PDA

View Full Version : Магазини в търново



_helena_
10-14-2008, 17:39
Здравейте,въпросът ми е какви маркови магазини има в мола в В.Търново :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
10-14-2008, 17:50
Ъм, защо ти е? :-D Кенвело, Саботаж... Какво те интересува по-точно? :)
http://www.mallvt.eu/ Гугъл май знае всичко, а?

SkyEatsAirplane
10-14-2008, 17:54
Andrews ladies, Bianca, Batic, Daphne, Pierre Cardin, Kenvelo, United Color of beneton, Andrews, Franco rossi, UB Jeans, sabotage, Forest Jeans,Tendenz, Triumph абе много са имаше още хммм ааа Unico, Roxy и т.н.

Bianca
10-14-2008, 17:57
Andrews ladies, Bianca, Batic, Daphne, Pierre Cardin, Kenvelo, United Color of beneton, Andrews, Franco rossi, UB Jeans, sabotage, Forest Jeans,Tendenz, Triumph абе много са имаше още хммм ааа Unico, Roxy и т.н.
В тоя магазин Bianca продават егати лелските парцалки. Само срамят името ми. 8-)

woshata
10-14-2008, 18:02
Andrews ladies, Bianca, Batic, Daphne, Pierre Cardin, Kenvelo, United Color of beneton, Andrews, Franco rossi, UB Jeans, sabotage, Forest Jeans,Tendenz, Triumph абе много са имаше още хммм ааа Unico, Roxy и т.н.
В тоя магазин Bianca продават егати лелските парцалки. Само срамят името ми. 8-) само като видях горния пост и знаех че твоя ше е свързан с тва 8-) 8-)

Bianca
10-14-2008, 18:05
Andrews ladies, Bianca, Batic, Daphne, Pierre Cardin, Kenvelo, United Color of beneton, Andrews, Franco rossi, UB Jeans, sabotage, Forest Jeans,Tendenz, Triumph абе много са имаше още хммм ааа Unico, Roxy и т.н.
В тоя магазин Bianca продават егати лелските парцалки. Само срамят името ми. 8-) само като видях горния пост и знаех че твоя ше е свързан с тва 8-) 8-)
Ми, не е трудно да се досетиш. :oops:

woshata
10-14-2008, 18:07
Andrews ladies, Bianca, Batic, Daphne, Pierre Cardin, Kenvelo, United Color of beneton, Andrews, Franco rossi, UB Jeans, sabotage, Forest Jeans,Tendenz, Triumph абе много са имаше още хммм ааа Unico, Roxy и т.н.
В тоя магазин Bianca продават егати лелските парцалки. Само срамят името ми. 8-) само като видях горния пост и знаех че твоя ше е свързан с тва 8-) 8-)
Ми, не е трудно да се досетиш. :oops: май май :D

_helena_
10-14-2008, 18:21
мерси за инфото

Пуснато на: Вто Окт 14, 2008 7:50 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ъм, защо ти е? Кенвело, Саботаж... Какво те интересува по-точно?
http://www.mallvt.eu/ Гугъл май знае всичко, а?
една приятелка пита :)

SkyEatsAirplane
10-14-2008, 18:31
на истина в бианка има дрехи дето и баба няма да облече а са скъпи на всичкото отгоре