PDA

View Full Version : Обичам България и не ме е срам, че съм българка



hulalu
10-14-2008, 10:47
zdraveite na vsichki samozabravankovci ot fotomcheto taka ste se omotali v izblika si da mi tvorite vsqkakvi naricatelni za proizhoda na Bulgaria i bulgarskiqt grazhdanin,che malko ste pozabravili svoqt proizhod i tozi na svoite maiki i bashti ... ako vsichkata tazi sila sus koiato sipete obidi ne vurhu nqkoi drug , a vurhu sebe si se prerodi vuv malko povechko chovechnost koiato vizhda se ,che lipsva tuk... to nashata taka svidna tatkovina shte bude dostona da se gorde sus svoeto naprednichevo i gradivno misleshto pokolenie:)


shadow4e

skaty
10-14-2008, 11:42
евала мацка ама поне и темата ти да беше на български :)

HAGVXSXVH
10-14-2008, 11:54
:razz: и това ми го пишеш на..латиница може би или и това дори не е ..голям патриот си,наистина :-o

SiegHeil
10-15-2008, 07:26
Евала..ако всички млади бяха като теб би било различно положението...

skaty, kiss^, яко сте малоумни.

HAGVXSXVH
10-20-2008, 13:51
като си толкова отворен да напишеш колко сме малоумни,да беше написал поне защо..

fifenceto
10-21-2008, 20:56
евала мацка ама поне и темата ти да беше на български :)Казва се кирилица.

Колко сме умни само! :lol:

И само да питам: като всички толкова сте се загрижили за родината защо не направите нещо? Защо всички примерни българи не организирате цялата държава и не свалите правителството и тогава ще управлява някой който не го е грижа само за парите, ами и за народа.

Darkkiss
10-22-2008, 03:45
евала мацка ама поне и темата ти да беше на български :)Казва се кирилица.

Колко сме умни само! :lol:

И само да питам: като всички толкова сте се загрижили за родината защо не направите нещо? Защо всички примерни българи не организирате цялата държава и не свалите правителството и тогава ще управлява някой който не го е грижа само за парите, ами и за народа.

тая па ти ако ми каеш че не гледаш да имаш пари ела ме гръмни
такав човек дето не му дреме за пари има само в сънищата ти....

и бтв земи порастни малко...

Rebirthing
10-22-2008, 10:58
евала мацка ама поне и темата ти да беше на български :)Казва се кирилица.

Колко сме умни само! :lol:

И само да питам: като всички толкова сте се загрижили за родината защо не направите нещо? Защо всички примерни българи не организирате цялата държава и не свалите правителството и тогава ще управлява някой който не го е грижа само за парите, ами и за народа.

тая па ти ако ми каеш че не гледаш да имаш пари ела ме гръмни
такав човек дето не му дреме за пари има само в сънищата ти....

и бтв земи порастни малко...

Абе момичето имаше в предвид че политиците ги е грижа те да са осигурени и да имат пари, а не се интересуват какво иска народа.

Darkkiss
10-23-2008, 04:38
евала мацка ама поне и темата ти да беше на български :)Казва се кирилица.

Колко сме умни само! :lol:

И само да питам: като всички толкова сте се загрижили за родината защо не направите нещо? Защо всички примерни българи не организирате цялата държава и не свалите правителството и тогава ще управлява някой който не го е грижа само за парите, ами и за народа.

тая па ти ако ми каеш че не гледаш да имаш пари ела ме гръмни
такав човек дето не му дреме за пари има само в сънищата ти....

и бтв земи порастни малко...

Абе момичето имаше в предвид че политиците ги е грижа те да са осигурени и да имат пари, а не се интересуват какво иска народа.

те понеже политиците не са хора нали? и кво ми дреме че искат пари бе? аз предпочитам парите ми да отиват за чисто нови коли пред това да отиват за наркомани и пияници както е в USA/Canada

мноо яко е там да знаете лелей
живеите повече от 1-2 год извън бг
и тея малки глупости ще ви липсват!

