PDA

View Full Version : ВАЖНО! Нз какво да правя ВАЖНО!



small_angel
10-14-2008, 11:16
Има едно момче което познавам от близо година но преди не бях никак близка с него. Ненадейно обаче почнахме да си пишем много често в скайп. Той ми казваше бонбонче и др такива. Бяхме си писали едни коментари в един сайт за запознанства. Така мн хора като видеха тея коментари си мислиха че сме гаджета. Ама за съжаление ние не бяхме. По късно почнахме постоянно да си викаме бебе. Аз веднъж го питах дали иска да идем на кафе ама той отказа щото 3 вечери не беше се прибирал в тях да спи...беше ходил на диско после на работа след това на рожден ден и така. Само че веднъж видях че на скайпа му пише Обичам те XXX(и скайпа на някво момиче той каза че я харесвал а тя каза че били мн добри фр но и на неиния скайп пишеше че го обича. само че тя е от друг град но често идвала в нашия град. после той беше сложил и нейна снимка на профила си в един сайт. После той ми каза за един негов брачед да го наречем ПР. че ме харесвал и аз казах тва на една френдка и тя вика "е неможа брачед му на ПР. да та хареса ми той." и аз казах тва на това момче дет го харесвам...и тай вика ми тя тая твойта фр от каде знае че не те харесвам и после ме покани на именния си ден....но мене ме притеснява тва че той каза че харесва оная от другия град...и ся нз какво да правя ....моля ви посъветвайте ме нещо каквото и да е

HAGVXSXVH
10-14-2008, 12:01
ами просто го питай:ти последно мене ли харесваш или нея..

mmm_sweet
10-14-2008, 12:02
После той ми каза за един негов брачед да го наречем ПР. че ме харесвал и аз казах тва на една френдка и тя вика "е неможа брачед му на ПР. да та хареса ми той." и аз казах тва на това момче дет го харесвам...и тай вика ми тя тая твойта фр от каде знае че не те харесвам и после ме покани на именния си ден...

bez da se obijda6,no tova ne go zagrqvam. :? Kazva6 tova na tvoqta fr ,4e bratov4eda na tvoeto mom4e te har...i posle na tova su6toto mom4e i kazva:tvoqta fr otde zn 4ene te har? :D Ako pravilno sum razbrala tvoeto mom4e te vurti na malkoto si prust4e :o nai veroqtno har drugoto momi4e,taka 4e ne se zanimavai

Re5peC7
10-14-2008, 12:25
Няма какво да те притеснява :) това е да го наречем "предварителната" фаза на по-сериозните отношения между двама в която са напълно нормални такива неща смисъл..ако нещата между вас потръгнат сигурно ще я забрави :) зависи колко е вътре момчето, но като гледам и отношението му към теб не е най-обикновенно :) Късмет

summer__love
10-14-2008, 12:26
еми според мен го хвани и поговори с него..изяснете се..питай го с коя последно иска да остане защото за мене той в момента те разиграва..ако реши да е с нея майната му да се оправя намираш си друго момче и тфа е ;) казвай как се развиват нещата :) и успех ;)

small_angel
10-14-2008, 19:10
После той ми каза за един негов брачед да го наречем ПР. че ме харесвал и аз казах тва на една френдка и тя вика "е неможа брачед му на ПР. да та хареса ми той." и аз казах тва на това момче дет го харесвам...и тай вика ми тя тая твойта фр от каде знае че не те харесвам и после ме покани на именния си ден...

bez da se obijda6,no tova ne go zagrqvam. :? Kazva6 tova na tvoqta fr ,4e bratov4eda na tvoeto mom4e te har...i posle na tova su6toto mom4e i kazva:tvoqta fr otde zn 4ene te har? :D Ako pravilno sum razbrala tvoeto mom4e te vurti na malkoto si prust4e :o nai veroqtno har drugoto momi4e,taka 4e ne se zanimavai



sq da poqsnq 4e naistina ne sum se izkazala mn qsno....moito mom4e mi kaza 4e negov bra4ed me haresva(fakti4eski negoviq bra4ed mi e suo4enik) i az kazah tva na edna fr i tq kaza ne moja li toi(toest moito mom4e) da te haresa ami bra4ed my(toest syo4enika mi) te haresal i az predadoh dumite na fr mi na mom4eto mi...i toi kaza 4e tq tazi tvoita fr ot kade znae 4e ne te haresvam i taka...dano toz put da se izkazah malko po qsno 4e to mn zapletena raota



i mn ms za suvetite davaite o6te vsi4ko 6te mi e ot polza samo 4e nz tva nqkaksi ne si go predstavqm da ida i da m ykaja haresvam te i t.n....ddz...sram nali znaete kak e :oops:

jambo_bs
10-14-2008, 19:42
Отиваш,хващаш го за банана и му казваш:
- Ей мухльо!Изобщо повече да не си я погледнал тая курва.


Нещо такоа...... не бе базикам са.Аз изобщо не се занимавам с такива работи - "тя харесвала някой др. и аз да ходя да и казвам не го гледай тоя аз ще ти пръсна пу*ката".Намираш си друго момче просто.

small_angel
10-14-2008, 19:49
Отиваш,хващаш го за банана и му казваш:
- Ей мухльо!Изобщо повече да не си я погледнал тая курва.


Нещо такоа...... не бе базикам са.Аз изобщо не се занимавам с такива работи - "тя харесвала някой др. и аз да ходя да и казвам не го гледай тоя аз ще ти пръсна пу*ката".Намираш си друго момче просто.



xax ideqta me izkefi... :lol: :lol: :lol:


e az nikoga nqma da ida da kaja ne6to takova na nqkoe momi4e...a na tazi ni nai malko 6tot e ot dryg grad :)

sasha_90
10-14-2008, 19:51
Намери си друг,с този няма да потръгне.

Bee*
10-14-2008, 20:04
Оф и кое му е толкова ВАЖНОТО?!
Що си мислиш,че за мене или някой друг от форума тоя дали те харесва е ВАЖНО???? :-x :-x :-x

small_angel
10-14-2008, 20:16
Оф и кое му е толкова ВАЖНОТО?!
Що си мислиш,че за мене или някой друг от форума тоя дали те харесва е ВАЖНО???? :-x :-x :-x


ne sum kazala 4e za tebe ili za nqkoi dryg ot foroma e vajno no za mene e i ako nqma6 kakvo da kajej po temata po dobre ne pi6i ni6to...tva 4e ti si egoist i misli6 samo za sebe si ne zna4i 4e i drygite sa kato teb kakto vijda6 se nameriha i svestni hora koito polagat nqkvi osiliq da mi pomognat :-x