PDA

View Full Version : Отмъщение..



Bianca
10-14-2008, 10:23
Кажете кега, какво е перфектното отмъщение за една тъпа коза?
И въобще какво е за вас перфектното отмъщение? :booooomb:

IvJonas
10-14-2008, 10:25
какво ти е направило животното?

Bianca
10-14-2008, 10:27
Изяде ми тревата.

Swinkenhoffer
10-14-2008, 10:31
Трябва да знаеш какво е мило и скъпо за нея и да удариш там. :o
Сигурно ще изглежда долно в очите на някои, но след единственото ми истинско отмъщение в този живот, бях безкрайно доволна. :D После се оказа, че пак аз съм преебана, ама като за първи път.. 8-)

sword
10-14-2008, 10:33
Отмъщението не води до нищо добро.

Bianca
10-14-2008, 10:34
Трябва да знаеш какво е мило и скъпо за нея и да удариш там. :o
Сигурно ще изглежда долно в очите на някои, но след единственото ми истинско отмъщение в този живот, бях безкрайно доволна. :D После се оказа, че пак аз съм преебана, ама като за първи път.. 8-)
Па, тя има бая слаби места.. Но трябва да засегна възможно най-слабото.
Разкажи за твоето отмъщение.

gryyym
10-14-2008, 11:11
..

StopAndThink
10-14-2008, 11:28
Кажете кега, какво е перфектното отмъщение за една тъпа коза?

Малко ли е, че я водят насила на пръч :razz:

Swinkenhoffer
10-14-2008, 11:40
Дори да си отмъстиш, накрая пак ти ще си преебана!!! :?
Няма такова нещо... не е задължително всички да свършат като мене. :D
Hit 2 fit., нямам против да разкажа, но ми е лично. 8-) От любовно естество беше, нищо особено.

scoobydors
10-14-2008, 12:35
Кажете кега, какво е перфектното отмъщение за една тъпа коза?

Малко ли е, че я водят насила на пръч :razz: :shock: :lol: :razz:

hardball
10-14-2008, 13:23
Отмъщението не води до нищо. Ако не си направил нищо на момента всякакви действия в последствие са излишни.
Можеш да и удариш някой шамар освен, личната саморазправа в някои случаи я одобрявам :)

LINKNOT
10-14-2008, 13:23
Точно ти ли си тръгнала да ни искаш съвет за отмъщението ти? :lol: Тебе те бива в 'затапването',често вадиш черните ризи на хората. Спомена,че тая имала много слаби места. Ми действай.

п.п. Правете любов,а не война! http://www.pic4ever.com/images/29dz8zk.gif 8-)

hardball
10-14-2008, 13:25
Линкнот - хипарка :-o

LINKNOT
10-14-2008, 13:28
По-скоро Линкнот - лигла.. 8-)

hardball
10-14-2008, 13:30
Евала, лигоч 4ева :D

Bianca
10-14-2008, 13:31
Точно ти ли си тръгнала да ни искаш съвет за отмъщението ти? :lol: Тебе те бива в 'затапването',често вадиш черните ризи на хората. Спомена,че тая имала много слаби места. Ми действай.

п.п. Правете любов,а не война! http://www.pic4ever.com/images/29dz8zk.gif 8-)
Проблемът е, че "тази" е майка ми. :booooomb:

hardball
10-14-2008, 13:32
Защо трябва да й отмъщаваш?
И моята майка много ме дразни, на моменти чак изперквам, много се караме, ама все пак ти е майка.
Не прави глупости, сериозно.

Pliok0019
10-14-2008, 13:35
Точно ти ли си тръгнала да ни искаш съвет за отмъщението ти? :lol: Тебе те бива в 'затапването',често вадиш черните ризи на хората. Спомена,че тая имала много слаби места. Ми действай.

п.п. Правете любов,а не война! http://www.pic4ever.com/images/29dz8zk.gif 8-)
Проблемът е, че "тази" е майка ми. :booooomb:
В такъв случай не прави нищо.

Абсолютно всички момичета във възрастов интервал 13-18, които познавам имат проблем с майките си. Може би 2-3 момичета правят изключение.

Bianca
10-14-2008, 13:37
Точно ти ли си тръгнала да ни искаш съвет за отмъщението ти? :lol: Тебе те бива в 'затапването',често вадиш черните ризи на хората. Спомена,че тая имала много слаби места. Ми действай.

п.п. Правете любов,а не война! http://www.pic4ever.com/images/29dz8zk.gif 8-)
Проблемът е, че "тази" е майка ми. :booooomb:
В такъв случай не прави нищо.

Абсолютно всички момичета във възрастов интервал 13-18, които познавам имат проблем с майките си. Може би 2-3 момичета правят изключение.
Моят проблем е ОГРОМЕН, разбираш ли?