MusicIsMyLife
10-23-2008, 12:38
Да се наричам Българин, за мен това е чест и гордост.. не живея с мисълта за отминали и славни времена нито пък за днешното скапано положение. И как точно всички примерни Българи ще свалят правителството :lol: надали шепа хора ще свалят от власт добре организирана машина за гълтане на пари ?? И както се пееше в една песен

" Едно време Българския войн е бил чудовище.. В днешно време военните се бият за водка Търговище.. Некой хора ви казват че всичко е пара.. А с тези думи ви казах че България е ЕДНА !! "

" Ботев, Левски, Стефан Стамболов, Захари Стоянов и Петко Д. Петков. Помни имената на геройте с гордост.. Нека бъдем смели по време на подлост.. Паисий Хилендарски, Кирил и Методий за всички Ханове, Царе и Войводи.. Имената на бойците в себе си носи.. Нека бъдем честни по време на лъжи "

Бъдете Българи.. т'ва е !!

Ifko
10-23-2008, 15:43
Да се наричам Българин, за мен това е чест и гордост.. не живея с мисълта за отминали и славни времена нито пък за днешното скапано положение. И как точно всички примерни Българи ще свалят правителството :lol: надали шепа хора ще свалят от власт добре организирана машина за гълтане на пари ?? И както се пееше в една песен

" Едно време Българския войн е бил чудовище.. В днешно време военните се бият за водка Търговище.. Некой хора ви казват че всичко е пара.. А с тези думи ви казах че България е ЕДНА !! "

" Ботев, Левски, Стефан Стамболов, Захари Стоянов и Петко Д. Петков. Помни имената на геройте с гордост.. Нека бъдем смели по време на подлост.. Паисий Хилендарски, Кирил и Методий за всички Ханове, Царе и Войводи.. Имената на бойците в себе си носи.. Нека бъдем честни по време на лъжи "

Бъдете Българи.. т'ва е !!


Евалата ! ! !

Bubbly
10-24-2008, 15:17
Евала..ако всички млади бяха като теб би било различно положението...

skaty, kiss^, яко сте малоумни.
И с какво щеше да е по-различно ? :lol: Само аз ли не разбирам дълбокия смисъл на темата?
Евала, че не се срамуваш от произхода си, само че гордостта ти трябва да се гради на твоите личностни качества, а не на това, къде си родена. Човек не си избира родното място. Всеки обича родината си, дори да е най-измислената държава, съществуваща от 100, 60 или 2 години. Природата е красива навсякъде. Всяка държава е минавала както през силни, така и през слаби моменти, навсякъде има свестни хора и боклуци, както и корупция-къде повече, къде по-малко. Навсякъде има бедни и богати. Като не ви харесва тук ходете в Испания, Америка, Етиопия, Китай или в космоса, или като големи родолюбци, се кандидатирайте вие за политици и министри. Всеки има право да избира къде и как ще живее, обаче наистина е жалко постоянно да се оплакваме. Жалко е и когато търсиш причината за щастието или нещастието си в политиците, в държавата, в която живееш, с други думи навсякъде, само не и у теб. Мога да пиша и още, но имам чувството, че повечето няма да ме разберете.
ПП Обичам родината си, но това, къде е роден човек, само по себе си далеч не е повод за гордост.

BePoHuKa
10-24-2008, 21:28
Евала, че не се срамуваш от произхода си, само че гордостта ти трябва да се гради на твоите личностни качества, а не на това, къде си родена. Човек не си избира родното място. Всеки обича родината си, дори да е най-измислената държава, съществуваща от 100, 60 или 2 години. Природата е красива навсякъде. Всяка държава е минавала както през силни, така и през слаби моменти, навсякъде има свестни хора и боклуци, както и корупция-къде повече, къде по-малко. Навсякъде има бедни и богати. Като не ви харесва тук ходете в Испания, Америка, Етиопия, Китай или в космоса, или като големи родолюбци, се кандидатирайте вие за политици и министри. Всеки има право да избира къде и как ще живее, обаче наистина е жалко постоянно да се оплакваме. Жалко е и когато търсиш причината за щастието или нещастието си в политиците, в държавата, в която живееш, с други думи навсякъде, само не и у теб. Мога да пиша и още, но имам чувството, че повечето няма да ме разберете.
ПП Обичам родината си, но това, къде е роден човек, само по себе си далеч не е повод за гордост.
:) Ако не го беше написала ти,щях дасъм аз!Точно така е!Всичко,което каза е истина и многосе радвам,че не съм единствената,която мисли така! :)
+100

MusicIsMyLife
10-26-2008, 10:57
ПП Обичам родината си, но това, къде е роден човек, само по себе си далеч не е повод за гордост.

