и готово, дори няма да плаща потребителска такса, защото е под 18 години :!:
Пари ще и трябват евентуално после, ако и изпишат нещо, но тя така или иначе е готова да даде пари за лекарства...
Наистина доста ограничено мнение относно гинеколозите имаш..
Те са виждали толкова много *****, спокойно, няма да ги впечатлиш с твоята, а и щом си готова да водиш полов живот, трябва да си готова и да понасяш последствията от него :!:

darla
10-14-2008, 14:35
Аз само не разбирам защо всички свързвате самото посещение на лекар с пари ?
Отива, взима си направление от личната за преглед при гинеколог и готово, дори няма да плаща потребителска такса, защото е под 18 години :!:
Пари ще и трябват евентуално после, ако и изпишат нещо, но тя така или иначе е готова да даде пари за лекарства...
Наистина доста ограничено мнение относно гинеколозите имаш..
Те са виждали толкова много *****, спокойно, няма да ги впечатлиш с твоята, а и щом си готова да водиш полов живот, трябва да си готова и да понасяш последствията от него :!:
aboslutno sum suglasna!

Sladkata___
10-16-2008, 17:27
Когато съм с прашки имам кафяво течение и миризма силна.А когато не сам с прашки нямам защо така ???????????

darla
10-16-2008, 18:32
za6toto qvno ne ponasq6 materiqta na pra6kite!

foreverr
10-16-2008, 18:39
Ами щом казваш, че при едни прашки има течение, а при други не то значи, че просто някои материи не ти влияят добре и си купи 7 чифта ПАМУЧНИ гаши или там прашки и носи и няма да има течение!Явно просто си мн чувствителна отдолу и за тва ти става така от някои прашки!А ако не ти се оправи кат си купиш други прашки, значи не е от тях!Ние мазила, и хапчета не можем да и кажем, защото не сме гинеколози, а и те са скъпи!Докато за гинеколог не ти трябва толкова финансова възможност или майка тиза да идеш с нея!Аз неска си зех едно направление сама и отидах с мойте фр и ме прегледа за 10 мин и тва е!Кво му е трудното???И пари не ми зеха НИКВИ, защото съм на 16 години и съм здравно осигорена!

Honey:)
10-17-2008, 20:39
абе ние тука да не сме лекари бе? Щом водиш полов живот си носиш последствията....най-вероятно имаш гъбички незнам.... и т'ва за гинеколога ме уби...те толко много ... са виждали повече и от Митъо Пищова :grin: ама според мен трябва да кажеш на майка си..пред свършен факт какво да ти каже жената?НАпротив можеш да й споделяш така като те притеснява нещо...или смяташ,че най-добрата ти фр. ще ти помогне? :shock: :lol:

kalpazanka
10-18-2008, 04:55
След като води полов живот, значи гъбичките са най-щастливият и благоприятен сценарий. Обаче може да са хламидии /при 50% от жените и 90% от мъжете протича безсимптомно/, може да е гонорея /процентите тук са по-височки: 80% безсимптомност при жените и 90% при мъжете/.
На всичкото отгоре няма значение с колко си имала интимни контакти! Той за теб е единствен, но ти за него?!

Колежки, с тоя предписан Низорал няма как да утрепете моите две хипотези! :-D

sladurcheto_11
10-19-2008, 16:43
i az imam bqlo techenie s silni mirizmi no ne iskam da hodq na ginekolog obache trqbva i ti vmesto da chkash nqkoi da ti kaje kvo da piesh otidi na ginekolog tva e pravilniq izbor :) i az taka ste napravq

Alex_f
10-19-2008, 17:29
Няма да е лошо ако отидеш на лекар да споделиш все пак какво е станало.И аз имам подобен проблем,и като отида на гинеколог ще споделя !

miss kapris
08-26-2013, 20:12
zashto trqbva da q oprekvate po tozi nachin, tq iska prosto suvet..:x vsichki na neinata vuzrast sa taka !!!

ivkaa07
12-03-2013, 20:19
ще си купиш едни капсули,които се казват Полижинакс тези капсули се слагат само вечер и трябва да си с превръзка защото това течение ще изтича капсулите се слагат във вагината и възможно най-навътре до матката това го правиш докато капсулите"Полижинакс" не свършат ако не спре ще си купиш още една кутия и докато ги приемаш не трябва да имаш полов контакт и ще е хубаво в аптеката да питаш защото и партньора ти трябва да приема едни специални хапчета които той трябва да взема защото и той има макар че при него няма прояви на бяло течение така че няма смисъл да се лекуваш ако и той не ги пие ти пак ще се заразиш

Party Animal
12-05-2013, 14:36
темата е от 2008 :|

yolo..
12-05-2013, 20:16
5 години... :д

Котка.
12-06-2013, 14:22
Не мога да разбера откъде ги изравяте тия теми ... ;дд

yolo..
12-06-2013, 17:47
:D

Fisherman
12-06-2013, 19:30
:D

какви сочни цици имаш

shades
12-06-2013, 19:32
тоя фишерман колко е зажаднял за женска ласка не е истина , чак прави комплименти за външния вид на момичетата

Fisherman
12-06-2013, 19:34
тоя фишерман колко е зажаднял за женска ласка не е истина , чак прави комплименти за външния вид на момичетата

тихо метанаджия с акне

shades
12-06-2013, 19:35
къде видя акне ве кликач :?: по гъза на майка ти има да

няма да ти вържат смени тактиката сух :smt023

yolo..
12-06-2013, 20:09
Олелеее :DDD

Fisherman
12-06-2013, 20:48
къде видя акне ве кликач :?: по гъза на майка ти има да

няма да ти вържат смени тактиката сух :smt023

хахаха дано ония снимки,които постна да са фейк,защото си го закъсал сериозно с външния вид,чичо сам

shades
12-06-2013, 20:55
не са феик имам снимано името си на лист :smt023

твоя външен вид е на костенурка , няма проблем да не се покажеш , прекалено си насран и без това ;)

Fisherman
12-06-2013, 21:12
не просто не съм длъжен да се показвам,ако искаш да гледаш мъже си има сайтове там,купи си пенис колан и буркан със свинска мас

shades
12-06-2013, 21:15
в темата на снимките и ти гледаш мъже , ти коментираше онова момче с ушите , това доказва коя е геят

аз не коментирам мъжки снимки , ти може да я пуснеш да те видят момичетата , нали си батка пък аз съм смешен муаааахаха що дрис :?:

baby_baby
12-09-2013, 20:27
Отиди на гинеколог майка ти винаги ще избере здравето ти от колкото да ти се кара

Bank$
12-09-2013, 20:28
Отиди на гинеколог майка ти винаги ще избере здравето ти от колкото да ти се кара

Това

lusimuci
07-24-2014, 22:33
Genekologa nqma da ti vzeme pari i az imam bqlo techenie pri povecheto jeni se polu4ava ot studeno smisal ako sedish na ciment trotoar rqskoto promenqne na klimat i drugiq variant e venericheska bolest vzemi si napravlenie ot lichniq lekar i hodi