Mind fReak
10-14-2008, 13:42
напикай я :lol:

Pliok0019
10-14-2008, 13:44
Точно ти ли си тръгнала да ни искаш съвет за отмъщението ти? :lol: Тебе те бива в 'затапването',често вадиш черните ризи на хората. Спомена,че тая имала много слаби места. Ми действай.

п.п. Правете любов,а не война! http://www.pic4ever.com/images/29dz8zk.gif 8-)
Проблемът е, че "тази" е майка ми. :booooomb:
В такъв случай не прави нищо.

Абсолютно всички момичета във възрастов интервал 13-18, които познавам имат проблем с майките си. Може би 2-3 момичета правят изключение.
Моят проблем е ОГРОМЕН, разбираш ли?
Да, разбирам те.

И ние с мойта майка изобщо не се разбираме. В момента имаме временно затишие, но ми се налага да готвя, мия чинии и чистя...

Bianca
10-14-2008, 13:45
Точно ти ли си тръгнала да ни искаш съвет за отмъщението ти? :lol: Тебе те бива в 'затапването',често вадиш черните ризи на хората. Спомена,че тая имала много слаби места. Ми действай.

п.п. Правете любов,а не война! http://www.pic4ever.com/images/29dz8zk.gif 8-)
Проблемът е, че "тази" е майка ми. :booooomb:
В такъв случай не прави нищо.

Абсолютно всички момичета във възрастов интервал 13-18, които познавам имат проблем с майките си. Може би 2-3 момичета правят изключение.
Моят проблем е ОГРОМЕН, разбираш ли?
Да, разбирам те.

И ние с мойта майка изобщо не се разбираме. В момента имаме временно затишие, но ми се налага да готвя, мия чинии и чистя...
Тя ме задушава, разбираш ли?
Вие викате, че съм си прекарвала пред компютъра времето, ама..

Pliok0019
10-14-2008, 13:49
Hit 2 fit.

Нормално е на 14 да не те пускат до късно. Сега има и вечерен час до 22.00. Всъщност тя го прави за твое добро..

Понякога, наистина родителите прекаляват. Тогава се опитвай да налагаш мнението си.

LINKNOT
10-14-2008, 13:50
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=117998

Pedigree
10-14-2008, 13:52
Отмъщението не помагало с нищо.. бла бла блаа, дрън дрън.
Вие не знаете кво е чувството.. едно такова облекчение, че си си го върнал тъпкано. Поне мен ме успокоява. Викайте ми, че съм злобара, ама на мен ми харесва. 8-)

Иначе.. горе-долу..

знам как стоят нещата с майка ти. Гадно е, че толкова много те притиска, и не ти дава почти никва свобода, но наистина, както вече казаха, не мисля, че отмъщението е решението в този случай. :)


линкнот много се е похипарила, гледам o.O

Mind fReak
10-14-2008, 13:52
Hit 2 fit.

Нормално е на 14 да не те пускат до късно. Сега има и вечерен час до 22.00. Всъщност тя го прави за твое добро..

Понякога, наистина родителите прекаляват. Тогава се опитвай да налагаш мнението си. +1

Bianca
10-14-2008, 13:56
Какъв ти вечерен час, бе? Вие не знаете за ккаво става въпрос.

Briseis
10-14-2008, 13:59
Разбирам ако отмъщаваше на някоя "курва", но това е майка ти.
Замисли се дали поне не е малко права.

Аз в 8 клас вечер най-късно в 9 да съм се прибирала и все си мислех, че наще ме задушават, че не ме разбират и т.н.
Но с годините човек се променя, ти ще осъзнаеш твоите грешки, както и майка ти.
Има време за всичко, аз съм 11 клас и съм 10:30 най-късно. Но затова пък наще ми гласуват голямо доверие и съм израстнала много по-разумна от връстниците ми, точно поради тази причина.

Не знам от какво естество е проблеми. Едва ли е виновна само тя.
Пробвай спокойно да разискате проблема.


Доколкото отмъщенията, аз нямам опит в това.
А ми се иска, защото имам да си го връщам на голям брой хора.

Romance
10-14-2008, 14:01
Ако обесниш проблема малко по -подробно, може и да ти се даде някакъв адекватен отговор..Въпреки, че цялото това нещо е безмислено.Да отмъщаваш на майка си..ебаси.
Каквото и да прави предполагам, че е за твое добро.И аз преди си мислех, че мама ме мрази, че нарочно правеше всички неща, които тогава ми се виждаха като пълни гадости, но сега виждам, че е било от полза.