Зависи от гледната точка на човека, начина на мислене и т.н.. но донякаде съм съгласен с теб :)

Darkkiss
10-26-2008, 15:20
Евала..ако всички млади бяха като теб би било различно положението...

skaty, kiss^, яко сте малоумни.
И с какво щеше да е по-различно ? :lol: Само аз ли не разбирам дълбокия смисъл на темата?
Евала, че не се срамуваш от произхода си, само че гордостта ти трябва да се гради на твоите личностни качества, а не на това, къде си родена. Човек не си избира родното място. Всеки обича родината си, дори да е най-измислената държава, съществуваща от 100, 60 или 2 години. Природата е красива навсякъде. Всяка държава е минавала както през силни, така и през слаби моменти, навсякъде има свестни хора и боклуци, както и корупция-къде повече, къде по-малко. Навсякъде има бедни и богати. Като не ви харесва тук ходете в Испания, Америка, Етиопия, Китай или в космоса, или като големи родолюбци, се кандидатирайте вие за политици и министри. Всеки има право да избира къде и как ще живее, обаче наистина е жалко постоянно да се оплакваме. Жалко е и когато търсиш причината за щастието или нещастието си в политиците, в държавата, в която живееш, с други думи навсякъде, само не и у теб. Мога да пиша и още, но имам чувството, че повечето няма да ме разберете.
ПП Обичам родината си, но това, къде е роден човек, само по себе си далеч не е повод за гордост.

типично селско мислене
ти сиурно си от ората дето аресват бате боико
гласуваите за него още
и после се чудете що по селцата нема работа

fifenceto
10-26-2008, 21:03
те понеже политиците не са хора нали? и кво ми дреме че искат пари бе? аз предпочитам парите ми да отиват за чисто нови коли пред това да отиват за наркомани и пияници както е в USA/Canada


Тъпак!!

А понеже политиците не се джаскат яко, ми парите отиват само за коли :lol:

Смотльо, земи ти порасни малко и си отвори очите :shock:

И айде ако обичаш първо чети и после коментирай

BePoHuKa
10-27-2008, 01:35
те понеже политиците не са хора нали? и кво ми дреме че искат пари бе? аз предпочитам парите ми да отиват за чисто нови коли пред това да отиват за наркомани и пияници както е в USA/Canada


Тъпак!!

А понеже политиците не се джаскат яко, ми парите отиват само за коли :lol:

Смотльо, земи ти порасни малко и си отвори очите :shock:

И айде ако обичаш първо чети и после коментирай+1 :razz:

Bubbly
10-27-2008, 12:14
Евала..ако всички млади бяха като теб би било различно положението...

skaty, kiss^, яко сте малоумни.
И с какво щеше да е по-различно ? :lol: Само аз ли не разбирам дълбокия смисъл на темата?
Евала, че не се срамуваш от произхода си, само че гордостта ти трябва да се гради на твоите личностни качества, а не на това, къде си родена. Човек не си избира родното място. Всеки обича родината си, дори да е най-измислената държава, съществуваща от 100, 60 или 2 години. Природата е красива навсякъде. Всяка държава е минавала както през силни, така и през слаби моменти, навсякъде има свестни хора и боклуци, както и корупция-къде повече, къде по-малко. Навсякъде има бедни и богати. Като не ви харесва тук ходете в Испания, Америка, Етиопия, Китай или в космоса, или като големи родолюбци, се кандидатирайте вие за политици и министри. Всеки има право да избира къде и как ще живее, обаче наистина е жалко постоянно да се оплакваме. Жалко е и когато търсиш причината за щастието или нещастието си в политиците, в държавата, в която живееш, с други думи навсякъде, само не и у теб. Мога да пиша и още, но имам чувството, че повечето няма да ме разберете.
ПП Обичам родината си, но това, къде е роден човек, само по себе си далеч не е повод за гордост.

