PDA

View Full Version : Искам да уча във Варна



love_you_baby__
10-14-2008, 09:12
Sega sum 10 klas i sum ot malko grad4e..iskam da otida vuv varna da u4a,imame rodnini no nqma mqsto i za men.Prosto mi pisna ot vsi4ko tuk..priqteli,u4ili6te,napravo e ujasno. :| Ta Nqkoi da znae kude moga da jiveq smisul takuf nqkakvo ob6tejitie i pr.. Shte sum blagodarna na vsi4ki :) (moje i o6te edna fr da doide s men )

BaHk0-be
10-14-2008, 11:35
в какво училище учиш в момента ?

HAGVXSXVH
10-14-2008, 11:59
защо не кандидатства от 7 или 8 клас,така от 10 да се преместиш нз как става..а и можеш още 2години да изтрайкаш :)

Blo0dyBitch
10-14-2008, 14:29
айде идвай,чакаме те
имаме си общежития,квартири и прочие...помоли роднините си да проучат по-обстойно...
а точно до нащо даскало има общежития...
я дай малко повече инфо де-в кво даскало учиш сега,избрала ли си училището в което искаш да си и т.н

love_you_baby__
10-14-2008, 16:22
айде идвай,чакаме те
имаме си общежития,квартири и прочие...помоли роднините си да проучат по-обстойно...
а точно до нащо даскало има общежития...
я дай малко повече инфо де-в кво даскало учиш сега,избрала ли си училището в което искаш да си и т.н

Mi u4a vuv obiknovenna gimnaziq (mn tupa stana v posledno vreme) Ne sum izbrala u4ili6te 6toto trqbva da se suobrazq s tova kude 6te jiveq..az taka ili ina4e sled 12-ti klas otivam vuv varna..ma iskam ot sega !
Mi v 7-8 klas ne me pusnaha a o6te togava iskah..sega me puskat!

Blo0dyBitch
10-14-2008, 17:06
айде идвай,чакаме те
имаме си общежития,квартири и прочие...помоли роднините си да проучат по-обстойно...
а точно до нащо даскало има общежития...
я дай малко повече инфо де-в кво даскало учиш сега,избрала ли си училището в което искаш да си и т.н

Mi u4a vuv obiknovenna gimnaziq (mn tupa stana v posledno vreme) Ne sum izbrala u4ili6te 6toto trqbva da se suobrazq s tova kude 6te jiveq..az taka ili ina4e sled 12-ti klas otivam vuv varna..ma iskam ot sega !
Mi v 7-8 klas ne me pusnaha a o6te togava iskah..sega me puskat!
ами ти като дойдеш тука няма да имаш мн голям избор на у4илища...най-много някой техникум :?
пък пак казвам-имаме и общежития,и евтини квартири...подавай документи там в училищата и карай роднините да проучат въпроса и да ти намерят най-изгодното място.

love_you_baby__
10-14-2008, 17:40
айде идвай,чакаме те
имаме си общежития,квартири и прочие...помоли роднините си да проучат по-обстойно...
а точно до нащо даскало има общежития...
я дай малко повече инфо де-в кво даскало учиш сега,избрала ли си училището в което искаш да си и т.н

Mi u4a vuv obiknovenna gimnaziq (mn tupa stana v posledno vreme) Ne sum izbrala u4ili6te 6toto trqbva da se suobrazq s tova kude 6te jiveq..az taka ili ina4e sled 12-ti klas otivam vuv varna..ma iskam ot sega !
Mi v 7-8 klas ne me pusnaha a o6te togava iskah..sega me puskat!
ами ти като дойдеш тука няма да имаш мн голям избор на у4илища...най-много някой техникум :?
пък пак казвам-имаме и общежития,и евтини квартири...подавай документи там в училищата и карай роднините да проучат въпроса и да ти намерят най-изгодното място.


moje li da mi dade6 malko pove4e info za ob6tejitiqta i kvartirite.moje na li4no da pi6e6

krisi_pisi
10-24-2008, 18:24
Mojesh da polzvash obshtejitiqta v Himiqta

XceSS
10-24-2008, 19:58
Sega sum 10 klas i sum ot malko grad4e..iskam da otida vuv varna da u4a,imame rodnini no nqma mqsto i za men.Prosto mi pisna ot vsi4ko tuk..priqteli,u4ili6te,napravo e ujasno. :| Ta Nqkoi da znae kude moga da jiveq smisul takuf nqkakvo ob6tejitie i pr.. Shte sum blagodarna na vsi4ki :) (moje i o6te edna fr da doide s men )

И аз съм така, само че съм 12-ти клас.
Иначе има общежития, квартира

BePoHuKa
10-24-2008, 21:21
Има много общежития ;) Във Варна много ще ти хареса :grin:

DJ_Mrav4o
10-24-2008, 21:53
Има много общежития ;) Във Варна много ще ти хареса :grin:
Общежития има до Химията (1-ва и 4-та гимназия където са) и аз знам заа още едно до стадиона на Спартак там някъде. Пък иначе може и квартира да си намериш, обаче те са по-скъпи. За училищатав някое СОУ или техникум , не знам... Айде успех и чакаме! :)