SuNsEt
10-14-2008, 16:03
Няма перфектно отмъщение,както перфектно престъпление...перфектни хора.

Bianca
10-14-2008, 16:24
отмъщаваш на майка си, тя ти спира джобните и го духаш за дълго...

нема смисъл
Да ми спре джобните-невър. Прекалено мекушава е понякога, обаче друг път.. :booooomb:

Bianca
10-15-2008, 12:26
Пресен пример: Днес ме пита по какво са ме изпитвали и аз и казвам, че са ми върнали контролното по английски и имам 6 на него, имам само 5 грешки. И тя като почва, че пет грешки са много /повечето от останалите имат към 20/, не трябва да ги допускам, трябвало да сядам на гъза си да уча.
Е, ДОБРЕ, ДЕ, ТЯ СЕДЕМ ЛИ ИСКАААА? :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

Alco
10-15-2008, 12:38
а като мина покрай "стъпка" що не ни поздрави ве :-x

Bianca
10-15-2008, 12:41
а като мина покрай "стъпка" що не ни поздрави ве :-x
Защото вие никога не поздравявате. А и теб никога не те виждам. Само Rowdy.

Alco
10-15-2008, 12:44
е как ве, неска толкова ти махахме, аз бех с големите фешънски очила 8-)

Bianca
10-15-2008, 12:47
е как ве, неска толкова ти махахме, аз бех с големите фешънски очила 8-)
Ама аз така и не те запомних как изглеждаш. 8-)
Само веднъж в стола те познах, и то по приказките. :lol:

scoobydors
10-15-2008, 17:09
Пресен пример: Днес ме пита по какво са ме изпитвали и аз и казвам, че са ми върнали контролното по английски и имам 6 на него, имам само 5 грешки. И тя като почва, че пет грешки са много /повечето от останалите имат към 20/, не трябва да ги допускам, трябвало да сядам на гъза си да уча.
Е, ДОБРЕ, ДЕ, ТЯ СЕДЕМ ЛИ ИСКАААА? :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Абе теглиш и една на ум и толкоз 8-)

cherinka
10-15-2008, 17:14
Hit 2 fit.

Нормално е на 14 да не те пускат до късно. Сега има и вечерен час до 22.00. Всъщност тя го прави за твое добро..

Понякога, наистина родителите прекаляват. Тогава се опитвай да налагаш мнението си.ееееееееееееееееееееее ее
Ядосвате ме като видя "Вечерния час е до 22ч."
БЕ ДА МУ СЕ НЕВИДИ, ВЗЕМЕТЕ ПРОЧЕТЕТЕ ЗАКОНА ТОГАВА ГОВОРЕТЕ ДО КОЛКО ЧАСА БИЛ ВЕЧЕРНИЯ ЧАС.

А ТОЙ Е ДО 20Ч. ЗА ВСИЧКИ НЕПЪЛНОЛЕТНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

cherinka
10-15-2008, 17:23
Пресен пример: Днес ме пита по какво са ме изпитвали и аз и казвам, че са ми върнали контролното по английски и имам 6 на него, имам само 5 грешки. И тя като почва, че пет грешки са много /повечето от останалите имат към 20/, не трябва да ги допускам, трябвало да сядам на гъза си да уча.
Е, ДОБРЕ, ДЕ, ТЯ СЕДЕМ ЛИ ИСКАААА? :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:
пресен отговор:
ОБЕКТИВЕН ОТГОВОР: Права е за това, че не бива да допускаш грешки. Не става въпрос, че имаш еди си каква оценка, става въпрос, че колкото повече се стараеш, толкова по-добре ще е всичко. И колкото повече започнеш да си позволяваш дори едни такива малки и елементарни грешки, въпрос на време е те да станат много и неелементарни.
И греши за това, че не е нужно да ти казва по особен начин с онова налагащо мнение. Грешка, че не може да седне да говори с теб цивилизовано и нормално,а започва да крещи и да вряка.

А ти си права, за това, че все пак си изкарала 6, дори и с тези грешки, ти пак си имала някакви знания, щом и 6 си изкарала.
Грешка - палиш бързо, не търпиш критика, не уважаваш майка си и мнението й. Колкото и да ти е гадно, тъпо и изнервящо най-лесното на тоя свят е да НЕ обръщаш внимание на случващото се 'лошо' около теб.

Как да й отмъстиш? ДВА НАЧИНА
Първи начин: (Труден) сядаш, учиш, правиш и невъзможното, за да е изрично всичко при теб и без никакви кусури.
Втори начин: (лесен) възпитаваш я да се научи да се радва и на тройки. Ама ще си спестя дългото обеснение за този ми ти начин. 8-) Кофти тръпка е, а и така рискуваш много повече ти да затънеш. 8-)