типично селско мислене
ти сиурно си от ората дето аресват бате боико
гласуваите за него още
и после се чудете що по селцата нема работа
Знаеш ли, ако на това му викаш селско мнение, нямам нищо против да съм селянка. :lol: Селянка, която обаче не търси вината винаги в другите, която не зависи от това кой ще управлява и която знае, че е това, което е, единствено и само заради себе си, а не заради държавата, Бойко, Пешо, папата, Буда, бабите на пейката пред блока, циганите или гейовете. Когато се проумееш, че това дали си богат или просяк, олигофрен или професор по молекулярна биология, мрънкало или щастлив човек зависи само и единствено от теб, тогава се върни, за да си говорим пак.
ПП Ако трябва да бъдем честни, харесвам Станишев повече от Бойко. Аз съм заблудена, жалка селянка-комунистка, също като баба ми . :smt006 Поздрави!

hulalu
11-05-2008, 01:08
(Аз съм заблудена, жалка селянка-комунистка, също като баба ми)
BEZ KOMENTAR 8)

hulalu
11-05-2008, 01:14
като си толкова отворен да напишеш колко сме ...малоумни... да беше написал поне защо..

MILO TOVA ZA VTOROTO SI IME SAMA GO DADE RECH 8) :lol:

hulalu
11-05-2008, 01:17
евала мацка ама поне и темата ти да беше на български :)Казва се кирилица.


:grin: :grin: :grin:

S1lv3r
11-23-2008, 21:21
Аз съм горд че съм българин и даже си хвърлям боклуците в кофите за боклук да не замърсявам България! :D :D :D

pysanka
11-24-2008, 07:49
хубъва тема

kristo
11-25-2008, 10:17
евала мацка ама поне и темата ти да беше на български :)Казва се кирилица.

Колко сме умни само! :lol:

И само да питам: като всички толкова сте се загрижили за родината защо не направите нещо? Защо всички примерни българи не организирате цялата държава и не свалите правителството и тогава ще управлява някой който не го е грижа само за парите, ами и за народа.
Мда, и мислиш, че някой хоп, като на майтап ще ни позволи да свалим правителството и да завземем властта... Тва не е като да четеш приказки за Тримата братя и златната ябълка мойто момиче, вземи попрочети малко за политическата ситуация в България в последните 20 години и ще видиш, че българският народ се бори нееднократно, ходеше масово на митинги, сваляше правителства, но старата комунистическа върхушка все още така здраво се е срастнала с властта, че доста трудно ще успеем да я изхвърлим оттам.

А най-силното й оръжие е точно разделението, което всява сред българския народ, образуването на редици партии и партиики, които само разделят мнението на българина и водят до допълнителни противоречия. Нещата ще се оправт, но затова трябва една силна и обединена патриотична коалиция между всички патриотични сили в България- ВМРО, Атака, БНРП, БНС, Защита, Нова Зора, всичките, само товага има шанс ако същата коалиция влезе във властта и въпросните партии преодолеят различията си в името на България нещата да потръгнат и тази олигархо-комунистическа върхушка да бъде изметена един път завинаги от властта.

Но иначе ако това не стане само ще си говорим празни приказки как ще вземем калашниците и всичко ще се нареди... Другият начин е като се създаде едно активно просветно гражданско общество, такова, каквото патриотично настроените младежи в този форум се опитваме да създадем сред вас/нас младите. защото именно в нас, младите българи е доброто или съответно лошото бъдеще на България. Именно затова ни е нужна просветена и патриотична българска младеж, готова да се захване за работа, образована и готова да остане в България. Това е изхода според мене, другото както казах са излишни спорове, караници и хвърляне на взаимни обвинения един към друг, нещо крайно изгодно за управляващите ни... Дано го разберем всички и се поучим от грешките си.

hooliganka89
11-27-2008, 13:37
И аз съм горда,че съм българка.
Политиците си ги избираме ние.

Sturma
11-27-2008, 14:21
Вземане на властта, сваляне на правителства, преврати, това да не е някой екс-форум на БКП или БСП ?
Или сме се върнали 60-70 години на зад в Европа.
fifenceto - според теб, човек който свали правителството ли е пример за родолюбец или патриот ?

kristo
11-27-2008, 16:12
Вземане на властта, сваляне на правителства, преврати, това да не е някой екс-форум на БКП или БСП ?
Или сме се върнали 60-70 години на зад в Европа.
fifenceto - според теб, човек който свали правителството ли е пример за родолюбец или патриот ?
Че откога БСП се занимават с революции и преврати, те са една олигархическа партия, виж БКП е друго нещо, но не виждам защо насочваш нещата към БКП или БСП. Не, това не е екс форум на БКП. И защо определяш революциите само като социалистически(тоест комунистически) има и национални революции, просто отбелязвам, не предлагам да се вдигат такива. Иначе определено това правителство трябва да бъде сменено, тук две мнения няма. Но не чрез преврат, а чрез избори. А дали този, който свали правителството е патриот и родолюбец... зависи за кой точно става въпрос, но по-скоро може да бъде определен като такъв.

