PDA

View Full Version : Помощ



Drogiranata_
10-14-2008, 11:48
Здравейте на всички. Имам проблем. Вчера в парка на София се запознах с две много хубави момчета и те предложиха да идем у едното. Като влязохме ми дадоха 2 бонбона от които ми стана мн кеф. Докато се усетя дрехите ми бяха на пода а аз виках от болка. Днес като се събудих видях че имам одрано по кожата и по гърдите. А по чершафа имаше кръв. Дупето ме боли адски много и цялата бях в сперма. Гледката като се събудих беше как няколко приятели на тези две момчета си правят чикии пред мен и изпразват върху мен. Аз нямаше какво да направя опитах се да се забавлявам, но при положение че всичко ме болеше се получи много трудно. Момчетата бяха на възраст 32 год (онези двете) а с другите дори не съм говорила. после ми дадоха 5 лв и ми казаха ,че може да потърсят пак услугите ми. Много съм убъркана. Нз какво на правя.

Dobromir
10-14-2008, 11:51
kato za na4alo si rezni venite

Bellatrix
10-14-2008, 11:55
Теб не те ли баннаха :shock: ??!!
Ами съвет: Спусни се по пързалка-ренде и падни в басейн с йод. :) Много по-добре ще ти стане. :)

Il_cavaliere_del_male
10-14-2008, 12:00
Аз предлагам друго. Тъй като си над 32 години, очевидно, щом онея са били "момчета", тъй като рязането на вени е много времеемко, често несполучливо откъм успех и трудно за извършване (някои не знаят къде точно да ги резнат), предлагам направо с ножа в гърлото, от покрива на блока ви, така че ако не успееш, да имаш резервен вариант... :-D Момчета... парка... да отидем у единия.. после сме убъркани...

Drogiranata_
10-14-2008, 12:04
na 16 sym

Omen
10-14-2008, 12:11
:shock: abe macka, te sa te iznasilili !
p1rvo-sa te nadrusali s ne6to
vtoro -4uvstva6 nqkvi bolki v ....
ako pomni6 imenata na nqkoe ot "mom4etata" obadi se v policiqta!!!!!!!!
(ili na nqkoi ot gore6tite telefoni )

Il_cavaliere_del_male
10-14-2008, 12:13
нито от полицията, нито от горещите телефони наливат мозък...

Omen
10-14-2008, 12:16
k1f moz1k be
tq e nep1lnoletna i sa q maltretirali nqkvi pedofili !!!neznam kak to4no ne vijdate prest1plenieto v cqlata shema !

Bellatrix
10-14-2008, 12:22
k1f moz1k be
tq e nep1lnoletna i sa q maltretirali nqkvi pedofili !!!neznam kak to4no ne vijdate prest1plenieto v cqlata shema !
Не си и виждала останалите теми :) Тя ходи с 32 годишен, който я бие, щото тя спи с негов приятел. Често се вкарва в някви масови оргии с едва бегло познати хора. Дрогира се и не помня къде беше написала: "Чукам се с всеки,който подаде пишка".
А и кой с къв мозък би отишъл с непознати мъже (на по 30 години) у тях като са се запознали в парка същия ден?

Il_cavaliere_del_male
10-14-2008, 12:23
ми, когато кажеш на някого "убий ме" и той те убие е престъпление, обаче когато кажеш на някого "ела у нас" и той отиде, няма особено престъпление... плюс това тя е била надрусана, така че не отговаря за постъпките си, по наказателен кодекс. по всички параграфи престъпление няма, освен едно момиче, което е доверчиво, да кажем...

scoobydors
10-14-2008, 12:42
k1f moz1k be
tq e nep1lnoletna i sa q maltretirali nqkvi pedofili !!!neznam kak to4no ne vijdate prest1plenieto v cqlata shema !
Не си и виждала останалите теми :) Тя ходи с 32 годишен, който я бие, щото тя спи с негов приятел. Често се вкарва в някви масови оргии с едва бегло познати хора. Дрогира се и не помня къде беше написала: "Чукам се с всеки,който подаде пишка".
А и кой с къв мозък би отишъл с непознати мъже (на по 30 години) у тях като са се запознали в парка същия ден? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: БАХТИ... :lol: :lol: :lol: :lol: аман от тъпи курви :x :-x :-x

mir4eto93
10-14-2008, 12:42
К*рва от класа :x

s3xy
10-14-2008, 12:42
мацка като за начало пий хапче против бременност! нищо чудно да си забременяла... второ: изследвай се за всички познати болести. които се предават по полов път ии се обади на полицията на всяка цена! това не е шега работа, може нещу мн яко да са ти направили!

botan
10-14-2008, 13:03
мацка като за начало пий хапче против бременност! нищо чудно да си забременяла... второ: изследвай се за всички познати болести. които се предават по полов път ии се обади на полицията на всяка цена! това не е шега работа, може нещу мн яко да са ти направили!
Полицията ще гръмне от кикот като я чуе! Кой друг и***т би отишъл у хора двойно по-големи от нея с които се познала от хъм час-два. :lol:
ОМФГ.......душко по-добре звунни в 4ти км да ти изпишат весели хапченца.

Il_cavaliere_del_male
10-14-2008, 13:25
По-скоро да звънне в 4-ти км, за да я впишат в списъците на пациентите...

yozito
10-14-2008, 13:41
Ама патко ти още ли си тука бе? :razz:

MusicIsTheKey
10-14-2008, 14:52
т. 11