PDA

View Full Version : Една история...



KpucuTo0o92
10-14-2008, 16:19
Една история по действителен случай...
Той беше най-добрия приятел на по-големия й брат...тя започна да излиза с тяхната компания и много се сближи с всички,но най-много с него,Той стана най-добрия й приятел и тя го приемаше като втори по-голям брат..но всичко беше една голяма заблуда...
Между тях имаше много повече от приятелски чувства(поне от нейна страна).Една вечер всичко се промени и тя усъзна много неща,които до сега не разбираше... 'Обичам те!'каза той,а тя не знаеше как да реагира и какво да каже ...не каза нищо и си тръгна...Скоро тя разбра че тя винаги го е обичала не като брат,а като нещо повече..тя му го каза...но той започна все повече да се отдалечава от нея...Спряха да се виждат,да си говорят,не си казваха дори и едно 'Здрасти'...Защо не са заедно?!...той има сериозна приятелка...Той никога няма да рабере коло много го обича тя,никога няма да рабере колко много означава за нея,колко болка й причини,никога няма да го рабере...Тя би дала всичко за да е с него ,но не зависи от нея...Това е краят на едно несъществуващо приятелство...въпреки всичко тя винаги ще го обича и ще го чака...

Ако искате ме критикувайте това е нещо което написах мн набързо

ThePowerOfLove
10-14-2008, 18:51
Хареса ми, само не разбрах Той си има приятелка,но се влюбва в нея или Тя не му казва навреме,че го обича и когато го осъзнава,той вече е с друга?

Дано си ме разбрала :)

KpucuTo0o92
10-14-2008, 20:00
тя и той са най добри приятели само че той си има гадже :D надявам се сега да си разбрала