Sturma
11-27-2008, 16:22
Вземане на властта, сваляне на правителства, преврати, това да не е някой екс-форум на БКП или БСП ?
Или сме се върнали 60-70 години на зад в Европа.
fifenceto - според теб, човек който свали правителството ли е пример за родолюбец или патриот ?
Че откога БСП се занимават с революции и преврати, те са една олигархическа партия, виж БКП е друго нещо, но не виждам защо насочваш нещата към БКП или БСП. Не, това не е екс форум на БКП. И защо определяш революциите само като социалистически(тоест комунистически) има и национални революции, просто отбелязвам, не предлагам да се вдигат такива. Иначе определено това правителство трябва да бъде сменено, тук две мнения няма. Но не чрез преврат, а чрез избори. А дали този, който свали правителството е патриот и родолюбец... зависи за кой точно става въпрос, но по-скоро може да бъде определен като такъв.
Еее това е друга песен, точно така избори му е мамицата, протести, нали се пишем демокрация ;)
Е.. наша си демокрация.. но това е друга тема :D

kristo
11-27-2008, 16:34
Вземане на властта, сваляне на правителства, преврати, това да не е някой екс-форум на БКП или БСП ?
Или сме се върнали 60-70 години на зад в Европа.
fifenceto - според теб, човек който свали правителството ли е пример за родолюбец или патриот ?
Че откога БСП се занимават с революции и преврати, те са една олигархическа партия, виж БКП е друго нещо, но не виждам защо насочваш нещата към БКП или БСП. Не, това не е екс форум на БКП. И защо определяш революциите само като социалистически(тоест комунистически) има и национални революции, просто отбелязвам, не предлагам да се вдигат такива. Иначе определено това правителство трябва да бъде сменено, тук две мнения няма. Но не чрез преврат, а чрез избори. А дали този, който свали правителството е патриот и родолюбец... зависи за кой точно става въпрос, но по-скоро може да бъде определен като такъв.
Еее това е друга песен, точно така избори му е мамицата, протести, нали се пишем демокрация ;)
Е.. наша си демокрация.. но това е друга тема :D
Оф, за теб угодия няма... Досега революциите отричаше, после демокрацията, а какво предлагаш, да седим и да чакаме ножа да опре до кокала и евентуално тогава да се решим на някакво действие...

Иначе на мен не ми пука дали е демокрация или не, за мен най-доброто управление би било умерено националистическо. И България да е добре, всичките други идеологии- ляво, дясно, центристко и не знам си какво са пунта мара...

Sturma
11-27-2008, 17:16
Вземане на властта, сваляне на правителства, преврати, това да не е някой екс-форум на БКП или БСП ?
Или сме се върнали 60-70 години на зад в Европа.
fifenceto - според теб, човек който свали правителството ли е пример за родолюбец или патриот ?
Че откога БСП се занимават с революции и преврати, те са една олигархическа партия, виж БКП е друго нещо, но не виждам защо насочваш нещата към БКП или БСП. Не, това не е екс форум на БКП. И защо определяш революциите само като социалистически(тоест комунистически) има и национални революции, просто отбелязвам, не предлагам да се вдигат такива. Иначе определено това правителство трябва да бъде сменено, тук две мнения няма. Но не чрез преврат, а чрез избори. А дали този, който свали правителството е патриот и родолюбец... зависи за кой точно става въпрос, но по-скоро може да бъде определен като такъв.
Еее това е друга песен, точно така избори му е мамицата, протести, нали се пишем демокрация ;)
Е.. наша си демокрация.. но това е друга тема :D
Оф, за теб угодия няма... Досега революциите отричаше, после демокрацията, а какво предлагаш, да седим и да чакаме ножа да опре до кокала и евентуално тогава да се решим на някакво действие...

Иначе на мен не ми пука дали е демокрация или не, за мен най-доброто управление би било умерено националистическо. И България да е добре, всичките други идеологии- ляво, дясно, центристко и не знам си какво са пунта мара...
:shock: :shock: Ножа не е ли вече опрял до кокала ?
Ако излезнеш на протест, ще бъдеш смазан, така както бяха смазани миньорите и млекопроизводителите, така работи българската демомокрация.
Управниците сме си избирали, ние сме си виновни до една степен.

imennoti
12-13-2008, 14:27
:smt051 :smt007 Една страна, един народ, еднинна вяра - Нов живот, една любов, но без предел, една борба, но със свята цел! :smt007

iPurple
12-13-2008, 18:58
На думи сте много велики. Аз пък не обичам България. Хвърляте си боклуците по улицата и после викате, че си обичате кочинката. Ако имаше малко сиво вещество в главите ви щяхте да разберете до къде сме стигнали и кво ни е дереджето. Големите "патриоти". Ще ви гледам сеира някой ден като получавате по 200 лева. :)

kristo
12-13-2008, 19:58
Вземане на властта, сваляне на правителства, преврати, това да не е някой екс-форум на БКП или БСП ?
Или сме се върнали 60-70 години на зад в Европа.
fifenceto - според теб, човек който свали правителството ли е пример за родолюбец или патриот ?
Че откога БСП се занимават с революции и преврати, те са една олигархическа партия, виж БКП е друго нещо, но не виждам защо насочваш нещата към БКП или БСП. Не, това не е екс форум на БКП. И защо определяш революциите само като социалистически(тоест комунистически) има и национални революции, просто отбелязвам, не предлагам да се вдигат такива. Иначе определено това правителство трябва да бъде сменено, тук две мнения няма. Но не чрез преврат, а чрез избори. А дали този, който свали правителството е патриот и родолюбец... зависи за кой точно става въпрос, но по-скоро може да бъде определен като такъв.
Еее това е друга песен, точно така избори му е мамицата, протести, нали се пишем демокрация ;)
Е.. наша си демокрация.. но това е друга тема :D
Оф, за теб угодия няма... Досега революциите отричаше, после демокрацията, а какво предлагаш, да седим и да чакаме ножа да опре до кокала и евентуално тогава да се решим на някакво действие...

Иначе на мен не ми пука дали е демокрация или не, за мен най-доброто управление би било умерено националистическо. И България да е добре, всичките други идеологии- ляво, дясно, центристко и не знам си какво са пунта мара...
:shock: :shock: Ножа не е ли вече опрял до кокала ?
Ако излезнеш на протест, ще бъдеш смазан, така както бяха смазани миньорите и млекопроизводителите, така работи българската демомокрация.
Управниците сме си избирали, ние сме си виновни до една степен.
Съгласен съм, ама млекопроизводителите и миньорите са шепа хора, да кажем 1000-2000, с толова хора нали се сещаш, че няма да стане работата...
Ма виж, ако 90% от българите излезем на улицата и започнем здрави протести всеки в града си, щото не може да се иска цяла България да се събере да протестира в София (просто няма как да стане), тогава ще има ефект определено и промяната ще дойде...

kristo
12-13-2008, 20:03
На думи сте много велики. Аз пък не обичам България. Хвърляте си боклуците по улицата и после викате, че си обичате кочинката. Ако имаше малко сиво вещество в главите ви щяхте да разберете до къде сме стигнали и кво ни е дереджето. Големите "патриоти". Ще ви гледам сеира някой ден като получавате по 200 лева. :)
Като не обичаш Българяи недей съди другите тогава, щото просто нямаш право в такъв случай...
Иначе е така, много българи си хвърлят боклуците на улицата и от рода, но пък няма и държава, която да ги санкционира, щото в Германия примерно веднага ще ти треснат жестока глоба за нещо подобно...
Не може само хората да се обвиняват, както и само държавата, нещата са взаимно свързани, като ни е калпава държавата, и българския народ става калпав, то рибата се вмирисва откъм главата...
Иначе аз не съм от тея дето си хвърлят боклука изън коша, има и много други като мен, ама уви, доста голяма част правят точно обратното и затова не сме виновни ние, които си го хвърляме където трябва.

bubals
09-27-2009, 12:05
me too

adskoty
10-03-2009, 16:20
Да се наричам Българин, за мен това е чест и гордост.. не живея с мисълта за отминали и славни времена нито пък за днешното скапано положение. И как точно всички примерни Българи ще свалят правителството :lol: надали шепа хора ще свалят от власт добре организирана машина за гълтане на пари ?? И както се пееше в една песен

" Едно време Българския войн е бил чудовище.. В днешно време военните се бият за водка Търговище.. Некой хора ви казват че всичко е пара.. А с тези думи ви казах че България е ЕДНА !! "

" Ботев, Левски, Стефан Стамболов, Захари Стоянов и Петко Д. Петков. Помни имената на геройте с гордост.. Нека бъдем смели по време на подлост.. Паисий Хилендарски, Кирил и Методий за всички Ханове, Царе и Войводи.. Имената на бойците в себе си носи.. Нека бъдем честни по време на лъжи "

Бъдете Българи.. т'ва е !!


Ако знаеш каф кеф ми да чета мнения като твоите батка Евала всеки трябва знае корените си и да знае колко сме велики!!!

kukli4kata001
10-10-2009, 10:50
И аз съм горда, че съм Българка. Но това не значи че ако имам възможност да ида в чужбина няма да ида. Все пак не мисля да оставам тук и да си погубя живота за да се опитвам да го оправя на другите. България е една чудесна страна, но не е държава. Като държава сме едва ли не пълен провал. Жалко е и е много гадно, боли ме. Ако някой ден имам възможност да променя България и да стане една от най-добрите страни/държави (каквато е всъщност) ще го направя. Но както казах няма да стоя и да си провалям живота в опити да го направя на другите по-добър. Може да съм егоистка но съм такава. Другите биха ли стояли да си провалят живота заради мене? Не нали?! И вие тук също не вярвам, че бихте пожертвали живота си и да се отдадете напълно като знаете, че няма да може всичко от веднъж да се промени и нещата да се оправят. Нека бъдем реалисти! Егоистка съм и вие сте такива, няма какво да се лъжем.

kukli4kata001
10-10-2009, 10:53
България преди е била ВЕЛИКА. докато не я провалиха! И някой ден..някой ден пак ще стане велика хората ще ни/й се възхищават и ще ни се кланят. Вярвам в това..но ^ в горното ми мнение всичко останало е казано...

Auby
12-14-2009, 19:07
Абе вие само за да се нареждате ли пишете? Хората пускат теми и вие само се чудите на кого мнението да критикувате, я се осъзнайте бе деца... а по въпроса- харесва ми това, което е написало момичето. Трябва да се гордеем, че сме българи. Аз лично съм много горда и знам, че в нас има много повече от колкото показваме. Макар, че сегашното поколение само прави положението по-зле...

Mi6inka
12-27-2009, 08:12
1во искам да поздравя kristo за абсолютно адекватните мнения... Човек с мнение, на който наистина му пука...прави ми впечатление доста!

От всичко казано... мога да коментирам само това, че тази тема е един малък пример за нашето състояние...Всеки спори и упорито твърди, че неговото мнение е най-правилно..Не сме единни..ама как да сме..с толкова мн партии, с толкова мн управляващи, с толкова мн различни идеи, коя от коя по абсурдна...Всеки се дели и се кара с някой... а всъшност всички искаме едно-Да има ред и спокойствив в държавата и всеки да се чувства добре ...Не да ме е страх да изляза, защото някой ще ме изнасили или ограби и след това ще остане безнаказан, не да си направя нарушения на пътя без да се притеснявам, защото така или иначе ако дойде полиция ще ги "почерпя" и всичко ще се приключи... и т.н. да не изброявам..знаете положението ни :)
Трябва да сме единни!! Пък сякаш цялата държава прави нарочно така, че да ни разпокъса нас като народ..

ledenakrasota
12-27-2009, 08:30
Не си мислете,че в чужбина е много чисто! :-D :-D И там си изхвърлят боклуците по улиците,но не го правят толкова хора,колкото в България.
Единствения мръсен град в България е София!Никъде няма такава мръсотия както тук!

Sarge
12-31-2009, 08:22
Не се спряхте с тези патриотични изблици значи..... За съжаление ще си останете заблудени. Малко хора в този форум го осъзнават....